sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
میگم که یه عده کلا گیر میدن،یعنی از نظر اینا کلا هیچی خوب نیست :D
خودت کتاب ها رو خوندی؟
==
این خیلی نگران کننده‌س که کاربرای اینجا دارن برای شکست خوردن شخصیت مثبت داستان آرزو می‌کنن

اگر فصل 5 و 6 کلا ساخته نشده بودن و به جاشون فصل 7 و 8 ساخته شده بودن و سریال تو 6 فصل تموم شده بود من الان انقدر بی تفاوت سریال رو نگاه نمی‌کردم. اتفاق‌های عاطفی وحشتناکی تو این فصل افتاده اما عملاً کوچکترین احساسی رو در من بیدار نمی‌کنه

این همه هیجان واسه قسمتی که داره اخبار انتخابات پارسال رو میگه باورنکردنیه. هیچ کس هم شروع به تیراندازی و تفنگ بازی نمی کنه برای هیجان. فقط فیلمنامه، تدوین و بازیگری، همین.

GodΩΩWar

کاربر سایت
May 3, 2009
2,696
نام
حمید
BB S05E13

چقدر خوب بود این قسمت ، از وسط قسمت هیجانش شروع میشه تا آخر ، یه سری مشکلات هم داشت که پویا جان بهش اشاره کرد ، البته من فقط اون صحنه ی حرف زدن در مورد گذشته توسط والت رو میخواستم بگم که چقدر مسخره بود ، اصلا بعید بود از والت ! البته به اینم فکر میکردم که چون الان که پولاش رو از دست رفته میبینه داره همچین واکنش هایی نشون میده .

پیش بینی من هم اینه که کلکِ هنک و دوستش رو میکنن تو قسمت بعدی ، جسی هم که نعره زنان خشتک دریده به طرف بیابان دویده و داره فرار میکنه :D والت هم که میخواد همه رو بکشه :D

از شوخی بگذریم دیدن این سریال و صبر کردن برای قسمت هاش از نون شب هم واجب تره ، چقدر یه سریال میتونه خوب باشه خدا میدونه .

DEXTER S08E10

by far the worst season of dexter
my f4cking regret is that i saw this sh1t after bb's last episode , it just ruined my mood .

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
11827320311217501861.jpg

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
Breaking Bad.s05.ep13
کارگردان قسمت بعدی برکینگ بد رین جانسونِ ( Looper ) که به نظرم یه سری از بهترین و تنس ترین اپیزودهای سریال رو کارگردانی کرده بود.
این چندتا قسمت اخر نقدر از بعد طبیعی زمان و مکان خارج شدن که صحنه ی کارواش، که توش همه چی آروم و بی خطر بود، مثل یه جور رویای خوب بود.

غیر ممکنه حداقل یه کاراکتر اصلی تو این دو سه قسمت نمیره. والتر که از قسمت بعد (14) فرارش شروع میشه و از قسمت 15 بالاخره وارد فلش فورواردها میشیم.
جسی هم که حتما برا دو سه قسمت اخر نگه میدارن... فقط می مونه هنک. درکل پیشبینی قسمت بعد :
>Hank
Alive but wounded
>Gomie
Dead
>Jesse
Alive
>Jack
Alive
>Todd
Alive
>Other Nazis
Maybe one dead

=====

ولی یه سری مشکلات داستانی هم داشت به نظرم.
این قسمت واکنش های اکثرشون بجای اینکه بر اساس منطق هرکدوم از کاراکترها باشه، بر اساس منطق فیلمنامه نویسی بود که میخواست داستان رو هرجور شده به این جا بکشونه.
چرا هنک وقتی تو همچین موقعیت حساس و خطرناکی، با علم بر اینکه والتر یه آدم کش بالفطره اس، دو تا ماشین مشکوک میبینه که داره سمتش میاد اما بلافاصله درخواست کمک نمیکنه ؟
چرا والتری که این همه باهوش بود همه ی اطلاعات و گذشته شون رو پای تلفن لو میده ؟
چرا رفقای تاد باید اونجوری سمت ماشینی شلیک کنن که والتر، کلید meth empire شون هم توشه ؟

چرا والتر تو صحبت کردن با تلفن نمیتونه یکم از stringer bell یاد بگیره ؟؟
اگه مکنالتی بود، والترو تو سیزن دو میگرفت....

به نظرم صحبتای والتر پشت فون اونقدرا هم غیر منطقی نیست.والتر جسی رو بینهایت دوست داره و نسبت بهش احساساتی عمل میکنه همینطور که بارها اینکارو کرد و حتی تو همین چند قسمت هم حتی تا لحظه آخر به هیچ وجه به جاسوس بودن جسی شک نکرد ! به نظرم هر کسی میتونه تو چنین موقعیتی احساسی عمل کنه
تو زمان جنگ و درگیری هم یه مشت کله خر که نمیتونن منطقی فکر کنن ! صحنه تیر اندازی از ونی که والتر توش بوده شروع نشده و هنک وقتی اوضاع رو خراب میبینه برای پیدا کردن کاور ناچار میشه به سمت ون حرکت کنه و خب اون لحظه هم همه درگیر تیراندازی هستن و نمیتونن از خودشون ضعف نشون بدن !

خودت کتاب ها رو خوندی؟
==
این خیلی نگران کننده‌س که کاربرای اینجا دارن برای شکست خوردن شخصیت مثبت داستان آرزو می‌کنن

منظورت از مثبت هنکه ؟ اون که حقشه به جهنم بره:d

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,819
نام
مرتضی
اون قسمتی هم که گودمن میاد کاواش و دیالوگاش با اسکایلر و پسره فوق العاده خنده دار و عالی شده بود + مغز گوسفند و جسی که عکسشو پست آخر صفحه پیش گذاشتم:d

racon_leon

کاربر سایت
Jun 20, 2007
1,058
BBS05E13
اپیزود باعث میشد همین جوری ادرنالین تو خون بیاد :D
با توجه به صحبت مری و هنک احتمال زیاد دخل هنک میاد ولی گومی زنده بمونه که راه هنک رو ادامه بده
جسی هم فرار کرده دیگه معلومه :D
این سریال با 63 قسمت ببین چه کار داره میکنه و چه رکوردهایی از خودش به جا میزاره اونوقت حریم سلطان با 300 400 تا قسمت ببینید چیه :D
من فک کنم هزینه ساختش هم از BB بیشتر باشه =))
میخوام الان برم DEXTER اپ 10 رو ببینم به این 3 تا قسمت اخرش امیدوارم .
ببینیم چی میشه

ویرایش:

DEXTER رو دیدم الان حداقل میدونم 2 تا اپیزوده اخرش باید خوب باشه
DEXTER S08E10
این اپیزود هم چیز خاصی نداشت فقط شخصیت اضافی دکتر وگول حذف شد
هریسون یبس هم که چونه اش جوری زخم شده که 7 8 تا بخیه خورده اون وقت اون همه خون هم که دیده اصلا گریه نکرد :D باعث لو رفتن هانا هم که شد.
اینم یه پیش بینی از من در مورد اخر DEXTER که احتمال میدم 99% این اتفاق بیوفته.
دنیل دبرا رو میکشه هانا و هرسون میرن ارژانتین DEXTER هم میره که دنیل رو بکشه ولی خودش به دیار باقی میره دنیل رو هم یکی اون وسط مسطا میکشه ترجیحا کویین.

آخرین ویرایش:

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
Dexter8x10

فقط ... با نگاه کردن هر قسمت دلسرد می شم... فصل 5 که همش تو خفا بود و واقعا آدم هیجان داشت کجا، این سه فصل تخیلی کجا...

Mohsen1996

کاربر سایت
Aug 12, 2013
96
نام
محسن
یه چیزی سریال 24 رو هم توی بخش معمایی/پلیسی قرار بدین سریال خیلی قشنگی هست.
سریال اسپارتاکوس فصل اول رو از چه سایتی میشه دانلود کرد؟! ***** هم نباشه لطفا برام پ.خ کنید.

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
The Heart, She Holler هم جالبه. یه جور سُپ اپرای کابوس مانند با رفرنس های بیشمار به wonder showzen و Twin Peaks

آخرین ویرایش:

KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
نام
K @ M Y A B
واقعا این قسمتشم هم عالی بوود . 3-4 دقیقه اخر قلبم داشت میومد تو دهنم . اخه چقدر هیجااان ؟ به خدا سکته میکنیما . خیلی منتظر قسمت بعدی هستم خدا کنه اون پلیسه و هنک بمیرن

MORT3ZA

کاربر سایت
Apr 30, 2010
1,039
نام
مرتضی
کی به اینا گفته سیزن آخر باید داستان جدیدی داشته باشه؟ ماجرای احمقانه و lame دکتر وگل اصلا جاش فصل آخر نبود. یعنی چیزه بزرگی مثله لو رفتن دکستر و فرارش نمیتونست یک سیزن رو جواب بده؟ و آیا اینقدر بی اهمیته که تو 2 قسمت میخوان جمعش کنن؟

fifa 12

کاربر سایت
Jul 21, 2011
1,628
نام
سپهر
یه سری سریال بود که ندیده بودمشون الان رفتم سراقشون که یکیشون فرار از زندانه آقا این پسره احیانن پسره W.W تو Breaking Bad نیست؟:-/

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,727
نام
وحید
واقعا این قسمتشم هم عالی بوود . 3-4 دقیقه اخر قلبم داشت میومد تو دهنم . اخه چقدر هیجااان ؟ به خدا سکته میکنیما . خیلی منتظر قسمت بعدی هستم خدا کنه اون پلیسه و هنک بمیرن
هیچکس نیست به این کارگردان بگه اخه مومن اینجا جاس تموم شدن اپیزود بود قلبم افتاد پایین حالا چیکار کنم تا هفته دیگه..........................امیدوارم هنک رو تیربارون کنن و به شدیدترین وجه ممکن بکشنش

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,582
نام
حسین
هنک>از یه طرف دلم برا هنک میسوزه کم بد بختی نکشید از یه طرف هم موقعی که زنگ زد به ماری:-&خواستم از صحنه روزگار محو بشه دچار دوگانگیمون کردن
جسی>همچنان خاک بر سرت موادی همون بهتره بمیری
والتر>واقعا زدن این حرف ها این کار ها از والتر بعید بود یخورده این قسمت غیر منطقی بود ولی خیلی هیجان انگیزو قشنگ
------
این سریال قشنگ زنجیره خلاف رو نشون میده ینفرو کشتی دیگه نمیتونی جلوی این زنجیره رو بگیری یه دروغ گفتی دیگه بصورت زنجیره ادامه پیدا میکنه اخر این زنجیره هم خودتی که شروع کنندشی
ولی در کل امیدوارم بلای سر والتر نیاد:(
All hail the king

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر