mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,762
نام
محمد امین
Right down to the photo booth:d
به احتمال زیاد فصل بعدی وجود نداره و بجاش یه فیلم سینمایی میخوان بسازن.
شایعاتی هست که اسمش trail of captain hook هستش.

نه تایید شده سریالو میخوان فصل ۴ بسازن فکر کنم این تابستون یا پاییز میاد تازه داداش منم ترجمش میکنه ( زیرنویس ) :d

マスター.ミラー

کاربر سایت
Mar 11, 2009
594
نام
محمدرضا
نه تایید شده سریالو میخوان فصل ۴ بسازن فکر کنم این تابستون یا پاییز میاد تازه داداش منم ترجمش میکنه ( زیرنویس ) :d
15 قسمت فصل چهار دو سه هفته ای میشه که اومده من خودم دو دور دیدمش.

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
با hannibal به شدت حال کردم . خیلی جو سنگینی داره . خشونت هم به صورت وحشتناکی بالاس. به شخصه تو هیچ سریالی به این اندازه خوشونت اونم با این جزئیات ندیدم. موندم چه طور درجه pg-14 گرفته .

من فیلم سینماییش رو دیدم زیاد خشن نبود می خواستم سریالش رو هم ببینم ولی اینطور که معلومه خشونتش خیلی زیاده, من فیلم خشن دوست ندارم :-s

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,975
نام
مجتبی
دوستان یکی یه تو ضیحاتی در مورد mad men میده چجوریاس؟ چند فصل خواهد بود؟
ممنون
سریال بسیار بسیار فوق العاده ای هست.
اگه بتونید بدون زیرنویس ببینید بهتر هست، چون زیرنویس ضربه ی بدی موقع دیدن سریال بهش وارد میکنه.
فصل ششم درحال پخش هست.

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
من فیلم سینماییش رو دیدم زیاد خشن نبود می خواستم سریالش رو هم ببینم ولی اینطور که معلومه خشونتش خیلی زیاده, من فیلم خشن دوست ندارم :-s

اون فیلم هانیبال در مورد هانیبال و جنگهاشه و تو مایه های اسپارتاکوس و اینا بوده اما این کلا ربطی به اون هانیبال زمان قدیم نداره و یه داستان جنایی تو زمان حاله

mansoor dk

کاربر سایت
Dec 3, 2011
2,582
نام
منصور
اون فیلم هانیبال در مورد هانیبال و جنگهاشه و تو مایه های اسپارتاکوس و اینا بوده اما این کلا ربطی به اون هانیبال زمان قدیم نداره و یه داستان جنایی تو زمان حاله

شاید منظور دوستمون فیلم سکوت بره هاس و احتمالا اژدهای سرخ. ک در مورد هانیبال هستش و شبیه تا حدی ب سریال هر دو مورد را ببینید اگه تا حالا ندید. سکوت بره ها ک فوق العادس واقعا

aligool21

کاربر سایت
Jan 25, 2008
272
یه چند تا سریال خوب معرفی کنید دانلود کنم؟
اینارو دیدم
Touch
Vikings
Arrow
Elementary

دکستر دیدم

- - -ویرایش - - -

این قسمتش واقعا کولاک کرد . این همه اتفاق یه دفعه تو یه قسمت واقعا تحسین برانگیزه . هر سکانسشم یکی از یکی جالب تر
موزیک آخرشم آرامش بخش بود
اون لباس غواصی رو داوینچی تو واقعیت درست کرده بود ؟ قشنگ کار میکرد ؟

- - -ویرایش - - -

این گوزنه که هر دفعه ویل می بینه داستانش چیه ؟ تا قسمت 7 دیدم اگه باعث اسپویل شدن میشه نگید:d
قسمت هشتمشم دیدم این فصل تموم شد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر