M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,610
نام
defective pixel
نمی دونم چرا هر کاری میکنم نمی تونم از Arrow خوشم بیاد . پر از گاف . بازی های سطحی . داستان بیخود (تا اینجا) .
چی داره اینقدر تعریف می کنین ؟

American Horror Story هم این سیزنش خیلی بهتر از قبلی بود . ادم رو میکشونه پا داستانش. بر عکس قبلی هم اصلا خسته کننده نیست.

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
نمی دونم چرا هر کاری میکنم نمی تونم از Arrow خوشم بیاد . پر از گاف . بازی های سطحی . داستان بیخود (تا اینجا) .
چی داره اینقدر تعریف می کنین ؟
من تنها چیزی که تو Arrow اذیتم میکنه این راه رفتن الیوره :D تریپ شعبون بی مخ راه میره !!

MαMαSαN

کاربر سایت
Mar 25, 2010
1,655
نام
مـحـمـد
Arrow چون از روی کمیک ساخته شده، خب طبیعتآ ممکنه چیزهایی توش باشه که با دنیای عادی جور در نیاد! اما در کل اکشنش قشنگه و اونایی که طرفدار سریال های اکشن هستن با Arrow حال میکنن!

American Horror Story هم خیلی پیچیده شده این فصلش! یکی از دلالیلش هم اینه که دائمآ فلش بک میزنه به گذشته و قصد داره اتفاقاتی که توی گذشته رخ داده رو با الان تطبیق بده که همین موضوع یکم داستان رو پیچیده کرده!

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
نميدونم چرا فصل دوم سريالcommiunty فقط اپيزود ٢،١
زير نويس فارسي دارن؟!
اين همه سريال مضخرف رو زير نويس ميكنن زود اما commiunty به اين قشنگي رو ....

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
کلا بازیگری خیلی مضخرفه تو Arrow. خودم شخصا دوست دارم همشون رو بندازم تو اسید.

خوب این نظر شخصی شماست ولی من به شخصه خیلی دوست دارم این سریالو عالیه و بهترین سریالیه که دیدم . میدونی یسری دوست دارن سریال هایی بی سرو تهی مثل فرندس ببینن خوب برن ببینن . من خودم ازین خاله زنک بازیا بدم میاد ولی رو اروو نمیشه این حرفارو زد حاجی .

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,976
نام
مجتبی
خوب این نظر شخصی شماست ولی من به شخصه خیلی دوست دارم این سریالو عالیه و بهترین سریالیه که دیدم . میدونی یسری دوست دارن سریال هایی بی سرو تهی مثل فرندس ببینن خوب برن ببینن . من خودم ازین خاله زنک بازیا بدم میاد ولی رو اروو نمیشه این حرفارو زد حاجی .
آخه بازیگری ربطی به بی سر و ته بودن نداره.
اکشن سریال در کل خوبه ولی وقتی شخصیت های لب به سخن میگشایند، عذاب الیم رو به تصویر میکشن.

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,610
نام
defective pixel
من یکی که حاضر نیستم فقط به خاطر اکشنش دیگه سریال رو ببینم. اخه هیچ چیزه مثبت دیگه ای توش نمیبینم .

MORT3ZA

کاربر سایت
Apr 30, 2010
1,039
نام
مرتضی
شما میشه بگی کلا چند تا سریال دیدی که این بهترین سریالیه که دیدی؟
گرچه معلومه وقتی یک سیتکام رو با این سریال مقایسه میکنی...

Rav3n Heart

کاربر سایت
Oct 13, 2010
1,167
نام
پویا
کلا Arrow این سه قسمت مسیر رو به پایینی به پیش گرفته... جمعش کنن زود بهتره.
نقش ویگل (ویگل ویگل ویگل ، Yeah :D ) رو بیشتر کنن بهتره :D

shayan720

Ceiling Gazing
کاربر سایت
May 23, 2010
555
نام
شایان
دوستان من نمیفهمم شما چرا انقدر از سریال فرندز بدتون میاد، چرا؟
چطور شخصی که از آشنایی با مادر خوشش اومده میتونه از این سریال بدش بیاد؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر