Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
به نظر من هم سریال اینجوری بهتره . دیگه این زامبی کشتن رو خز کنن دیگه چی میخوان نشون بدن . همینجوری یواش یواش ادامه بدن خوبه . سریال زامبی با اندکی درام به سلیقه ی من که میسازه و خیلی خوشم میاد از این سریال . بلاخره از کانالی که داره breaking bad رو پخش میکنه نمیشه انتظار داشت که سریاله بدی پخش کنه :D

M1sChief

کاربر سایت
May 24, 2006
2,156
نام
آريا
بابا دیگه زیادی دارین بی انصافی میکنین. واقعا هیجان این قسمت خیلی بالا بود. مخصوصا اونجا که دسته ای از زامبیا حمله میکنن و همه مجبور میشن برن زیر ماشین ها پنهان شن. به نظر من همین که زیاد زامبی نمیکشن بهتره. بیشتر سعی میکنن فرار کنن تا درگیر شن. فکر کنم این زامبی کشی های خفن رو گذاشتن واسه یه موقعیت خیلی مناسب

خوب به غیر از اون صحنه دیگه چیزی ندشت که ربطی به plot اصلی سریال داشته باشه . من بخوام مشکلات خانوادگی ببینم میرم سریال های ABC family رونگاه مینکنl :D . نه Walking Dead
البته تو اون چند صحنه که از اپیزود بعدی نشون داد میشه فهمید که قسمت بعدی باید خیلی هیجان انگیز تر باشه .

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
آدم واقعا لجش می گیره وقتی می بینه چه جوری از یه ایده به این خوبی ، همچین آشغالی ساختن
البته پویا برای تو بیشتر ناراحت کنندگیش به خاطر اینه که منبع اقتباس رو واقعا دوست داری
من با کامیک ها مشکلی نداشتم ولی طرفدارشون هم نبودم
اما تا حدودی موافقم که کامیک خیلی خیلی بهتر از سریاله
به طور کلی قیاس نابرابره
کتاب ها هم خشونت رو دارن هم اکشن به حد کافی هم این که بخش درامش پرداخت مناسبی داره و جالب این که به طور کلی حجم کمتری دارن نسبت به فیلمنامه هر قسمت از سریال
اما سریال ...
==
بعد از موفقیت عجیب و غریب سیزن دوم Walking Dead حالا کانال FOX می خواد یه سریال از رو فیلم Zombieland بسازه
و اینکه Carla Gugino به جمع بازیگرای سیزن سوم Justified اضافه شد و جز آدم خوباست (چقدر جالب می شه که کارکترش کارن سیسکو باشه)

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
terra nova یه پیشرفت جزئی نسبت به هفته های قبل داشت و بیننده هاش به 7.9 میلیون رسیدن. اگه با همین امار پیش بره احتمالش هست که تمدید بشه

House هم خیلی خوبه. این قسمت 8.3 میلیون زد. How I Met Your Mother ولی دیگه کم کم داره اون آمار خوب گذشته رو از دست میده. این قسمت 9 میلیون بیننده داشت.
از لحاظ نقداش هم این فصل نسبتا منفی تر از فصل های قبله
dexter هم امارش یکم داره میاد پایین. این قسمت 1.5 میلیون بیننده داشت.
===

البته پویا برای تو بیشتر ناراحت کنندگیش به خاطر اینه که منبع اقتباس رو واقعا دوست داری.
اما تا حدودی موافقم که کامیک خیلی خیلی بهتر از سریاله
دقیقا. منم تمام حرفم اینه که کامیک خیلی خیلی بهتر از سریاله

آخرین ویرایش:

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
این Homeland چقدر خوبه!خیلی با کیفیته سریالش.شدیدا حال میکنم باهاش.
فقط حیف که با توجه به داستانش به نظر نمیاد زیاد قابلیت ادامه داشتن داشته باشه!:D

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
bored to death سیزن 3 میبینیید ؟
هر سیزن با کیفیت تر و با کیفیت تر شده این کار...
کلا سریالای که باعث بشن لبخند بزنی کمن و اونای که باهاشون قه قهه بزنی تقریبا نایابن ولی این یکی از اوناست :D

arthes

کاربر سایت
Jul 8, 2006
330
terra nova یه پیشرفت جزئی نسبت به هفته های قبل داشت و بیننده هاش به 7.9 میلیون رسیدن. اگه با همین امار پیش بره احتمالش هست که تمدید بشه

خیلی بعیده که Terra Nova رو با این وضع تمدید کنند . خیلی نسبت به بقیه سریال هاشون بیشتر خرج بر میداره و تعداد بیننده هاش همچین چیز دندون گیری نیست . شما نباید به اون 7.9 ملیون توجه کنی چون اصلا ارزشی نداره این عدد و مهم نیست . عددی که مهمه شیر 18-49 هستش که فعلا 2.8 اه . 2.8 عدد نسبتا خوبیه ولی و اگه همین طور بمونه تمدید می شه ولی با توچه به این نرخی که داره هر قسمت بیننده از دست میده زیاد امیدی بهش نیس .

این Homeland چقدر خوبه!خیلی با کیفیته سریالش.شدیدا حال میکنم باهاش.
فقط حیف که با توجه به داستانش به نظر نمیاد زیاد قابلیت ادامه داشتن داشته باشه!
آره خیلی باحاله من از Damian Lewis از زمان سریال Life خیلی خوشم می اومد . از اون بازیگرهای درجه یکه .
تهیه کننده های سریال میگن حداقل واسه 2 سیزن برنامه دارن . بعدش هم هر چی پیش اومد خوش اومد.

به نظر منکه پریمیر The Walking Dead حتی از فصل قبلش هم چرت تر و خسته کننده تر بود. همش حرف های بی سر و ته و دعواهای خانوادگی. تو سریالی که مثلا قراره در مورد زامبی ها باشه.
صحنه های مربوط به روبرویی با زامبی ها درکل پنج دیقه هم نمی شه. بقیه اش همش حرف. حتی یه ذره tension هم نتونستن توش بذارن. یه زامبی می کشن ، بعد نیم ساعت در مورد وضع آب و هوا حرف می زنن.
شین می گه بهتره برگردیم. ریک می گه نه نباید برگردیم. شین میگه ولی هوا داره تاریک میشه. ریک میگه نه الان نمیشه برگردیم.شین میگه ولی صلاح به اینه که برگردیم. ریک میگه نه من الان بر نمی گردم.شین میگه اینجا هیچ کاری از دستمون بر نمیاد. ریک میگه چرا بر میاد...... و ده دیقه در مورد همچین چیزی حرف می زنن.

آدم واقعا لجش می گیره وقتی می بینه چه جوری از یه ایده به این خوبی ، همچین آشغالی ساختن
یعنی به جای اینکه اکشن باشه به زندگی زناشویی بپردازه و شخصیت ها به هم خیانت کنن و بشینن گریه کنن و این چرت و پرتا
اگه قراره زامبی باشی زامبی باش، دیگه این قر و اطفار ها واسه چی بود تو سیزن اول من نمی دونم
یکی از دلایلی که من از سیزن قبلی ناامید شدم همین بود که قرار بود یه سریال اکشن زامبی ای ببینم اما یه ملودرام شل و ول دیدم با شخصیت های نفرت انگیز
Soap می شه دقیقا این سریال هایی که فارسی 1 پخش می کنه

هم یک جورایی موافقم هم نه . دو قسمتی که من خیلی حال کردم باهاش از فصل اول Pilot بود و قسمت آخر سیزن . که قسمت آخر زامبی داخلیش نداشت . نمیشه که یک سریال فقط زامبی باشه و بس . باید یه وقتی هم به شخصیت ها اختصاص بدن تا وقتی یک اتفاقی برای یکی می افته واسه بیننده هم اهمیت پیدا کنه . اون جریان های ریک و زنش و شین زیاد روی اعصاب من راه نرفتن ولی مثلا اون قسمتی که یک گنگ مکزیکی از یه خانه سالمندان محافظت می کرد چرا . خلاصه مشکل وجود درام و این حرف ها توی سریال نیست ، مشکل کیفیت پایینشونه .

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
یادمه یکی در مورد سریال Person Of Interest یک سوال کرد شاید دیر شده باشه اما :

یکی از عزیزان پرسید چرا از 2011 جلوتر نمیره ! خب باید بگم اونایی که میبینی به قول معروف فلش بک هستند ! و 2011 هم که زمان حال محسوب میشه :d من 100 بار خودمو ترکوندم تا دیدم از 2011 برمیگرده عقب :d

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
خوب منتالیست این قسمتش راحت ضعیف ترین اپیزود این سیزن بود تا اینجاش!
بیگ بنگ هم که مثل باقیه اپیزودهای سیزن کلا meh بود.
از اون ور ولی bored to death حتی بهتر هم شده بود این اپیزودش :D
کامیونیتی هم که این همه منتظرش بودم حواسم نیود این هفته پخش نمیشه...

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,656
نام
iMAN
یادمه یکی در مورد سریال Person Of Interest یک سوال کرد شاید دیر شده باشه اما :

یکی از عزیزان پرسید چرا از 2011 جلوتر نمیره ! خب باید بگم اونایی که میبینی به قول معروف فلش بک هستند ! و 2011 هم که زمان حال محسوب میشه :d من 100 بار خودمو ترکوندم تا دیدم از 2011 برمیگرده عقب :d
من بودم ...!:d
تو قسمت 1 یا 2 بود فک کنم . تو تایم لاین 2012 داشت . درسته به قول شما زمان حال سریال 2011 هست ولی خوب این دستگاهه اگه حوادث relevant رو که مهمتره رو حساب کتاب کنه مثلا یه حادثه تاریخش 1 ژانویه 2013 باشه ( تاریخ حادثه تروریستی ) اونوقت چی ؟ چرا 2013 رو نداره ؟ من میگم میخوان ربطش بدن ...! سریال هم خداییش برای من جالب بوده . نمیدونم شاید خیلی ها بگن کلیشه ایه...! ولی به مزاق ما خوش امد :d

forza juve

کاربر سایت
Oct 19, 2010
318
نام
آرش
سلام.
بچه ها سریال a vampire diaries رو کسی دیده اینجا ؟ من چندتا قسمتش رو دیدم واقعا قشنگ بود فقط نمیدونم از اولش دیدم یا نه ! :D

god of game

کاربر سایت
Mar 13, 2006
304
سلام.
بچه ها سریال a vampire diaries رو کسی دیده اینجا ؟ من چندتا قسمتش رو دیدم واقعا قشنگ بود فقط نمیدونم از اولش دیدم یا نه ! :D
من فصل چند قسمتشو دیدم حالم بهم خورد اگه تو اون سبک سریال شاخ میخوای برو true blood رو بببین

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا

این Robot chicken فصل پنجش به طرز مرگ آوری خنده دار شده و از پس فردا ادامه ی این فصلش شروع میشه :d انیمیشن باز ها فراموشش نکنن
====
تایید شد دو سریال Person Of Interest و Unforgettable تا اخر این فصل کامل پخش می شن. البته هنوز معلوم نیست کنسل میشن یا نه ، ولی حتی اگه کنسل بشن تا اخر فصل اول رو می تونید کامل ببینید.

Rav3n Heart

کاربر سایت
Oct 13, 2010
1,167
نام
پویا
سلام.
من دیدم، واقعا یکی از عاشقانه ترین سریال هایی که تا حالا دیدم، فوقالعاده کار شده، فقط قسمت اول رو آدم دووم بیارهبقیش فوقالعاده میشه...
من فصل چند قسمتشو دیدم حالم بهم خورد اگه تو اون سبک سریال شاخ میخوای برو true blood رو بببین
True Blood کلا یه Gesture دیگست از خون آشامها، خیلی Gore ترم هست تازه، TVD یه سریال عاشقانه فوقالعدست که واقعا آدمو تکون میده.
----------------------------------------------------------
بچه ها کسی FurTVـو اینجا دیده؟ من 8 قسمتشو دارم، از خنده سوراخ سوراخ شدم، کسی بقیشو داره یه ندا بده لطفا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• Jaw
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر