aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
من با توجه به نمره سریال Breaking Bad و همچنین تعریف و تمجید دوستان توی سایت های مختلف شروع به دیدن این سریال کردم.الان قسمت 4 فصل دومم....

تا اینجا که هیچ هیجانی نداشته این سریال و من همینطور منتظرم روند سریال عوض بشه و هیجانش بالاتر بره

کلا داستان یه جورایی خیلی کند جلو میره و رغبت نمیکنم قسمت های بعدی رو ببینم.مثلا بعضی از سریال ها هستن مثل فرار از زندازن یا FlashForward که همینجور دوست داری قسمت بعدی رو ببینی

حالا میخواستم بدونم قسمت های بعدی هم همینطوره یا اینکه جریان عوض میشه؟

بشینم Supernatural رو ببینم؟

MORT3ZA

کاربر سایت
Apr 30, 2010
1,039
نام
مرتضی
دوستان سریال breaking bad چطوره؟؟
میشه یه سریال جنایی خفن بهم معرفی کنین؟ تو جو 24 باشه.
خیلی ممنون.
بعد 24 "the unit" میتونه گزینه خوبی باشه اکشن نفس گیر و داستانه خوبی داره
تو مایه های جاسوسی هم اگر دوست داری میتونی alias رو ببینی

• Like
Reactions: LEERY

Delta Ex

کاربر سایت
May 5, 2011
838
نام
رفیق مَمّد
من با توجه به نمره سریال Breaking Bad و همچنین تعریف و تمجید دوستان توی سایت های مختلف شروع به دیدن این سریال کردم.الان قسمت 4 فصل دومم....

تا اینجا که هیچ هیجانی نداشته این سریال و من همینطور منتظرم روند سریال عوض بشه و هیجانش بالاتر بره

کلا داستان یه جورایی خیلی کند جلو میره و رغبت نمیکنم قسمت های بعدی رو ببینم.مثلا بعضی از سریال ها هستن مثل فرار از زندازن یا FlashForward که همینجور دوست داری قسمت بعدی رو ببینی

حالا میخواستم بدونم قسمت های بعدی هم همینطوره یا اینکه جریان عوض میشه؟

بشینم Supernatural رو ببینم؟
سریال درامه عزیز.
اصلا هیجان نداره. Tension داره.
جدّا این حرف شما توهینیه به بهترین سریال در حال پخش.

• Like
Reactions: shefer

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سریال درامه عزیز.
اصلا هیجان نداره. Tension داره.
جدّا این حرف شما توهینیه به بهترین سریال در حال پخش.

والا من قصد توهین نداشتم ولی با تعریف هایی که شنیدم انتظار یه سریال اکشن تر و هیجانی تر داشتم

حالا چه سریالی دیگه بهم پیشنهاد میکنید؟

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
والا من قصد توهین نداشتم ولی با تعریف هایی که شنیدم انتظار یه سریال اکشن تر و هیجانی تر داشتم

حالا چه سریالی دیگه بهم پیشنهاد میکنید؟
یعنی هر سریالی اگه بخواد خوب باشه باید اکشن باشه؟! عجب...

arthes

کاربر سایت
Jul 8, 2006
330
Lock and Key نظر جالب می زد. هرچند پتانسیلش رو داره که به شدت چرت بشه.

خیالت راحت اصلا قرار نیست پخش بشه . ازش یک Pilot سفارش داده بودن Network باهاش حال نکرد سریال رو نخواستن . تهیه کنندگانش هم برای اینکه Fan های Comic اش رو خوشحال کنن رفتن توی Comic Con پیلوت رو نشون دادن.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
اخه من کی همچین حرفی زدم؟!

سلیقه من طوریه که از سریال های اکشن بیشتر خوشم میاد

خوب اینها اکشن هستند . البته زیاد اکشن نگاه کن نیستم ولی خوب .

Nikita بدک نیست اکشن هست یه جورایی جالبه .

Stirke Back هم یه سریالی هست که واسه 2010. 11 هستش انگلیسی هست اکشن .

Battlestar Galactica برای سالهای 2004 .09 هستش اکشن .

• Like
Reactions: aliahmadi2

Amin.J

کاربر سایت
Feb 23, 2010
1,737
سلام دوستان
سریال Bored to Death رو از دست ندین :x 2 فصل 8 قسمت تا حالا ازش بیشتر نیمده ! هر قسمت 30 مین
6 قسمت فصل 1 رو تاحالا دیدم باید بگم تاحالا 3 بار از خنده داشتم میمردم . یعنی واقعا داشتم خفه میشدم :d
کسی تاریخ شروع فصل 3 رو میدونه ؟

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا

خب کمتر از دو هفته ی دیگه مونده تا مراسم امی امسال برگزار بشه. همونطور که می دونید اینبار Jane Lynch مجری مراسم خواهد بود.
امسال از بین 12 سریالی که نامزد بهترین سریال کمدی یا درام شدن ، 5 تاشون برای اولین باره که نامزد میشن.

همچنین امسال دیگه Bryan Cranston نامزد نشده و این یعنی بر خلاف سال های پیش یه برنده ی جدید تو بخش بهترین بازیگر مرد ( درام ) داریم.... امسال Steve Buscemi تو Boardwalk Empire و Jon Hamm برای Mad Men انقدر خوب درخشیدن که بشه Michael C. Hall و بقیه ی نامزدین این رشته رو نادیده گرفت.

بین بهترین سریال درام هم تقریبا رقابت بین همین دو تا خواهد بود. Mad Men و Boardwalk Empire . و البته Game of Thrones با شانس کمتری.
تو رشته ی بهترین بازیگر زن ( درام ) امسال Julianna Margulies ( برای The Good Wife ) تقریبا بی رغیب به نظر می رسه

اما پیشبینی بهترین بازیگر مرد کمدی ( نقش اصلی ) کمی مشکله. Steve Carell و Jim Parsons و Alec Baldwin تقریبا شانسشون یکسانه. مخصوصا دو تای اولی. اما از اونجایی که Jim Parsons پارسال امی گرفت ، به احتمال زیاد امسال جایزه به Carell برسه.
بهترین بازیگر زن هم تقریبا در همین حد پیچید اس. Edie Falco ( برای Nurse Jackie ) و Laura Linney ( برای The Big C ) شانسشون کاملا برابره. Tina Fey هم مثل سال های قبل تو 30 Rock خوب بود. از طرفی Amy Poehler هم شانس داره. کلا امسال می تونه سالی باشه که زیاد به Parks & Recreation توجه بشه.

بین سریال های کمدی اما کار آسونه. به احتمال خیلی خیلی زیاد امسال هم Modern Family بهترین کمدی سال خواهد شد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر