westlife26

کاربر سایت
Sep 8, 2008
758
نام
پویا
سلام دوستان The Event کنسل شد ؟ این قسمت های آخرش خیلی قشنگ بود ...

........................

میگم یه پولی بدیم به این آمریکایی ها بشینن سریال ها رو ببینن انقدر هر دقیقه کنسل نشه ... :d

arthes

کاربر سایت
Jul 8, 2006
330
این قدر از Community گفتید که این هفته شروعش می کنم. پیش زمینه ای چیزی لازم نیست بدونم؟ از این رومانس کمدی های در ِ پیت که نیست؟!

نه پیش زمینه که لازم نداره ولی بهتره زبانت قوی باشه (به نظر من اگه کسی بخواد جک هاش رو ترجمه کنه از بین میره جکاش) . یک سری تیکه ها هم می اندازه که باید مثلا یه فیلم یا سریال خاص رو دیده باشی که بگیریش . یه مثال خیلی سادش اینه که توی یک قسمتش یک کاراکتر که لباس بتمن رو پوشیده شروع می کنه مونولوگ آخر The Dark Knight رو با یه سری تغییر خنده دار میگه . اگه اون مونولوگ رو از قبل نشنیده باشی خوب اثر جک کمتر میشه . ولی همه جک هاش این طوری نیست .

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
در مورد این چندتا سریال دوستان یکم ما رو راهنمایی کنن

وضعیت این shameless چطوریاست؟نسخه امریکایش رو میگم
terra nova چطور؟به نظر میاد چیز بدی نباشه
the killingچی؟ارزش دنبال کردن رو داره؟
ای دوتا هم که تازه قرار بیان:
falling skies،داستانش که یکم کلیشه می زنه ولی حضور اسپیلبرگ و رودات قضیه رو جالب کرد.فقط اینکه این قرار مینی سریال باشه؟
برای Luck، حضور مایکل مان قطعیه؟مینی سریال قرار باشه؟

یک چیزه دیگه هم اینکه این فصل قرار آخرین فصل True Blood باشه؟
مرسی

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
خب طی یک خبر عجیب ، امروز اعلام شد که Lisa Edelstein ( دکتر Cuddy ) دیگه تو فصل بعدی House بازی نخواهد کرد و کشیده کنار.
فصل هشتم به احتمال خیلی زیاد اخرین فصل House خواهد بود.

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
در مورد این چندتا سریال دوستان یکم ما رو راهنمایی کنن

وضعیت این shameless چطوریاست؟نسخه امریکایش رو میگم
terra nova چطور؟به نظر میاد چیز بدی نباشه
the killingچی؟ارزش دنبال کردن رو داره؟
ای دوتا هم که تازه قرار بیان:
falling skies،داستانش که یکم کلیشه می زنه ولی حضور اسپیلبرگ و رودات قضیه رو جالب کرد.فقط اینکه این قرار مینی سریال باشه؟
برای Luck، حضور مایکل مان قطعیه؟مینی سریال قرار باشه؟

یک چیزه دیگه هم اینکه این فصل قرار آخرین فصل True Blood باشه؟
مرسی
Shameless رو من ديدم خيلي به دلم ننشست ولي سريال متوسط رو به بالاييه
Terra Nova هنوز پخش نشده ولي اسپيلبرگ+دايناسور قبلا = پارك ژوراستيك شده بود اين بار استيفن لنگ و ماشين زمان هم به اون تساوي اضافه مي شه
The Killing هم سريال پليسي خوبيه اما به خاطر بار عاطفي اي كه داره يه كم بدرد همه نمي خوره ولي مي تونم بگم به طور كلي از قسمت اول تا الان يه مقداري افت كرده

Falling Skies هم از اين لحاظ كليشه اي نيست كه داستان در زمان هجوم آدم فضايي ها اتفاق نميفته بلكه 6 ماه بعدش هست و در مورد مقاومت بر عليه فضايي ها. كلا به قول خودشون Alien Occupation هست، نه Alien Invasion
مايكل من هم قراره قسمت اول Luck‌ رو كارگرداني كنه بقيه ش رو خدا كريمه و قراره سريال باشه
True Blood هم چيزي نگفتن كه فصل آخرش باشه و بعيد مي دونم كه باشه ولي اي كاش باشه اما تعداد رمان ها 11 تاست و يهو ديدي 11 فصل سريال ساختن

• Like
Reactions: PXG and Cj_sa

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا

True Marketing !
این یکی از جالب ترین و هوشمندانه ترین بیلبورد های تبلیغاتی که برای یه سریال دیدم ! مربوط میشه به True Blood

• Like
Reactions: PXG

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
من Spartacus: Blood & Sand رو دیدم!
متوسط رو به پایین!
اولا اینایی که میگن این فیلم خرج داشته نمیدونم از کجاشون این حرفو در آوردن! لوکیشنای فیلم که محدود بودن و همچین جلوه های ویژه ی خاصی نداشت که بشه بگی خرج داشت!
نمیدونم این شکستن حد و مرزها تا چه حد ؟! از حد و حدود فیلمای سینمایی هم خارج شده بود، حالا اینا میگن روم اون موقع واقعا همینجوری بوده درست ولی اینقده لخت کردن ملت زیاد جالب نبود و عملا واسه بیننده هیچ جای کنجکاوی باقی نمیموند :d حالا بماند این که باید زن اسپارتاکوس زیر دامنش چیزی نپوشه و اینا ... تا بیننده بتونه با اسپارتاکوس همراه بشه :d
خود شخص اسپارتاکوس هم خیلی شخصیتش قابل نقده ... عملا من با این مانورشون مخالفم!؟
مگه حتما باید یه قهرمان یه زنی، عشقی، چیزی داشته باشه که به واسطه ی اون به موفقیت برسه، جناب اسپارتاکوس همه ی زندگیش در جهت زنشه و از خودش هیچی نداره، عملا داره میگه شخصیت آدما به تنهایی هیچی نیست! اگه اینجوری بود الان هر کسی که عاشق زنشه باید موفق ترین آدم روی زمین باشه،
مگه اینکه جنبه های شخصیتی دیگه ای توی این آقا بوده باشه که من به شخصه ندیدم!

گلادیاتور باید Russel Crowe باشه :x

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
خب بعد از کش و قوس های فراوان,بعد از تمام کردن fringe,بالاخره friends را برای سریال بعدی از لیستم انتخاب کردم و به شدت هم خوشحالم از این اتفاق.الان آخر های سیزن دو هستم و کر کنم یه ده سالی به عمرم اضافه شد اینقدر خندیدم.تازه هنوز شنیدم از سیزن 4 5 جالب می شه!

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
خب بعد از کش و قوس های فراوان,بعد از تمام کردن fringe,بالاخره friends را برای سریال بعدی از لیستم انتخاب کردم و به شدت هم خوشحالم از این اتفاق.الان آخر های سیزن دو هستم و کر کنم یه ده سالی به عمرم اضافه شد اینقدر خندیدم.تازه هنوز شنیدم از سیزن 4 5 جالب می شه!
منم دارم سیزن 3 رو میبینم.واقعا الکی نیست که بهترین سیتکام ساخته شده تا به حاله.

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
این 23 نفری که اون بالا به فرندز رای دادن کم ادمهایی نیستن ها :d جز نوابغ به حساب میان :d
من اون موقع که رای دادم friends نگاه نمی کردم!هر چند اگر الان می خواستم رای بدم به dexter رای می دادم!درسته friends خیلی فوق العاده هست و خیلی طنز قویی داره(و رسما فرهنگ آمریکایی رو به آدم یاد می ده)اما هنوز دکستر واسم یه چیز دیگست!
دوستان یه سوال داشتم,از الان دارم سریال ها را برای تابستونم بررسی می کنم تا اولین سریال تابستونیم را انتخاب کنم.پریروز تو مجله فیلم یه سریال قدیمی را معرفی کرده بود به اسم بافی,قاتل خونآشام ها!ظاهرا از 1998 تا 2003 پخش می شده در هفت فصل!خیلی ازش تعریف کرده بود و چیزی که از داستانش گفته منو به خودش جلب کرد.کسی این سریالو ندیده؟ارزشش را داره؟
اسم انگلیسیش هم تا جایی که یادمه اینه:Buffy,Vampire Slyser
ظاهرا خیلی از فیلم های خون آشامی الان مثل اثر مزخرف twilight سعی کردن از این تقلید کنند ولی چیزی که تو مجله فیلم گفته اینه که هیچکدوم نتوسنتن تقلید خوبی داشته باشن همه ازش فاصله دارن!

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
سلام دوستان The Event کنسل شد ؟ این قسمت های آخرش خیلی قشنگ بود ...

........................

میگم یه پولی بدیم به این آمریکایی ها بشینن سریال ها رو ببینن انقدر هر دقیقه کنسل نشه ... :d

The Event کنسل شد منتهی تهیه کننده هاش دارن صحبت میکنن سریال رو ببرن جای دیگه. حالم به هم میخوره از این نتورک های کم ظرفیت و بیشتر از اون مخواطب تلویزیون در آمریکا. انقدر برنامه های پولساز بیخودی تو تلویزیون که به هیچ دردی نمیخوره مثل voice و زهرمار زیاد شده که کسی حس و حال دراما و ازینجور چیزا نداره. سریال که یه کم سنگین میشه تماشاگراش عین برگ درخت تو پاییز میریزن یهویی زمین. اه اه اه اه اه ....

بعد ببین چه زباله هایی میرسن به سیزن 4-5-6-7-8 ...

هرچی سریال من دنبال میکردم کنسل شده ...

Chicago Code
The Event
Chase
V
Gates

پارسالم که FlashForward و Persons Unknown ...

بزرگترین گند تاریخ تلویزیونم که به نظر من کنسل شدن Terminator: TSCC بود... اه اه اه اه اه ... مردم میخوام Game of Thrones رو هم کنسل کنه...

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر