Amin.J

کاربر سایت
Feb 23, 2010
1,737
دوستان Breaking Bad رو هم حتما ببينيد ، امتيازش 9.3 هست ، در مورد يك معلم شيمي هست كه مي فهمه سرطان لا علاج داره و از لحاظ مالي هم بسيارضعيفند و ......
پس مي زنه تو كار شيشه !

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
GAME .THRONS یا یه هم چیزی....کسی دیده؟؟؟؟قشنگه؟؟؟؟راستی این دکستر خیلی جالب بود الان فضلش دوشم..((قصاب لنگرگاه))
اگه این Nudity مزخرف را توش نداشت، در حد رمانش شاهکار میشد. البته خودمم الان دارم میبینمش. از نظر هنری قشنگه، داستانش هم خوبه. ولی هم این و هم اسپارتاکوس واسه من از نظر ارزش سینمایی در حد Cow dung

Delta Ex

کاربر سایت
May 5, 2011
838
نام
رفیق مَمّد
اگه این Nudity مزخرف را توش نداشت، در حد رمانش شاهکار میشد. البته خودمم الان دارم میبینمش. از نظر هنری قشنگه، داستانش هم خوبه. ولی هم این و هم اسپارتاکوس واسه من از نظر ارزش سینمایی در حد Cow dung
شیخ مهدی عزیز اون برهنگی صرفا پـورنو نیست بلکه برای هنر هست!

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
وای به روزگاری که پـورنو و نودیتی بشه هنر. حتما هر چقدر هم عمق مساله بیشتر بشه( اعم از زاویه دوربین، Oh yes, رنگ شورت و غیره و ذالک)، از نظر هنری برجسته‌تر میشه!:D

برای من اثر هنری یعنی ساختن LOTR که ببینده را با کرکتر، داستان و جلوه‌های ویژه میخکوب میکنه نه با این جلفیات.

پ.ن: بیخیال. هر کس به کیش خود.

• Like
Reactions: Sorrows

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
به نظر منم این Nudity تو Game of thrones خیلی بی رویه و بی مورد داره صورت میگیره.یعنی قشنگ معلومه که بی هیچ دلیل خاصی دارن این پارتها رو تقریبا تو هر قسمت سریال جا میدن.

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,976
نام
شیخ صدرا
البته اسپارتاکوس به خاطر فرهنگ ـی که مردم روم باستان داشتن توش این چیزا طبیعی ـه یکم :D

البته کسی که واسه این چیزا سریال ببینه بهتره بره فیلمای پو*ن جینا جیمسون ـو نگاه کنه :D

3 قسمت از روم ـو دیدم جالب بوده تا الان.

سریال تو این سبک بازم هست؟

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
سریال تو این سبک بازم هست؟
کدوم سبک!؟پــورنـو یا رم باستان!؟:D
اسپارتاکوس: گادز آو دی آرینا رو هم دیدی!؟دی
==========
آقا یه سوال واسه من پیش اومده!!:D این بچه هایی که تو این سریالای بزرگسال مثل همین GOT بازی میکنن، بعدا خودشون این سریالا رو نمیبینن!؟:D خیلی عجیبه مثلا آدم یه فیلم بازی کنه ولی خودش نبینه اون فیلم رو!!:D

Delta Ex

کاربر سایت
May 5, 2011
838
نام
رفیق مَمّد
خوب دوستان گرام، HBO علی رغم شارژِ کابل، یک پولیم سر میگیره برای برنامه هاش. بنابراین کسی که میشینه سریالهای این شبکه رو نگاه میکنه، خواستار چیزی متفاوت هست. برای همین نمیتونن مثل شبکه های دیگه "با ادب" باشن و مجبورن این صحنه ها رو نشون بدن.

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
البته GOT توی رمانش هم خیلی بازه... با این حال سریال بازتره.

آقا یه سوال واسه من پیش اومده!!:D این بچه هایی که تو این سریالای بزرگسال مثل همین GOT بازی میکنن، بعدا خودشون این سریالا رو نمیبینن!؟:D خیلی عجیبه مثلا آدم یه فیلم بازی کنه ولی خودش نبینه اون فیلم رو!!:D

باو بعضی موقع ها خودشونم توی همون صحنه ها هستن ! :D

مثلا توی GOT اونجاش که برن زیره درخت خدایان داشت با اون دختره بحث فلسفی میکرد یهو اون گنده بکه از شنا برگشت.... :D

یا توی همین اسپارتاکوس اون پسره شهردار توی حموم بود که یهو اون نامزد ژنرال میاد تو... :D

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,976
نام
مجتبی
جدا فک می کردم خودم اینطوریم!بلکه بقیه هم یکم زده شدن از این افراطی گردی تو Nudity!
بعضی قسمت ها خو قسمت های اصلی ــن، مثل سکانس آخر قسمت اول...اما بعضی صحنه های مثل آموزش حال کردن ـ مشاوره نِد به اون دختر تازه وارده (:d) واقعا دیگه زننده شد...
یعنی چی آخه!:d
خدایشش این کجا هنره؟هنر اینه که یه چیزی مثل صحنه های (به طور مثال) سکانس با یه موسیقی عالی همراه باشه، کاملا حس تو بازیگر ها وجود داشته باشه نه اینکه پیرمره نشسته رو صندلی زر میزنه، دخترِ ل*ت رد میشه دم به دم! هنر رو مثلا تو این سکانس نشون بده!:d

البته دوستان توجه داشته باشند تمام اینها در جهت تخریب و منحرف کردن جوانان غیور ایرانی ست و هدفی جز جنگ فرهنگی رو پیش نمیبره! طبق معمول ما وظیفه داریم محکم و کوبنده بایستم!:d

آخرین ویرایش:

Reza82N

کاربر سایت
Jul 21, 2009
381
نام
رضا
سلام بچه ها اگه میشه یه سریال خوب و در ژانر ادونچر و اینطور مایه ها معرفی کنید میخوام دانلود کنم/

خودم تا الان لاست را کامل دیدم,
فرینج رو تا آخر فصل 3 دان کردم و دیدم,چون فرینج فعلا" کارش تمومه,تا فصول بعدیش نمیدونم فصل 4 ـش اومده یا نه ,تا وقتی که بیاد میخوام یه سریال دیگه تو همین ژانر مشابه ببینم ممنون میشم راهنمایی کنید,و یک توضیح کوتاه در موردش بدید.

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
باو بعضی موقع ها خودشونم توی همون صحنه ها هستن ! :D
مثلا توی GOT اونجاش که برن زیره درخت خدایان داشت با اون دختره بحث فلسفی میکرد یهو اون گنده بکه از شنا برگشت.... :D
یا توی همین اسپارتاکوس اون پسره شهردار توی حموم بود که یهو اون نامزد ژنرال میاد تو... :D
اون GOTـه،یه چیزایی یادم میاد ولی فک کنم تو تدوین این شکلی شده!:D یعنی اون موقع که گنده بکه اومد در واقع برن اونجا نبود،بعدا سکانسا کنار هم قرار گرفت!:D خیلی جاها اینجوریه!:D
واسه اسپارتاکوس هم باو یارو پسره 16-17 سال رو داشت دیگه!شایدم بیشتر:D
حالا باز من منظورم اونا نبود!مثلا آریا بعدا سریال رو کامل میبینه!؟:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر