Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,666
نام
سپهر
سلام.
بین اینا کدوم دوز تریلرش (thriller) بالاتره؟

Sons of Anarchy
Dexter
The Killing
The Americans
Ray Donovan
Gomorrah

3 تا سریال پایانی رو @hooman1995 جواب بده؛ ولی کیلینگ Crime Drama هست؛ درش thriller نمی‌بینم؛ البته اینجا نمی‌دونم منظورت از Thriller در اینجا ژانر هست یا تعبیر از عنصر «تعلیق» در روایت؟

• Like
Reactions: soltanmasoud

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,802
نام
Masoud
3 تا سریال پایانی رو @hooman1995 جواب بده؛ ولی کیلینگ Crime Drama هست؛ درش thriller نمی‌بینم؛ البته اینجا نمی‌دونم منظورت از Thriller در اینجا ژانر هست یا تعبیر از عنصر «تعلیق» در روایت؟
همون هیجانی خودمون دیگه :D ، من خیلی سریال ندیدم ، بیشتر منظورم اینه که یه کششی داشته باشه که بری قسمت بعدی رو ببینی ، خیلی درام و دیالوگ محور نباشه.
بریکینگ بد ، پریزن بریک و ...

hooman1995

کاربر سایت
Dec 26, 2016
515
سلام.
بین اینا کدوم دوز تریلرش (thriller) بالاتره؟

Sons of Anarchy
Dexter
The Killing
The Americans
Ray Donovan
Gomorrah
همه‌شون بیش‌تر درام‌ان؛ ولی شاید «سانز» و «گومورا» هیجان بیش‌تری داشته باشن.

ویرایش: بشین «شیلد» ببین؛ همه‌چی داره :D

• Like
Reactions: soltanmasoud

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,933
نام
مهراد
ساخت سریال لایواکشن Tomb Raider توسط استریم پرایم ویدیو تایید شد!

فیبی والر-بریج (خالق و بازیگر سریال Fleabag و خالق فصل اول سریال Killing Eve) نویسنده و تهیه‌کننده اجرایی این سریال خواهد بود ولی قرار نیست بازیگر این سریال باشد.

jj191

کاربر سایت
Aug 22, 2021
470
سریال شرلوک رو دیدم به آرامی شروع کرد و در فصل سوم به اوج رسید داشتم از فصل سه لذت میبردم و داغ شده بود کله م که نمیدونم چطور شد یهو فصل چهارم عوامل سریال زدن به خط مهمل بافی و چرت گویی. تا فصل سه در این سریال شرلوک میبینید بعد یهو فصل چهار کلا شرلوک و خط داستانیش میره به چاه. :eek:

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,842
همون هیجانی خودمون دیگه :D ، من خیلی سریال ندیدم ، بیشتر منظورم اینه که یه کششی داشته باشه که بری قسمت بعدی رو ببینی ، خیلی درام و دیالوگ محور نباشه.
بریکینگ بد ، پریزن بریک و ...
من اونارو ندیدم ولی دکستر آخر هر اپیزود یه جوری تموم میکنه که تو خماری قسمت بعد بمونی برای همین یهو به خودت میایی میبینی 5 قسمتو یه شب دیدی
SOA هم چند وقت دیگه شروع کنیم ببینیم

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,274
نام
Мojtaba
فال اوت خیلی خوب بود ولی از نظر داستانی تو دو قسمت اخر رفت تو دیوار.
اصلا منطقی نبود .
اینکه یک مشت میلیونر تو یک ساختمون جمع بشن و به یک باره تصمیم به انداختن بمب روی سر مردم بگیرن !! با هیچ منطقی جور در نمیاد.
خب هدف چی بود ؟ که پول دربیارن ؟!
به علاوه هیچ سکیوریتی وجود نداشت تو کل والت. هر کی هر جا میخواست میتونست بره !! قشنگ اون پسره سرش رو انداخت پائین رفت والت 31 رو خیلی راحت باز کرد بدون هیچ دردسری اون رباته اصلا نپرسید کی هستی در رو همینجوری باز کرد !!!!!

آخرین ویرایش:

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
15,231
نام
شیخ صدرا
اين تمديد شوگون تا ٣ فصل واقعا عجيبه!!!!
نميدونم واقعا ميخوان چى از توش در بيارن.
غير از نبرد نهايي جدى جدى همه چى همينجا تموم ميشه حتى تو خود روايت تاريخى كه كتاب ازش الهام گرفته هم تا جايي كه من ميدونم اتفاقى كه بشه باهاش سريال ساخت نميفته.
اميدوارم گند نزنن تو پرستيژ فصل اول.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر