Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,017
نام
آریا
قسمت اول Fallout خیلی خوب بود و فراتر از انتظارم! :D از اتمسفر و حال و هوا و طراحی‌ها تا ترکیب خشونت و صحنه‌های تأثیرگذار با کمدی سیاه، چیز جالبی از آب در اومده و اگه بقیه قسمت‌ها هم این‌طوری باشه (که گویا هست) می‌تونه راحت یکی از بهترین اقتباس‌ها از بازی‌های ویدیویی به حساب بیاد.
ارجاعات جالبی هم به بازی‌ها داره، مثل اون Please Stand By که توی لودینگ‌های بازی بود و اینجا هم توی یکی از صحنه‌ها ازش استفاده کرده بودن.
خیلی خوش موقع هم Fallout 4 رو روی کنسول‌ها 60fps کردن و بدم نمیاد یه سری بهش بزنم. :D دفعه قبل روی PS4 چند ساعت بیشتر بازی نکردم، ولی الآن توی جَو Fallout هستم و برم ببینم چی می‌شه. :D

masoud101

کاربر سایت
Sep 26, 2014
535
نام
مسعود
منم سریال فال اوت رو تموم کردم ، اینقدر بهم چسبید که تو دو روز تمومش کردم .
اول بگم که من فال اوت ها رو خیلی بازی نکردم هر کدوم رو حدود ۱۰ ساعت بازی کردم و تقریبا با فضای بازی اشنا بودم اما از داستان چیز زیادی نمی دونم.

اما امان از این سریال که کاری کرد من در اینده یکی یکی این بازیا رو بازی کنم و تموم کنم . سریال به شدت خوش ساخته و به جز چند تا ایراد کوچک به نظرم سریال فوق العاده است و از همه نظر همه چی تمومه.
به نظرم یک اقتباس عالی از بازی در اومده و انتخاب بازیگرها هم عالیه مخصوصا والتر گاگینز عزیز .( تو فیلم هشت نفرت انگیز ازش خوشم اومد و اینجا هم واقعا خوب بازی کرده ).

بعد از دیدن سریال رفتم یوتیوب تا نظر بوتیوبر ها رو هم ببینم و دیدم احسان منصوری هم واسش ویدیو گذاشته و کلی هم ازش بد گفت و یک نمره ی ۶/۵ هم انداخت تنگش :(
بعد هم سریال سایلو رو از این بهتر میدونستWTF

فهمیدم باید واسه این سریال بازیباز باشی تا فضاش رو درک کنی.

خلاصه من که لذت بردم و امیدوارم شما هم خوشتون بیاد . واسه من که ده از ده بود.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,943
نام
نـــــــویـــــــــد
منم دیشب سریال فالوت رو تموم کردم و خیلی بهم خوش گذشت حقیقتش. واقعا سریال خوش ساختی بود. بازیگرا عالی. فضاسازی و وفاداری به بازی عالی. موسیقی و خشونت و جلوه‌های ویژه خیلی خوب بود. من فقط نسخه چهارم از سری رو بازی کردم ولی خب همونم کافی بوددتا بتونم بیشتر ازین سریال لذت ببرم. بخش مورد علاقه‌ی سریال برای من، رابطه‌ی والت ۳۱ ۳۲ و ۳۳ بود. خیلی جذاب دراورده بودنش. باقی زوایای داستانی هم خیلی خوب بود. خود داستان و روایتش و همینطور پرداخت به کرکترا هم واقعا خوب بود. فلش‌بکای سریال هم خیلی به جا بودن. همیشه هم کنجکاو نگهت میداشتن که بدونی چی شده که اینجوری شده. در کل بی‌صبرانه منتظر فصل دومشم.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,377
نام
Majid
بعد هم سریال سایلو رو از این بهتر میدونستWTF
همینکه یکی فالوت رو با سایلو مقایسه کنه میشه فهمید هیچ درکی از فضای فالوت نداره و کلا باید ایگنور کرد نظرشو :D
درسته جفتشون آخرالزمانی هستن و ایده تقریبا مشابهی دارن (والت/سایلو) ولی رسما همینجا تموم میشه شباهتاش.

من اینقد دارم لذت میبرم که دلم نمیاد پشت هم ببینم، کاش همون هفتگی میومد تا یکی یکی در مورد اپیزوداش بحث بشه.
الان یه جوری همه رگباری دیدن، همون روزای اول دیگه جرئت نمیکردم کامنتای ملت بخونم اینقد پر از اسپویل بود :D

آخرین ویرایش:

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,393
نام
محمد
همین تفاوتهاست که باعث میشه فالوت بشه اینی که الان میبینیم و یکی دیگه میشه Halo ، Withcher و ...
این خانم توی Arcane هم پرفورمنس معرکه ایی داشت.
کلا تمام خصوصیات یک ستاره بزرگ شدن در آینده رو داره. امیدوارم بعد اینم نقش های خوبی بهش بدن.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,390
نام
مــاکــان
همینکه یکی فالوت رو با سایلو مقایسه کنه میشه فهمید هیچ درکی از فضای فالوت نداره و کلا باید ایگنور کرد نظرشو :D
درسته جفتشون آخرالزمانی هستن و ایده تقریبا مشابهی دارن (والت/سایلو) ولی رسما همینجا تموم میشه شباهتاش.

من اینقد دارم لذت میبرم که دلم نمیاد پشت هم ببینم، کاش همون هفتگی میومد تا یکی یکی در مورد اپیزوداش بحث بشه.
الان یه جوری همه رو جذب کرده و رگباری دیدن، همون روزای اول دیگه جرئت نمیکردم کامنتای ملت بخونم اینقد پر از اسپویل بود :D
کاملا درکت میکنم ، منم داشتم همینطوری دونه دونه میدیدم ولی این دو روزه تو دفتر اینقدر پر از بیکاری بودم که همرو دیدم :D

اینقدر دوست داشتم فالوت بیشتری داشته باشم که دیدم گیم اسپات نا امیدم نکرده و کل تایملاین سری رو تو این ویدئو مرور کرده ، اگه سریال رو دیدی حتما ببین و کیف کن:

البته ویدئو سگمنت گذاری شدست ، اونجایی که مربوط به سریال میشه کامل مشخص میکنه و میتونی اون بخش رو سر بپری.
همزمان با سریال هم میتونی ببینی.

البته این عجله ای بود و از گیم اسپات هم انتظار بیش از این نمیره.
دست یه یوتوبر رو میبوسه که یه ویدئو پر جزئیات و retrospectiveطور بسازه که بیشتر کیف کنیم.

the batman

کاربر سایت
May 25, 2013
394
راجب فالوت, والتون گاگینز و کیفیت production این سریال رو carry کرده
و الا اگه قرار بود فرضا کل سریال سکانسای این پسرک پخمه مکسیموس باشه ارزش نمره 2 هم نداشت, چقد رو مخه, ازش سوال بین مرگ و زندگی میپرسن درو دیوارو نگا میکنه خب حرف بزن نکبت
کاشکی شخصیت brotherhood یکی مثل paladin danse بود یه نظامی با وقار سر سنگین در شعن برادرهود و T60, اون یارو هم که معلوم نیست پسره یا دختر عجیب بود تو برادرهود
در کل بدک نبود بخش برادرهود رو بهتر میساختن خیلی خیلی بهتر میشد کیفیت کلی سریال چون الان وقتی داستان غول (والتون گاگینز) رو روایت میکنن چه تو زمان حالش چه دنیا قبل بمب اتم, حس میکنی داری شاهکار میبینی, به ترتیب بعد از اون داستان لوسی, اونم بدک نیست, داستان داخل vault هم خوبه حس نمیکنی حاشیه باشه چون واقعا نیست چون اخرش فک یه فالوت باز رو میاره پایین, نمره 7/10, دیگه وقتی به بریکینگ بد 9.5 میدن زشته به اینم 9 بدیم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر