SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,861
نام
مهراد
آپدیت نمرات فصل اول House of the Dragon

🍅 Rotten Tomatoes: 78%
(از 140 نقد)

Ⓜ️ Metacritic: 68/100
(از 25 نقد)

Los Angeles Times: 90
Collider: 83
The Telegraph: 80
The Guardian: 80
Entertainment Weekly: 75
variety: 70
Vanity Fair: 70
IndieWire: 67
Empire: 60
The Hollywood Reporter: 60
Time: 60
The New York Times: 50​

TheGodfather

ALI
Gold User
Jun 21, 2011
1,072
نام
Ali
حقیقتش با وضعیت فعلی جهان فقط نمره IMDB برام ملاکه و نقد ها ذره ای ارزش ندارن
نکته‌ی جالبی بود!
هر چند ادم نباید به این نمرات و نقدها زیاد وابسته بشه اما ببین دنیا توی همین یک دهه به کجا رسیده که الان خیلی‌ها دیگه نمره ی منتقدین براشون مهم نیست، چون متر و معیار کلاً شده یه چیزایی که همه می‌دونیم و Imdb و نظر همون مخاطب عامه مهم‌تر از آب دراومده! بیایم دعا کنیم تا چند سال دیگه اون مخاطبی هم که توی Imdb نمره میده به مرور زمان ذهنش شست و شو نشه به صورت کامل!!

The White Wolf

کاربر سایت
Aug 10, 2013
375
نام
ممد
متای house of dragons شده 70 الان ولی یادتون باشه این منتقدها همونایی هستن که متای فصل 8 گات رو 75 کردن. یعنی یکی از فاجعه ترین فصلهای تاریخ تلویزیون. در نتیجه این 70 نشون دهنده چیز خاصی نیست که سریال پایین تر از حد انتظاره یا بالاتر.

Anakin

کاربر سایت
Feb 17, 2013
2,539
سلام
این سریال the old man همینطوری تو ۷ قسمت تموم شد!؟ یا فصل دیگه داره؟
تمدید شده. ولی من به خاطر جف بریجز تحمل کردم. دو قسمت اولش خوب بود اما کشش داستانی و جذابیتی نداشت واسم دیگه.

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,435
تمدید شده. ولی من به خاطر جف بریجز تحمل کردم. دو قسمت اولش خوب بود اما کشش داستانی و جذابیتی نداشت واسم دیگه.
سریال بدی نبود! خوشم اومد ازش.
جف بریجز صداش فوق‌العادس ،مثل مایکل شانون

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,674
نام
طاها
یه نقدی از house of dragon میخوندم نوشته بود فمینیست بازی توش موج میزنه :D
البته نقد ترجمه شده بود و نمیدونم چقدر درسته یا غلط ولی احتمالا این قضیه های روز اینم خراب خواهد کرد:|
دنیای فیلم و سریال با این مسائل داره به لجن کشیده می شود

سریال Sons of Anarchy فوق العاده هست . شش فصل دیدم . عالیه . قسمت آخر فصل ۶ منو بهم ریخت .

چی ساختند. امیدوارم طوفانی تمام شود .

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,039
نام
آریا
فصل دوم انیمیشن Primal یه ماهی هست که شروع شده و انقدر این سریال مظلومه و هیچ جا خبری ازش نیست که من یادم رفته بود ببینمش! :| امروز نشستم دو قسمت اول رو دیدم و اولی خیلی خوب بود و دومی هم که دیگه... الله اکبر! یکی از بهترین اپیزودهایی بود که تا حالا از Primal اومده.
واقعاً سریال زیباییه و از دستش ندین. قبلاً هم یه چیزی در موردش نوشته بودم که دوباره می‌ذارم، برای دوستانی که در جریان سریال نیستن:

این انیمیشن Primal کلاً یه بار هم توی تاپیک مطرح نشده یا سرچ تاپیک پیداش نمی‌کنه؟! :D حیفه انصافاً! :( توی این یکی دو روز نشستم کل اپیزودهاش رو دیدم (که چیز زیادی هم نیست و کلاً زیر ۱۰ تا اپیزود اومده و هرکدوم هم ۲۰ دقیقه) و به شدت حال کردم باهاش.
یه انیمیشن بسیار خشن با حضور یه انسان اولیه و یه دایناسور که واقعاً معجون عجیبیه و هیچ دیالوگی هم نداره و هر قسمت کلی اتفاقات جالب می‌افته که کمتر جایی میشه مشابهش رو دید. به نظرم اگه اهل انیمیشن هستین و همین‌طور دایناسورجماعت، یه سری بهش بزنین و پشیمون نمیشین!
بگذریم که دایناسور و انسان کلاً توی یه دوره زمانی نبودن، ولی خب انیمیشن هست و چیزهای تخیلی دیگه‌ای هم داره و نباید سخت گرفت. :D

3hru_sadsadsaadsda.jpg

Homi-Fatal

کاربر سایت
Jun 18, 2009
679
فصل دوم انیمیشن Primal یه ماهی هست که شروع شده و انقدر این سریال مظلومه و هیچ جا خبری ازش نیست که من یادم رفته بود ببینمش! :| امروز نشستم دو قسمت اول رو دیدم و اولی خیلی خوب بود و دومی هم که دیگه... الله اکبر! یکی از بهترین اپیزودهایی بود که تا حالا از Primal اومده.
واقعاً سریال زیباییه و از دستش ندین. قبلاً هم یه چیزی در موردش نوشته بودم که دوباره می‌ذارم، برای دوستانی که در جریان سریال نیستن:
من دقیقاً با همین معرفی شما باهاش آشنا شدم (که بابتش خیلی خیلی ممنونم) و سیزن دوم رو هم از زمان شروعش دارم می‌بینم. خیلی خوش ساخته و سیزن دوم هم به نظرم از نظر داستانی منسجم تر شده. فضاسازی های عجیبی هم داره.
اپیزود ۵ فصل دوم رو هم خیلی دوست داشتم. متفاوت بود خیلی. اپیزود چهارم این فصل هم یکی از خشن ترین چیزهایی بود که تا حالا دیدم.

• Like
Reactions: Dinosaur

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر