aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
در ضمن من HIMYM رو بعد فرندز شروع کردم، رفته رفته خیلی بهتر میشه. بخصوص فصل دومش تا اینجا اکثر اپیزود هاش چیزی برای گفتن داشته، ولی بازم به بار کمدی فرندز نمیرسه.
اصلا جویی و چندلر و فیبی و حتی راس، خودشون میتونند یه سریال جدا بسازند.
کما اینکه من جویی" رو هم دیدم تا سیزن 1، بازم بنظرم اگر یکم بیشتر جدی گرفته میشد و یکم ایراداتش برطرف می شد، خیلی میتونست موفق باشه.

به نظرم مشکل HIMYM همینه که فقط وقتی دوربین میره روی بارنی و تد انتظار خندیدن داری، بقیه شخصیتها اندازه بارنی قوی نیستن ولی توی فرندز به نظرم جز تیکه های رو اعصابِ مونیکا و بعی قسمتهای ریچل، تک تک لحظاتش عالیه :)

jeenas

کاربر سایت
Jul 24, 2014
866
نام
مصطفی
به نظرم مشکل HIMYM همینه که فقط وقتی دوربین میره روی بارنی و تد انتظار خندیدن داری، بقیه شخصیتها اندازه بارنی قوی نیستن ولی توی فرندز به نظرم جز تیکه های رو اعصابِ مونیکا و بعی قسمتهای ریچل، تک تک لحظاتش عالیه :)
به نظر من تد اصن باحال نیست :|
بارنی بعدم مارشال :D

• Like
Reactions: aliahmadi2

Twisted Mind

کاربر سایت
Feb 11, 2016
31
قسمت سوم پریچر فصل دوم دیگه اوج دیوانگی بود :D
سریال پاپکورنی خالص :pepsi:
دو جاش خیلی حال داد
اونجاش که یوجین مغز دوست دخترش جمع میکرد و دوباره داخل جمجش می‌ریخت با اونجا که در جهنم هیتلر ملاقات کرد =))
پاپ کورنی رو خوب اومدی :tearsofjoy:
من تا اپیزود 7 ، سیزن 1 دیدم که خسته کننده شد برام. در موازاتش داشتم The killing رو میدیدم که خیلی خوب بود .
آخه اون ومپایره و نمسیس،انجل ها رو کجای دلم بذارم ؟ :tearsofjoy: حهنم چطوری میره دیگه؟:think:

Last edited by a moderator:

Anakin

کاربر سایت
Feb 17, 2013
2,518
سریال 13 Reason Why رو دیدم :D به نظرم ارزشش رو داشت . شاید بعضی جاهاش بچه گانه به نظر برسه ولی اون طوری نبود که بعد از دیدنش بگم حیف وقت !

ولی میتونستند تو یه فصل همه ماجرا رو تموم کنن بره فکر نکنم فصل دوم حرفی برای گفتن مونده باشه :D

FPS Eager

کاربر سایت
Jan 27, 2013
1,334
نام
امیرعلی
سریال 13 Reason Why رو دیدم :D به نظرم ارزشش رو داشت . شاید بعضی جاهاش بچه گانه به نظر برسه ولی اون طوری نبود که بعد از دیدنش بگم حیف وقت !

ولی میتونستند تو یه فصل همه ماجرا رو تموم کنن بره فکر نکنم فصل دوم حرفی برای گفتن مونده باشه :D
امیدوارم نیان تو فصل بعدی همین روندو ادامه بدن و مثلا 13 دلیل برای خودکشی الکس نشون بدن!
خیلی چیزا هم هست که نیازِ فصل بعد بفهمیم مثل کاری که تایلر قصد انجامشو داره با اون تفنگا(که احتمالا میخواد بره تو مدرسه تیراندازی کنه) یا عاقبت برایس.

Anakin

کاربر سایت
Feb 17, 2013
2,518
امیدوارم نیان تو فصل بعدی همین روندو ادامه بدن و مثلا 13 دلیل برای خودکشی الکس نشون بدن!
خیلی چیزا هم هست که نیازِ فصل بعد بفهمیم مثل کاری که تایلر قصد انجامشو داره با اون تفنگا(که احتمالا میخواد بره تو مدرسه تیراندازی کنه) یا عاقبت برایس.
آره :D ولی احتمالا ترتیب برایس رو بدن و چهارتا ماجرا هم درست کنن تموم شه بره :D

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali

متاسفانه من یک خبری خوندم کلا سرد شدم نسبت به فصل دوم اینکه شخصیت هانا قراره بازم محور داستان باشه حالا یکسری حدس و گمان ها هست که واقعا ادم رو میترسونه

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
متاسفانه من یک خبری خوندم کلا سرد شدم نسبت به فصل دوم اینکه شخصیت هانا قراره بازم محور داستان باشه حالا یکسری حدس و گمان ها هست که واقعا ادم رو میترسونه

یعنی امکان داره زنده باشه؟

Last edited by a moderator:

steve mcqueen

کاربر سایت
Nov 27, 2015
116
نام
علی
دوستان بنظرتون بین این چهار تا سریال اول کدوم رو ببینم؟
True Detective
House of cards
MR ROBOT
FARGO
ضمنا این Better call saul عجب سریالی بود من که خوشم اومد. بشدت هم منتظر فصل جدیدش هستم

• Like
Reactions: HIGH VOLTAGE

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر