wrong_wierdo

کاربر سایت
Jun 16, 2016
52
من خودم فصل چهارم هستم و به نظرم این فصل بهتر از فصلای قبلشه. خصوصا اینکه داستان پیوسته‌تر شده و مثل فصلای قبل این طور نیست که قسمت‌ها ارتباط کمی به هم داشته باشند.
کمدیش هم با اینکه به‌نظرم به اندازه‌ی فرندز خنده‌آور نیست ولی پخته‌تره،‌ خصوصای استند‌آپ‌‌های خود جری که بعضا فوق‌العاده هستند.

گرچه خیلی نمیشه فرندز رو با ساینفلد مقایسه کرد،
استایل کمدیشون و جوک هاشون خیلی با هم فرق دارن.
مخصوصا اینکه فرندز بیشتر درباره رابطه دوستانه یک جمع بود ولی ساینفلد خیلی به اندازه فرندز رو این قضیه زوم نکرده.

• Like
Reactions: arash1996

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
Luke Cage فصل یکش رو اگر فقط با Cottonmouth می رفتن جلو خیلی بهتر بود تا این که Diamondback رو بیارن توی سریال
Diamondback باید می رفت برای فصل بعد

اما در کل من نمی دونم چرا انقدر ار Luke Cage بد می گید، انصافا خوب بود
درسته که نیمه دومش افت کرد اما از ارزش هاش چیزی کم نمی کنه :D

یه سیاه پوست گردن کلفت توی منطقه اراذل نشین هارلم \m/به همراه فساد اقتصادی، سیاسی و مافیا...

Iron Fist روایت داستانش از بیخ مشکل داره و واقعا سریال خسته کنندست...
کلا درام ساختن :|

آخرین ویرایش:

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
Luke Cage فصل یکیش رو اگر فقط با Cottonmouth می رفتن جلو خیلی بهتر بود تا این که Diamondback رو بیارن توی سریال

یه سیاه پوست گردن کلفت توی منطقه ارازل نشین هارلم \m/به همراه فساد اقتصادی، سیاسی و مافیا...

کاتن ماوت فوق العاده بود . هم خودش هم بازی ماهرشالا علی . اصلا من بازی اش تو این سریال رو دیدم اصلا نقشش تو فیلم مونلایت به چشمم نیومد. این جا فوق العاده بود . خیلی خوب کاراکتری که بین دو دنیا مونده بود و سعی می کرد همیشه خودش رو جمع و جور کنه و حرفه ای به نظر بیاد در اورده بود .

بهترین سکانس لوک کیج به نظرم

اون جایی که تو مراسم تشییع جنازه پاپ سخنرانی اشون حکم مناظره پیدا کرده بود و رو کم کنی شده بود عالی بود

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,481
نام
آرش
گرچه خیلی نمیشه فرندز رو با ساینفلد مقایسه کرد،
استایل کمدیشون و جوک هاشون خیلی با هم فرق دارن.
مخصوصا اینکه فرندز بیشتر درباره رابطه دوستانه یک جمع بود ولی ساینفلد خیلی به اندازه فرندز رو این قضیه زوم نکرده.
هرچند به‌نظرم هر دو اثری توی ژانر کمدی رو می‌شه با هم مقایسه کرد ولی قبول دارم که سبک دو سریال خیلی با هم فرق داره.
من توی سینفلد به اندازه‌ی فرندز نمی‌خندم، ولی خیلی بیشتر از فرندز دوستش دارم و به نظرم سطح کمدیش بالاتره.
حالا بازم این نظر منه، ممکنه که اشتباه کنم.

Luke Cage فصل یکش رو اگر فقط با Cottonmouth می رفتن جلو خیلی بهتر بود تا این که Diamondback رو بیارن توی سریال

یه سیاه پوست گردن کلفت توی منطقه ارازل نشین هارلم \m/به همراه فساد اقتصادی، سیاسی و مافیا...

لوک کیج تا جایی که شخصیت منفیش cottonmouth بود، به نظرم سریال قابل قبولی بود. ولی از جایی که diamondback اومد، گند خورد به سریال. خصوصا اینکه بازیگرش هم افتضاح بازی می‌کرد.
اگه قرار باشه villain فصل بعدی هم diamondback باشه، من به شخصه بعیده که نگاهش کنم.

• Like
Reactions: jeenas

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,379
نام
Majid

منم به شخصه حال کردم :D شاید چون انتظارم از شخصیتش خیلی پایین بود، ولی در کل راضی کننده بود اگه یک ویلین درست فصل دوم داشته باشه قطعا ارزش داره.
ولی بنظرم کاتن ماوث جز بهترین ویلینای دنیای تلویزیونیه مارول بود با بازی فوق العاده ماهرشالا علی، واقعا شاخه این بشر :D
حالا جزئیات دقیق یادم نیست چون همون موقع اومدنش دیدم ولی امکان نداره مرگش صحنه سازی بوده باشه چون اون موقع یادمه اصلا باورم نمیشد همچین شخصیت شاخی رو یک دفعه از سریال بکشن بیرون، البته شایدم زیاد پول میگیره میخواستن یک جوری قطعش کنن از سریال :D

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
هرچند به‌نظرم هر دو اثری توی ژانر کمدی رو می‌شه با هم مقایسه کرد ولی قبول دارم که سبک دو سریال خیلی با هم فرق داره.
من توی سینفلد به اندازه‌ی فرندز نمی‌خندم، ولی خیلی بیشتر از فرندز دوستش دارم و به نظرم سطح کمدیش بالاتره.
حالا بازم این نظر منه، ممکنه که اشتباه کنم.

لوک کیج تا جایی که شخصیت منفیش cottonmouth بود، به نظرم سریال قابل قبولی بود. ولی از جایی که diamondback اومد، گند خورد به سریال. خصوصا اینکه بازیگرش هم افتضاح بازی می‌کرد.
اگه قرار باشه villain فصل بعدی هم diamondback باشه، من به شخصه بعیده که نگاهش کنم.

منم به شخصه حال کردم :D شاید چون انتظارم از شخصیتش خیلی پایین بود، ولی در کل راضی کننده بود اگه یک ویلین درست فصل دوم داشته باشه قطعا ارزش داره.
ولی بنظرم کاتن ماوث جز بهترین ویلینای دنیای تلویزیونیه مارول بود با بازی فوق العاده ماهرشالا علی، واقعا شاخه این بشر :D
حالا جزئیات دقیق یادم نیست چون همون موقع اومدنش دیدم ولی امکان نداره مرگش صحنه سازی بوده باشه چون اون موقع یادمه اصلا باورم نمیشد همچین شخصیت شاخی رو یک دفعه از سریال بکشن بیرون، البته شایدم زیاد پول میگیره میخواستن یک جوری قطعش کنن از سریال :D

دل به برگشت Cottonmouth برای فصل بعد که اصلا نبندید
بعید هم بدونم کلا بیاد دیگه توی این سری، مرگش کاملا طبیعی بود، بعید بدونم خبری از صحنه سازی و ... باشه
ماریا و شیدز قشنگ ترتیبش رو دادن :D

diamondback هم villian فصل دوم luke cage اه، این رو آخر سریال به وضوح نشون داد

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: majidred2011

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,836
نام
مهراد
نشستم آیرون فیست رو بعد از جسیکا جونز دیدم قبل جسیکا هم لوک کیج رو دیدم ، دیردویل به جای خودش همون زمان که اومد دیدم.
اما خب بین همه این شخصیت ها جسیکا از همه سر تر بود (دیردویل بازم جای خودش واقعا عالیه) ، آیرون فیست واقعا رو مخم بود کل داستان درام شده بود و مسخره بازی خانواده میچم و هند. تو تمام فیلم های ابرقهرمانی هر وقت یارو میخواد یه کاری رو تموم کنه دیگه همه چی رو مخشه طرفو بکشه ، دوستای نزدیک و همکاراش جلوشو میگیرن که نکن این کارو و میندازیمشون زندان و از این چرندیات بلا استثنا تو همه فیلم های سوپر هیرویی هست به جز ددپول که راه خودشو رفت \m/

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
نشستم آیرون فیست رو بعد از جسیکا جونز دیدم قبل جسیکا هم لوک کیج رو دیدم ، دیردویل به جای خودش همون زمان که اومد دیدم.
اما خب بین همه این شخصیت ها جسیکا از همه سر تر بود (دیردویل بازم جای خودش واقعا عالیه) ، آیرون فیست واقعا رو مخم بود کل داستان درام شده بود و مسخره بازی خانواده میچم و هند. تو تمام فیلم های ابرقهرمانی هر وقت یارو میخواد یه کاری رو تموم کنه دیگه همه چی رو مخشه طرفو بکشه ، دوستای نزدیک و همکاراش جلوشو میگیرن که نکن این کارو و میندازیمشون زندان و از این چرندیات بلا استثنا تو همه فیلم های سوپر هیرویی هست به جز ددپول که راه خودشو رفت \m/

DareDevil که کلا کسی رو نمی کشه به خاطر اعتقادات مذهبیش، و چون وکیل هم هست اعتقاد به قانون داره
همکاراش هم مشوق کاراشن اتفاقا

این یکی که کلا همکار نداره، کسی هم نبود که جلوش رو بگیره اتفاقا از وقتی فهمید کیلگریو روش اثری نداره به قصد کشت رفت جلو، قبلش فقط در می رفت از دستش

این بابا که کلا خودش نمی خواست کاری بکنه، رفقا هی تشویقش می کردن برو کف خیابون اراذل رو جمع کن این می گفت نه!!!

Deliverer

کاربر سایت
Oct 19, 2016
555
خداییش ویلین فصل دوم agent carter یعنی Madam Masque هم خیلی شاخ بود :D
کلا من با فصل دوم agent carter خیلی حال کردم، خیلی زیاد. حتی بیشتر از فصل 2 فارگو. لامصب خیلی خوش ساخت بود و فضا و داستانش هم کاملا کمیک بوکی بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر