majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
نام
Majid
به نظرم true detective هر چه قدر فصل اولش بازیگرا خوب انتخاب شده بودن این فصل بر عکسه. Colin Farrell که خیلی نچسبه و اصلا نقشش بهش نمیاد. بقیه هم به همبن روال.
این پسره پاول واقعا بازیش رو اعصابه یعنی هر اپیزود این میاد میخوام فقط زودتر تموم شه.
سیزن یک ارزو میکردیم تموم نشه اینجا منتظریم زودتر خلاص شیم.
اتفاقا بنظر من تنها بازیگری که خیلی خوب انتخاب شده Colin Farrel هست خیلی خوب بازی میکنه و تیپ و قیافشم عالیه ولی خوب بقیه بنظرم خیلی نچسبن :|
در کل هنوز هر کار میکنم بشینم ببینم وسطش خوابم میگیره بیخیالش میشم :| جدی من یکی اصلا راضی نبودم از روند این فصلش :| نه دیالوگا در حد فصل اوله نه جو و اتمسفر نه کست :|

بنظر من یکی الان سریال داره نون فصل اولشو میخوره و بس، اگه هر سریال دیگه ای میبود حاظرم شرط ببندم اسمش اینجا نمیومد :D

آخرین ویرایش:

.SamueL.

کاربر سایت
به نظم فقط مک آدامز ک من خودم خیلی ازش انتظار داشتم نسبت به بقیه ضعیف تر ظاهر شده...
بقیه عالین ، ادامز خوبه
اما یه لحظه قمست 4م این فصل رو فصل قبلی مقایسه کنین
اصن تکنیک های فیلمبرداری و اتمسفر فصل اول کجا و این کجا
اما بازم این فصل رو دوست دارم ، نیمه دوم امیدوارم بیشتر سورپرایز شم

REZA TAEL

کاربر سایت
نام
طائل
اسم این سیزن ترو دتکتیو میباس باشه «چگونه ری با انتیگونه آشنا شد» یا «چطور فهمیدم که یک همجنس‌گرام» یا «من وینس وانم،یک حالت چهره هم بیشتر ندارم» :D

ghost

کاربر سایت
نام
پویا
دیشب این My Depression: The Up and Down and Up of It از HBO پخش شده که خیلی خوبه. یه انیمیشن نیم ساعته و بامزه درمورد افسردگی یه ادم و همه ی مشکلاتی که با افسردگی های بلند مدت میاد.

Lord Odin

کاربر سایت
من واقعا نمیخوام خودمو خسته کنم و در مورد ترو دتکتیو نظر بدم،انقدر ضعیفه که کلا حواسم موقع دیدن اپیزود پرته فقط این خانم با شخصیت lera lynn شروع به خوندن میکنه حواسم برمیگرده :D

اگر اپیزود های بعدیشم بخواد خوب باشه باز هم فصل ناموفقی بود چون مثل سیبی میمونه که نصفش گندیده‌ست،هر چند من نظرم اینه که سیب کاملا گندیده‌ست:D

دقیق مطلع نیستم اما شما یرو سایت farsisubtitle یه جستجو بکن احتمال زیاد پیدا میکنی.
اگرم نشد میتونی هی استپ بدی دیکشنری وا کنی چون واقعا ارزشش رو داره :D
من خوشحالم از این بابت :D .من گفتم کست داغون و تو باقالی ست یکی در اومد گفت نشان پلیس چقدر به کمر خانوم فلانی میاد اون یکی گفت من یه حس غریبی نسبت به این صحنه تریلر دارم و اینا! :D یه مشت دلقک تو فیلمهای کمدی رو جم کردن باهاش true Detective بسازن :))

TCSCELL

8
کاربر سایت
نام
سینا
حالا انگار ما نميدونيم در به در دنبال زيرنويس فارسي هستي هميشه :D
کسی که میشینه مدرسه شبانه روزی و ملکه جنوب و این آت و اشغالای امریکای جنوبی رو نگاه میکنه کلا تو این تاپیک پست نده برا خودش بهتره:D برو تو فروم های فارسی 1 و جم آنلاین و اینا فعالیت کن:D

REZA TAEL

کاربر سایت
نام
طائل
من خوشحالم از این بابت :D .من گفتم کست داغون و تو باقالی ست یکی در اومد گفت نشان پلیس چقدر به کمر خانوم فلانی میاد اون یکی گفت من یه حس غریبی نسبت به این صحنه تریلر دارم و اینا! :D یه مشت دلقک تو فیلمهای کمدی رو جم کردن باهاش true Detective بسازن :))

بحث سر این چیزا نیس اصلا،این بنا از پای‌بست ویرانه کلا :D دیگه اگه برد پیت هم جای این پسره همجنگسرا بازی میکرد فرقی نمی کرد که،سناریو همین سناریوئه :D وگرنه تریلرش منو هم گرفته بود،الان میبینم گول خوردم البته :D

u_2

کاربر سایت
منم باtdحال نکردم اصلا بعد مدت ها نشستم سریال ببینم دو قسمت شو دیدم حالمو گرفت فصل اول شاهکار بود چقد منتظر فصل دو بودم گفتن برد پیت میارن
ولی یه عده بوزینه اوردن حال ادمو بهم میزن
برم سراغ هانیبال و gotخداکنه اینا گند نزده باشن

ghost

کاربر سایت
نام
پویا
تریلر Moonbeam City که قراره دو ماه دیگه از کمدی سنترال پخش بشه اومد. مشخصا از آرچر و فیلمای retro-futuristic دهه هفتاد تاثیر گرفتن شبیه کاری که Kung Fury کرد و با استقبال جهانی روبرو شد :d
به نظر جالب میاد.
About a detective who commits more crimes than the criminals he tries to lock up

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
نام
پرهام
سلام
کسی که میشینه مدرسه شبانه روزی و ملکه جنوب و این آت و اشغالای امریکای جنوبی رو نگاه میکنه کلا تو این تاپیک پست نده برا خودش بهتره:D برو تو فروم های فارسی 1 و جم آنلاین و اینا فعالیت کن:D
اینو منم نگاه میکردم یه زمانی :D
تو تاپیکم پست میدم . جلومم نمیتونی بگیری :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر