Trailer Center

Loghman

زمان تنها چیزیست که به عدالت بین همه تقسیم شده است
کاربر سایت
Apr 1, 2010
2,596
نام
لقمان
GT.jpg

- از هر جایی که بخواید میتونید لینک بزارید
- عنوان هر تریلر باید نوشته بشه
- لینک تریلر داخل اسپویلر گذاشته بشه (برای جلوگیر از سنگین شدن صفحه)
- ترجیها یـ اطلاع کلی از محتوای تریلر داده بشه
- نقل قول کردن پست تا جایی که به تریلر مربوط ـه مشکلی نداره
- بحث vs اکیدا ممنوع

m0jtaba

کاربر سایت
Sep 17, 2009
3,030
نام
مجتبی
r63wt52pc58osa460c.jpg

Chapter 1: E3 Starts Right Now
Geoff Keighley and Marisa Miller kick off E3 in style with exclusive gameplay trailers for Fallout: New Vegas and Dead Space 2

Size: 1 G.B
00:41:00
Direct Link

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
در ضمن بگن كه اكانت gamespot هم درست شده و اگه تريلري از اونجا مد نظرتون هست ميتونم براتون بذارم البته نه 250MB هاش رو چون هيچ سايتي همچين حجمي رو قبول نميكنه
دوست عزىز کاش سرعت اىنترنتم بالا بود کمکت مىکردم شما مىتونى file هارو با hjsplit چند تىکه کنى مرسى از زحماتت

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
دوست عزىز کاش سرعت اىنترنتم بالا بود کمکت مىکردم شما مىتونى file هارو با hjsplit چند تىکه کنى مرسى از زحماتت

این سایتی که ازش استفاده میکنیم تا حجم 300MB رو پشتیبانی میکنه در نتیجه میتونیم تریلر های gamespot رو هم اونجا اپ کنیم هرچی خواستید بگید

nero1371

کاربر سایت
Nov 2, 2008
1,494
نام
hamid
یه سوال : کنفرانس های ماکروسافت و سونی و Ubisoft و ... توی اینترنت پخش می شه (برای دانلود ) ؟ :confused:
بله...
گیم تریلرز اول به صورت زنده پخشش میکنه و بعد واسه دانلود هم میذاره!!!
همچنین یکی دیگر از بهترین مرجع ها برای دانلود کنفرانس ها گیم اسپات هست!!

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
سلام آقا خداییش امسال ببینم با کنفرانس های چیکار میکنید ها خداییش کاملش را برای دانلود بزارید هر سال کنفرانس تموم میشه ما هیچی نمیبینم دوستی که گفتی در Game Spot هست کیفیت های مختلف را اینجا لینک بزار تا همه استفاده کنن

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
سلام آقا خداییش امسال ببینم با کنفرانس های چیکار میکنید ها خداییش کاملش را برای دانلود بزارید هر سال کنفرانس تموم میشه ما هیچی نمیبینم دوستی که گفتی در Game Spot هست کیفیت های مختلف را اینجا لینک بزار تا همه استفاده کنن

اون دوست عزیز باید اپلود کنه که پدر در میاره! و تا یه حدی میتونه.اگه چند نفر بودن مثل ایشون اینترنتشون پر سرعت بود و کمک میکردن بدک نبود.

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
سلام

یه چند تا نکته بگم و برم :biggrin1:

اول اینکه همونطور که دوست خوبمون گفت برای گذاشتن تریلر ها منم ظرفیتی برای خودم دارم و همه تریلر ها رو نمیتونم اپلود کنم ( البته تمام سعیم رو میکنم ) و متاسفانه لینک مستقیم gamespot رو هم نمیتونم براتون بذارم چون به احتمال زیاد اکانتم رو میبندند حداقل تا وقتی که خودم کارم با گیم اسپات تموم نشده نمیتونم این کار رو بکنم

نکته دوم اینکه امروز که به مدیافایر سر زدم دیدم از تبعید برگشته :biggrin1: و از امروز دوباره با همون مدیافایر کار میکنیم اگه دوستان مشکلی ندارند

راستی یه چیز دیگه پارسال یادمه که یه تاپیک جداگانه برای بخش تریلر های نمایشگاه E3زده بودیم و تریلر ها رو اونجا گذاشته بودیم خوشحال میشم نظرتون رو بگید که امسال هم همچین کاری بکنیم یا نه همین تاپیک رو ادامه بدیم

امیدوارم نمایشگاه E3 امسال از همیشه باشکوه تر باشه

• Like
Reactions: capitanrayan

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر