Total War: Attila|PC

دقایقی پیش در مراسم EGX کمپانی SEGA و استدیو Creative Assembly از نسخه جدید فرنچایز محبوب Total War با نام Total War: Attila رونمایی کردند , SEGA گفته است بازی در سال 2015 برای PC و Mac منتشر خواهد شد

در قرن پنجم پس از میلاد به وقوع می‌پیوندد و روایت‌گر دوران تاریک و رو به زوال امپراتوری روم باستان است. دورانی که این امپراتوری، با یکی از هراس‌انگیزترین دشمنان خود رو در رو می‌شود.
بله، این بار با پادشاه قوم هون و میلیون‌ها تن از سواران وی که اروپا را دست‌خوش تاخت و تازهاى خونین قرار دادند، همراه خواهیم بود. هون‌ها مردمان زردپوست آسیایی بودند که به سرکردگی آتیلا، اروپاى خاورى و مرکزى را مورد تاخت و تاز قرار دادند. آتیلا، در زمان حیاتش بزرگ‌ترین امپراتوری را در اروپا، از رود اورال تا دانوب داشت. اگرچه پیروز در غارت و چپاول مردمان بالکان، آتیلا هیچ‌گاه موفق به تصرف قسطنطنیه نشد، و تلاش او در تسلط بر گال‌ها نیز با ناکامی مواجه شده و تنها توانست تا شهر Aurelianum به پیش آید.
آتیلا در نبرد شالون (که نبرد دشت کاتالونی نیز نامیده می‌شود) شکست خورد، اما نگذاشت که این شکست تاثیر زیادی بر وی و روحیه لشکریانش گذاشته و سد جاه‌طلبی‌هایش شود: او پس از غارت ایالات شمالی ایتالیا، قصد تصرف روم کرد. اما پیش از آن که بتواند روم را فتح کند، ظاهراً و بنا به روایتی به دلایل طبیعی فوت کرد.
از بحث داستان که بگذریم، لازم به ذکر است که در این عنوان، شاهد بازگشت دوباره بخش محبوب Family tree پس از حذف آن‌ در Rome II خواهیم بود. علاوه بر این، Creative Assembly قول گیم‌پلی و هوش مصنوعی بهبود یافته، و امکان به آتش کشیدن بناها را نیز داده است.

Total War: Attil هم‌اکنون در دست ساخت بوده و انتظار می‌رود، در فوریه 2015 برای PC و Mac منتشر شود.

در Total War: Attila بازیکنان قادر خواهند بود تا قلمرو تحت سلطه آتیلا را تا حدی که قادرند و بازی اجازه می‌دهد، گسترش دهند
با تشکر از Monsoon

تصاویر منتشر شده:

djk3y8x58mqsmio1dtjy.jpg

• Like
Reactions: kamyy

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
بنچمارک ها هم اومد و نشون میده بازی روی ultra حتی توی 1920*1080 خیلی بار گرافیکی داره و خیلی سنگینه و تقریبا فقط روی 980 میشه روی الترا بالا 30 فریم گرفت ! (کاری به SLI ندارم و Single GPU میگم)

یعنی بازی بهینه نیست؟؟!

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
والا من به تورنت هيچ وقت اعتماد نكردم ، اما هنوز هيچ سايت معتبرى لينكى ازش نذاشته!

Durance

کاربر سایت
Jan 19, 2014
560
بازی دیشب مثل اینکه با کرک در تورنت موجود هست . لطفا کسی اگر نصب کرده بیاد یه شرح مختصری بده ببینیم بازی نسبت به rome 2 چقدر پیشرفت کرده.

m2relax

کاربر سایت
Jun 25, 2011
1,316
نام
Morteza
دوستان یه سوال دارم از طرفداران توتال وار. عاغا چرا این بازی گیم پلی یه جوریه!:d من یه بار روم 2 رو نصب کردم سر در نیاوردم پاکش کردم!:d یه سرزمین بود آدم های گنده توش بودن!:-/ اگه کسی اطلاعات مفید بده شاید منم به سیل طرفداران این سری پیوستم! :d(البته اینم بگم خودم از فن های اسنراتژی هستم مثل COH و Stronghold و ....) ولی با این یکی ارتباط نمیتونم برقرار کنم!

Durance

کاربر سایت
Jan 19, 2014
560
دوستان یه سوال دارم از طرفداران توتال وار. عاغا چرا این بازی گیم پلی یه جوریه!:d من یه بار روم 2 رو نصب کردم سر در نیاوردم پاکش کردم!:d یه سرزمین بود آدم های گنده توش بودن!:-/ اگه کسی اطلاعات مفید بده شاید منم به سیل طرفداران این سری پیوستم! :d(البته اینم بگم خودم از فن های اسنراتژی هستم مثل COH و Stronghold و ....) ولی با این یکی ارتباط نمیتونم برقرار کنم!
:lol: ادم های گنده :d
دوست عزیز سبک بازی با اینها فرق داره بیشتر turn based grand strategy حساب میاد(اگر اشتباه نکنم ) گیم پلی سری هم بقدری عمیق و متفاوت با سبک ریل تایم coh هست که میشه در وصفش کتاب نوشت.
شما از همون rome 2 (بخاطر ضعیف بودن نسبت به اکثر نسخه ها برای شروع تازه بهتره) شروع کن و از encyclopedia بازی استفاده کن اگر سوالی بود در خدمتم.
بازی برای شروع سیستم مبارزه نسبتا پیچیده ای داره(نحوه چینش درست سربازها ، چگونگی اتک دادن و عقب کشیدن برای حمله دوباره و...) و درضمن هم زمان باید faction رو از نظر اقتصادی/اجتماعی(رضایت مردم و غذا) مدیریت کنی.

آخرین ویرایش:

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
کی AMD داره. :d

tw_cpu_mp.png

tw_low_1920.png

ممنون از بنچمارک ها ، خداروشکر ما که نداریم :d
واقعا این AMD توی بازی های امسال داره بدجور عقب میکشه ، مخصوصا سی پی یو هاش وحشتناک پرفورمنس ـشون بد شده !!! بهترین سی پی یوش که 9590 هست از i5 2500 پایین تره !!!

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
اگه این بنچمارک 100% درست باشه ساله دیگه بعده 15 تا پچ میشه بازی کرد دوباره :|
به هیچ وجه مثل Rome 2 اذیت کننده نیست،حتا رو کارت‌های low end هم فریم دهی‌ ثابت داره که راحت می‌شه ازش لذت برد،یهو از 60 نمیاد رو 2 :D به نظرم Rome 2 اگه از اول مثل atilla بود می‌تونست جزو بهترین‌Total war ها باشه.کلا به همه‌Feedbackها گوش دادن موقع ساختش.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر