Top 10 Difficult Games

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
سلام...

سایت gamezone کار جالبی کرده و اومده 10 تا از سخت ترین بازی ها رو انتخاب کرده که با هم میبینیم:

10. Alien Hominid HD

b31636_360.jpg

9. Ikaruga
by TREASURE Co., Ltd.

b21499_360.jpg

8. R-Type
by Hudson

b31412_wii.jpg

7. Teenage Mutant Ninja Turtles
by Nintendo

b21877_wii.jpg

6. Ninja Gaiden II: The Dark Sword of Chaos
by Tecmo

b34016_wii.jpg

5. Shinobi
by SEGA

b20235_PS2.jpg

4. Ghosts N' Goblins
by Capcom Entertainment

b17853_wii.jpg

3. Contra 4
by Konami

b32855_nds.jpg

2. Battletoads
by Tradewest

BattletoadsNESTitle.png

1. Ninja Gaiden Sigma
by Tecmo

b31642_ps3.jpg

منبع: gamezone.com

پ.ن: اگر به بخش اخبار ربطی نداشت، ببخشید.

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
Battletoads عشق من بود یادش بخیر من همیشه سر مرحله بعد از مارها که باید از یکی به یکی دیگه میپریدی میباختم . اما من موندم لاکپشتهای نینجا راحته پس چرا جرئ سختها شده .:-":eek:

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
9. Ikaruga
دوخت کت برای دکمه؟
نویسنده ی مطلب میخواسته بگه بازی جدید ایکاروگه خیلی سخته، اومده غیر مستقیم این لیست بی قاعده رو ساخته. شما یکبار MGS 2 رو روی حالت Hard بازی کنید معنی سختی رو میفهمید.

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,558
نام
کورش
قرار نیست سختی بازی رو رو درجه hard تشخیص بدیم چون در اون صورت همه بازیها اکثرا سخت هستند اینجا صحبت از سختی بازیه نه درجه سختی بازی metal gear رو اگه رو سخت نذاری مشکلی نیست ولی بازیهای که من از این لیست بازی کردم همشون واقعا سخت بودن

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,019
نام
آریا
ولی من تا جایی که یادمه TMNT و Battle Toads اصلآ سخت نبودن ! البته خیلی وقت پیش بازی کردمشون ولی یادمه هرکدوم رو چند بار تموم کردم بدون مشکل ولی از اون طرف Ghosts N Goblins فجیع بود ! و Ninja Gaiden هم که حرفی توش نیست !

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
ولی من تا جایی که یادمه TMNT و Battle Toads اصلآ سخت نبودن ! البته خیلی وقت پیش بازی کردمشون ولی یادمه هرکدوم رو چند بار تموم کردم بدون مشکل ولی از اون طرف Ghosts N Goblins فجیع بود ! و Ninja Gaiden هم که حرفی توش نیست !

نه دیگه من بنده خدا Battle Toads نتونستم تا آخر برم . اما خدایش آهنگ مرحلهاش جالب بود . حرفش شد گفتم ( مخصوصا مرحله اول و وقتی مرحله تموم میشد ) .
آریا من با این همه ادعام نتونستم مرحله حرکتی مارها را برم بابا خیلی واردیا :eek::eek:

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
Contra خیلی جالب و به یاد ماندنی هست ولی سخت ؟! نه خیلی.
شاید برای ما که تازه NES (همون چیزی که اینجا میگفتند "میکرو" ) بازی میکردیم و به جای تکون دادن کاراکتر، کنترلر (که اینجا میگفتند "دسته" :D) رو تکون میدادیم سخت بود :D

به هر حال این هم Speed Demo هاش .. هر کدوم از دوستانی که این فیلم ها رو درست کرده اند فکر کنم چند صد باری، بازی رو تموم کرده باشند.
نفر اول 10:24 و نفر دوم 13:24 نکته اینجاست که نفر دوم اصلا آیتم نمیگیره :D ولی نفر اول هم تا اونجایی که من یادمه فقط یک S یا همون Spread Gun رو گرفت.

• Best time: 10:24 by Freddy 'Frezy_man' Andersson on 07.03.08.
  • Best time with no items: 13:24 by Ray 'Croc Doc' Cullen on 28.10.06.
روی اون عددها کلیک کنید .. میره توی سایت Speed Demos Archive و میتونید دانلودشون کنید.

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
وااااي
اين Ninja Gaiden هاي NES واقعا رواني هستن، نميدونم چطوري ميتونم تو كلام توصيف كنم كه چقدر اين بازيا خوبن. يكي از بهترين پلتفورمر هاي دنياس.

Castelvania رو هم من بدون Save State تا غول آخرش رفتم 2بار هم زدمش، ولي براي حفظ Sanity خودم، فعلا گذاشتمش كنار. ولي بازي نكنينش، رواني ميشين از سختي.

FZ_FT

کاربر سایت
Jul 23, 2006
241
نام
Faraz
Contra خیلی جالب و به یاد ماندنی هست ولی سخت ؟! نه خیلی.
شاید برای ما که تازه NES (همون چیزی که اینجا میگفتند "میکرو" ) بازی میکردیم و به جای تکون دادن کاراکتر، کنترلر (که اینجا میگفتند "دسته" :D) رو تکون میدادیم سخت بود :D
تا اونجایی که من یادمه فقط یک S یا همون Spread Gun رو گرفت.

تازه به خود Contra می گفتن رمبو :biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر