TombRaider:Legend

بعد از افتضاحی که بازی TR:AODداشت.حالا استودیوی Crystal Dynamic که خالق سری بازی های میراث کین و بازی project:Snowblind هست بر روی این بازی در حال کار کردنه.در حال حاضر 5 تا تریلر از بازی بیرون اومده که شاید بتوان این نکات رو از بازی دید:
1)پرش های لیدی کرافت در بازی بسیار زیبا شده .پرش ها به صورت یک دست انجام میشه.یعنی برا پرشهای بلندتر لیدی کرافت با یکی از دستهای خود به سمت هدف شیرجه می زنه.
2)حرکت در جهت خلاف جاذبه زمین.که این هم در جای خود جالبه.
3)ولی هنوز بازی یک ایراد اساسی داره اونم اینکه نشونه گیری در بازی به صورت اتوماتیک انجام میشه و دست بازی کننده نیست.که باید امید داشت این مورد بر طرف بشه.
4)وجود عناصر طبیعی با دقت بالا :مثل آب . سبزه ها و کوه ها که خود را در بازی بسیار نمایان میکند.
5)شخصیت بازی حرکاتی بسیار Real تر داره که تا حدودی حرکات بدن مثل سری بازی های میراث کین هست .
هنوز به طور رسمی از داستان بازی چیزی به بیرون درز پیدا نکرده و باید منتظر ماندو دید.
کمپانی Eidos اعلام کرده که همراه با بازی Total Overdose یک DVD از بازی TR:L ارائه خواهد داد که در ان مصاحبه ای با Toby Gard و گروه ارشدی که مسئولیت بازی رو بر عهده دارند انجام شده است.باید صبر کردو منتظر ماند.

آخرین ویرایش:

behnambox04

کاربر سایت
Feb 8, 2006
46
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
سلام.
ممنون خلیل جان به خاطر عکس ها
ولی خداییش اصلا شبیه تامب رایدر نیست فقط لباسش یکیه:confused:

English Teaching Classroom

من نميدونم چرا خيلي ها اين اصرارو دارن كه Tomb را تامب بخونن،Raider رو رايدر!!

دو كلوم خودتونو راحت كنيد توم=Tomb
ريدر=Raider

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
نوشته شده توسط behnambox04:
English Teaching Classroom

من نميدونم چرا خيلي ها اين اصرارو دارن كه Tomb را تامب بخونن،Raider رو رايدر!!

دو كلوم خودتونو راحت كنيد توم=Tomb
ريدر=Raider
سلام اقا معلم
74.gif
74.gif

حالا چیزه ی که همه میگن ما هم میگیم گیر میده ها!!!!!!!!

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
سلام اقا امین گل

نه این همون شخصیتی که از روی این شخصیت بازی رو طراحی کردند

ولی قرار نیست که همون زنه توی بازی باشه

شکل شخصیت و محیط بازی به نظر فانتزی هستش و زیاد نیمشه گفت به

دنیای واقعی نزدیک باشه مثل God of War GTA San Andreas ولی من این جور بازی

ها رو خیلی دوست دارم چون تعداد رنگ ها در تصویر بالاست و بازیباز به قول بازی رایانه

خسته نمیشه

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
سلام اقا امین گل

نه این همون شخصیتی که از روی این شخصیت بازی رو طراحی کردند

ولی قرار نیست که همون زنه توی بازی باشه

سلام.
میدونم بابا!!! فقط حرفم اینه که اون چیزی که تو بازی هست با این مدلش زیاد شبیه هم نیستن فقط همین
157.gif

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
سلام
میدونم بابا!!! فقط حرفم اینه که اون چیزی که تو بازی هست با این مدلش زیاد شبیه هم نیستن فقط همین
امین تو هنوزم تو تشخیص قیافه ها مشکل داری ؟
39.gif

=====
این تاپیک که همش شده عکس .
یکم درباره خود بازی صحبت کنین . سلام
39.gif

=====
این تاپیک که همش شده عکس . ( با موضوع عکسا مشکل ندارم )
یکم درباره خود بازی صحبت کنین .
درسته حق با عماد بود من یه لحظه فاطی کردم
شرمنده من اشتباها سبکش رو گفتم...
باز یه سوتیه دیگه(خدا کنه این پست رو پرهام نبینه)
امین یکم دیر شده ولی دیدمش .
تازه یه رفیق هم فکر هم پیدا کردم
39.gif

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
39.gif

خداییش تو که بلدی بگو شبیه یا نه؟:)

مین یکم دیر شده ولی دیدمش .
تازه یه رفیق هم فکر هم پیدا کردم
39.gif
ای بابا مگه میشه این سوتی هایه من از زیر دست تو در بره
167.gif

پست من و پرهام جهت منحرف کردن تاپیک بود به دل نگیرید
33.gif

mehrdad_

کاربر سایت
Oct 1, 2005
192
یکی میتونه مارو راهنمایی کنه این گزینه Next-Gen کجاشه من هرچی گشتم پیداش نکردم چند صفحه قبل نوشتم ولی کسی جواب نداد اگه کمک کنید ممنون میشم

Saman

Administrator
Sep 22, 2005
1,069
یکی میتونه مارو راهنمایی کنه این گزینه Next-Gen کجاشه من هرچی گشتم پیداش نکردم چند صفحه قبل نوشتم ولی کسی جواب نداد اگه کمک کنید ممنون میشم

برو Option بعد برو قسمت Display گزينه اي هست كه اگه كارت گرافيكت از PixelShader3 پشتيباني بكنه، امكان فعال كردنش رو داري :

Next Generation Content

راستي بچه ها دكمه ي Backspace رو توي بازي نگه داريد و بعد دكمه 1 رو بزنيد ببينيد چي ميشه جالبه !

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
من قبل از اینکه این نسخه بازی بیاد از سری این بازی خیلی بدم میومد ولی وقتی که بازی رو گرفتم واقعا خیلی خوشم اومد از بازی بازی خیلی شبیح پرینس شده واقعا قشنگ بازی من الان 33 درصد از بازی رو رفتم
یه سوال پیستول ما چجوری آبگرید میشه ؟آیا باید کار خاصی کرد یا اینکه مراحل بعدی خودس آبگرید میشه؟

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط Ali_Reza_1899:
من قبل از اینکه این نسخه بازی بیاد از سری این بازی خیلی بدم میومد ولی وقتی که بازی رو گرفتم واقعا خیلی خوشم اومد از بازی بازی خیلی شبیح پرینس شده واقعا قشنگ بازی من الان 33 درصد از بازی رو رفتم
یه سوال پیستول ما چجوری آبگرید میشه ؟آیا باید کار خاصی کرد یا اینکه مراحل بعدی خودس آبگرید میشه؟
بابا چرا کسی درباره بازی صحبت نمیکنه اصلا یکی نیست جواب منو بده
من یه سوال دیگه داشتم اینکه بعضی وقتها که میپریم میخاد یه جا رو بگیره اما نمیتونه علامت یه دست میاد زرد رنگ هم است نمیشه کاری کرد که بتونه بگیرتش من الان تو انگلیس هستم همون اولش اما یه هست که باید بپریم اما هرکاری میکنم نمی تونه بگریه اونجا رو علامت دسته میاد
خواهش میکنم این یه بار رو یکی کمک کنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر