Tomb Raider Underworld

screen001.jpg

سازنده بازی همان طور که انتظار می رفت شرکت Crystal Dynamics خواهد بود.این شرکت برای ساخت نسخه Next_Gen بازی برای پلترفرم های Pc,Ps3 و X360 دست به حرکت جالبی زده و طی آن یک انجین کاملا جدید را طراحی کرده که قرار است با عرضه hybrid lighting model نورپردازی کاملا پویا,بدیع و کاملا واقع گرایانه ای را به معرض نمایش بگذارد.
صدا پیشه لارا هم خانم Keeley Hawes خواهد بود که قبلا هم صداپیشگی لارا را در نسخه های Anniversary - Legend بر عهده داشته است
داستان بازی بعد از اتفاقات Legend صورت می گیرد و مربوط به دوران حکومت مایا ها می شود.بازی در 6 روز گمشده تاریخ این حکومت انجام می شود که دروازه های دنیای زیرین باز می شوند!!!!

Crystal Dynamics برای اولین بار در سری Tomb Raider از تکنیک motion capture برای شخصیت لارا استفاده کرده تا هر چه بیشتر واقع گرایانه به نظر برسد.این شرکت همچنین قول انیمیشنی با کیفیت بسیار بالا همراه با lip-synch (سازگاری لب با دیالوگ ها) کاملا عالی را داده است.

در Underworld شاهد وجود سیستم اب و هوایی کاملا پویا و داینامیک خواهیم بود که در هر برحه از زمان با تغییر وضعیت مکان بازی تغییر خواهد کرد و شاهد ساعقه گردباد,باران و ... خواهیم بود.

Crystal Dynamics برای خلق هر چه بهتر معابد در این نسخه به جای جای دنیا سفر کرده و عکس هایی را از خرابه های مقبره های مایا گرفته است.

cutscene های بازی کاملا با موتور in-game بازی رندر خواهند شد.
ممنون از بهزاد

djmoslemok

کاربر سایت
Aug 23, 2007
351
نام
مسلم
مرحله دوم .

دریای مدیترانه
شما توی یه قایقی , با لپتاب یه تماسی برقرار میکنی و میپری توی آب , دو تا کوسه حمله میکنند و میکشیشون .

بعدش میری زیر زمین سه تا دره که سه تا اهرم میخواد , یکیش همونجا افتاده , یکیشم توی مقابل هستش که ورمیداری و باز میشه . سپس میری تا میرسی به یه غار زیر زمینی . اونجا باید چیکار کرد ؟

ببخشید دوستان ولی من اون اهرم سوم رو نمی تونم پیدا کنم :blushing:
همون جا اولش میپری تو آب میری پایین 3 تا در گردن و 3 اهرم می خوان
اون اهرم سوم کجاست؟:confused::cheesygri:blushing:

Sony-TJ

کاربر سایت
Sep 22, 2008
398
اون اهرم سوم کجاست؟
درست از اونجایی که وارد شدی و اهرم اول رو پیدا کردی خارج شو و مستقیم برو تا برسی به یه ویرانه ی دیگه که اهرم سوم اونجاست.

djmoslemok

کاربر سایت
Aug 23, 2007
351
نام
مسلم
من اینجا گیر کردم کسی کمک کنه
دو تا مجسمه هست که دستشون باد بزن آیینه ای هست و روی یه دایره می تونی بچرخونیشون و یک الماس بغلش هست
اونارو چجوری تنظیم کنم:confused:

Roxas

کاربر سایت
Jul 18, 2006
770
نام
نامعلوم
من اینجا گیر کردم کسی کمک کنه
از انتهای همون محوطه،اول باید چند تا قسمتو رد کنین که برسین دوباره با بالایه اون دو تا مجسمه که روی هم قرار دارن (بودا و اینا : د ی)،بعدش باید دو تا سنگ (یا الماس) رو که طی همون مرحله ها بدست میارینو جا گزاری کنین (برین بالا خودتون میفهمین کجا باید بزارینشون).بعدش دو تا اشعه نور به همون محوطه پایین میخوره که شما باید طوری اون دو تا مجسمه باد بزن دارو تنظیم کنین که اشعه نور رو بتابونن به الماس وسط

ایشالا زبون منو فهمیده باشین : د ی

rahatarin

کاربر سایت
Jun 17, 2006
32
دوستان برای من توی مرحله Arctic sea بازی کرش میشه و میپره بیرون و خطای refrenced memory یه همچین چیزی میده... کسی همچین مشکلی داشته راه حلش چیه...؟؟؟!!!:(

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
سلام دوستان
نم تو این مرحله گیر کردم
یه محوطه بزرگه که دو طرف دو تا اهرم وجود داره
یه طرف یه جمجمه طلایی هست که به شکل سر میمون هست.اون اهرم رو تونستم بگردونم
طرف دیگه محوطه هم همین شکله ولی هر کاری میکنم نمی تونم اهرم چرخ دنده دار رو درست میزان کنم...
امیدوارم دوستان متوجه شده باشن که من کجا گیر کردم

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
سلامی دوباره
دوستان کسی نبود کمک به ما برسونه؟
من زیاد نمی تونم نت بیام...اگه زودتر جواب بدید منو از این دردسر پیدا کردن نت نجات دادید ها

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
خوب شد من گفتم عجله دارم ها !!!!
دوستان درسته بازی اش کمی از رده بازی های روز خارج شده ولی خب من الان می خوام جواب این مشکل رو به من بدید....
لطفا پست منو اگه از دوستان کسی دید که می تونست جواب بده این زحمت رو بکشه...با تشکر

Roxas

کاربر سایت
Jul 18, 2006
770
نام
نامعلوم
توی همون جنگل مکزیک اگه اشتباه نکرده باشم،یک راه دیگم داره جنگل که میره تو یک محوطه دیگه،اونجا باید با چند تا شکارچی و ببر بجنگید،بعدش اونجا اتاقکی هست که وسطش یک ستونی هست،اون ستون رو که بندازین یک حفره تو زمین وا میشه،اونجا یک قسمتی از چرخ دنده رو بر میدارین و بعد میرین میزارین تو محوطه دومی که توشین.
درست گفتم؟اینجا گیر کردین؟

zangoulak

کاربر سایت
Jun 20, 2006
406
نام
بهزاد
سلام بچه ها من توی tomb raider:underworld همون اولاش گیر کردم!قسمت اون هشتپا رو میگم!من تمام اهرم هارو از روی سرش کشیدم کنار اما نمیدونم که چیکار کنم تا اون تیغه بیفته رو سرش کسی میتونه کمک کنه؟اگه بهید به گیرش شلیک کنم از کجا شلیک کنم؟

Roxas

کاربر سایت
Jul 18, 2006
770
نام
نامعلوم
دقیقا جلوی اون غاری که وارد میشین و کلید اول رو پیدا میکنید،یک غار دیگه هم هست که برید توش کلید دوم رو پیدا میکنید!از نقشتون کمک بگیرید راحت پیداش میکنید.

قسمت اون هشتپا رو میگم

وقتی اهرم های دو طرف رو گشیدید،باید خودتونو به دیوار پشت سر هشت پا برسونی (دیوار بالا،پشت سرش،که راه هم داره برین اونجا)بعد اونجا دوتا زنجیر رو با تفنگتون بزنین تیغه میفته

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
یه آموزش کامل واسه مرحله 8 پا :

یک ( برید به سمت پله های سمت راست و برید و برید تا به یه اهرم برسید . اونو بکشید پایین .

برگردید سر جای اول و برید به سمت پله های سمت چپ تا به یه محوطه بزرگ برسید و یه اهرم هست که باید بکشید .

از ستون بغل برید بالا و بپرید روی ستون وسط و دوباره بپرید به روی طبقه دوم ! یه اهرم هستش که اونم بکشید ) بعد برید تا برسید به دستی که اون لوستر مانند رو گرفته . برید بالای لوستر و برید اونطرفش . الان طبقه دوم اون جای اول هستید . اهرم رو بکشید ! تا دست چپ مجسمه جدا شه .

حالا برگردید و با یه پرش به جا برید روی لوستر . و از روی لوستر هم برید روی دست سنگی که اول اومدید روش و از اونجا بپرید به سمت دیوار . برید تا برسید به اون سنگی که به دیوار چسبیده و روش یه اهرمه . اهرمو بکشید تا لوستر بالا بیاد . بعد به دو تا زنجیر بغلتون تیر بزنید تا هشت پا بمیره !

سپس از اون حلقه بغل قلاب بگیرید و بیاید پایین و سپس اون اهرمو بکشید و در باز شد . تموم !

یادش بخیر . این مرحله خودمون یه روز تموم موندیم . تا هشت پا رو کشتیم !

Roxas

کاربر سایت
Jul 18, 2006
770
نام
نامعلوم
یادش بخیر . این مرحله خودمون یه روز تموم موندیم . تا هشت پا رو کشتیم !
من همش فکر میکردم یک مرحله دیگس!آخه وقتی رسیدم بهش خیلی راحت ردش کردم،اصولا سرمو انداختم پایین و رفتم جلو : د ی
3 تا 4 باری هم افتادم پایین تو آب،ولی خیلی دوستانه برخورد کرد : د ی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر