Tomb Raider Underworld

screen001.jpg

سازنده بازی همان طور که انتظار می رفت شرکت Crystal Dynamics خواهد بود.این شرکت برای ساخت نسخه Next_Gen بازی برای پلترفرم های Pc,Ps3 و X360 دست به حرکت جالبی زده و طی آن یک انجین کاملا جدید را طراحی کرده که قرار است با عرضه hybrid lighting model نورپردازی کاملا پویا,بدیع و کاملا واقع گرایانه ای را به معرض نمایش بگذارد.
صدا پیشه لارا هم خانم Keeley Hawes خواهد بود که قبلا هم صداپیشگی لارا را در نسخه های Anniversary - Legend بر عهده داشته است
داستان بازی بعد از اتفاقات Legend صورت می گیرد و مربوط به دوران حکومت مایا ها می شود.بازی در 6 روز گمشده تاریخ این حکومت انجام می شود که دروازه های دنیای زیرین باز می شوند!!!!

Crystal Dynamics برای اولین بار در سری Tomb Raider از تکنیک motion capture برای شخصیت لارا استفاده کرده تا هر چه بیشتر واقع گرایانه به نظر برسد.این شرکت همچنین قول انیمیشنی با کیفیت بسیار بالا همراه با lip-synch (سازگاری لب با دیالوگ ها) کاملا عالی را داده است.

در Underworld شاهد وجود سیستم اب و هوایی کاملا پویا و داینامیک خواهیم بود که در هر برحه از زمان با تغییر وضعیت مکان بازی تغییر خواهد کرد و شاهد ساعقه گردباد,باران و ... خواهیم بود.

Crystal Dynamics برای خلق هر چه بهتر معابد در این نسخه به جای جای دنیا سفر کرده و عکس هایی را از خرابه های مقبره های مایا گرفته است.

cutscene های بازی کاملا با موتور in-game بازی رندر خواهند شد.
ممنون از بهزاد

reza_abd

کاربر سایت
Apr 22, 2008
117
دوستان من تو این قسمت گیر کردم.
http://i33.tinypic.com/2rc5p3q.jpg
سمت راست هم قلابم رو می تونم به یه جا گیر کنم و از دیوار بالا برم و اونجا قفس رو زیر تخته چوبی بزارم تا دست مجسمه پایین بیاد ولی بعد هیچی نمیشه. سمت چپ هم هیچ جوری نمی تونم برم. چی کار باید بکنم؟

Sony-TJ

کاربر سایت
Sep 22, 2008
398
سمت راست هم قلابم رو می تونم به یه جا گیر کنم و از دیوار بالا برم و اونجا قفس رو زیر تخته چوبی بزارم تا دست مجسمه پایین بیاد ولی بعد هیچی نمیشه. سمت چپ هم هیچ جوری نمی تونم برم. چی کار باید بکنم؟
از پشتت باید راه باشه.دقیق نگاه کن.(البته دقیق یادم نیست)فکر کنم از طبقه ی دوم بود

CR

کاربر سایت
Jan 6, 2008
113
حاجی من همین جارو رفتم سمت چپ یا راست نمیدونم توی اون محوطه بزرگه که سرسبزم هست پله میخوره میره پایین گیر کردم.
نمیدونم چهجوری بیام بیرون.
اگه کسی یادشه کمک کنه.

reza_abd

کاربر سایت
Apr 22, 2008
117
دقیقا". پشت سرمون 2تا راه هست سمت راست و چپ پله می خوره میره پایین که اونجا هم یه گودال هست ولی راه به جایی نداره.
باید همین جا که عکس رو گذاشتم یه کاری بکنیم. کسی می دونه چجوری میشه رفت بالای دیوار سمت چپ؟

reza_abd

کاربر سایت
Apr 22, 2008
117
فهمیدم. باید برین پایین پله ها. اونجا قلابت رو گیر کنی به حلقه رو مجسمه بعد آویزون شی و وارد گودال شی. بعد از اونجا وارد قسمت جدیدی میشی.

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
شما باید اول همین قسمت که توی عکس دادی رو تا اخر بچرخونی بعد بری اون طرفه این تختخ سنگ گونده واون طرف هم تا اخر بچرخونی بعد دوباره بیای سراغ این جا واین چرخش رو ادامه بدی تا تخته سنگ رو ،رو به دوازه ورودی بعدی قرار بدی خیلی ماسته.یه خورده ور بری حل میشه من بهتر از این نمی تونم توضیح بدم;)
اگه 3 تا پست شد بخاطره اینه که ویندوزم قاطی کرده ویرایش نمی کنه

من هم اینجا گیر کردم
بهتر توضیح بدید!
من چیزی نفهمیدم!
بعد یه سوال هم داشتم اینجا که من هستم حدودا چند درصد از بازی رو رفتم؟(نصفش رو رفتم؟)

Sony-TJ

کاربر سایت
Sep 22, 2008
398
بالاخره اینجا رو رد کردم!
فقط بگید چقدر از بازی رو رفتم و بازی چند قسمته؟
یه کم کمتر از نصفه.
بازی هشت قسمت هست :
Prologue
Mediterranean Sea
Coastal Thailand
Croft Manor
Southern Mexico
Jan Mayen Island
Andaman Sea
Arctic Sea

MGS_LIFEROAD

کاربر سایت
Jul 31, 2008
46
HELP

ببخشید من بازی رو برای PC گرفتم
GPU =7600 GS ASUS
CPU=3800 AMD
RAM =2GIG 667 GEIL
ولی میرم تو بازی خوبه ولی موقع لود شدن تیک تیک خوردنش شروع میشه میرم داخل بازی از همون اول مثلا 3 ثانیه روونه بعد باز تیک تیک خوردنش شروع میشه و این حالت پشت سر هم تکرار میشه من خودم رو همینCOD 5 WAW بازی میکنم خیلی روون حالا نمیگم رو اخرین تنظیمات ولی همه چیز رو متوسط ولی اصلا افت فریم رو احساس نمی کنم یکی از دوستام گفت مشکل از درایور ته منم بهد رفتم درایور 178 رو از سایت نویدیا گرفتم یکم بهتر شد ولی رفتم مدرسه اومدم بازی زدم باز همون شد کسی می دونه مشکل کجاست یعنی من نمی تونم با کمترین تنظیمات این بازی رو بازی کنممن همه چیزو یعنی همه چیزو رو کمترین درجه گذاشتم ولی اصلا تغییری نمی کنه فقط یکم تیکش به مقدار خیلی کم زیاد تر میشه HELP مشکل از چیه؟

Sony-TJ

کاربر سایت
Sep 22, 2008
398
ببخشید من بازی رو برای PC گرفتم
GPU =7600 GS ASUS
CPU=3800 AMD
RAM =2GIG 667 GEIL
ولی میرم تو بازی خوبه ولی موقع لود شدن تیک تیک خوردنش شروع میشه میرم داخل بازی از همون اول مثلا 3 ثانیه روونه بعد باز تیک تیک خوردنش شروع میشه و این حالت پشت سر هم تکرار میشه من خودم رو همینCOD 5 WAW بازی میکنم خیلی روون حالا نمیگم رو اخرین تنظیمات ولی همه چیز رو متوسط ولی اصلا افت فریم رو احساس نمی کنم یکی از دوستام گفت مشکل از درایور ته منم بهد رفتم درایور 178 رو از سایت نویدیا گرفتم یکم بهتر شد ولی رفتم مدرسه اومدم بازی زدم باز همون شد کسی می دونه مشکل کجاست یعنی من نمی تونم با کمترین تنظیمات این بازی رو بازی کنممن همه چیزو یعنی همه چیزو رو کمترین درجه گذاشتم ولی اصلا تغییری نمی کنه فقط یکم تیکش به مقدار خیلی کم زیاد تر میشه HELP مشکل از چیه؟
این بازی با کارتهای سری 7 مشکل داره.چند تا از دوستان هم مشکل شما رو داشتند که کارتشون سری 7 بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر