Tomb Raider | PS3

ferod

کاربر سایت
Apr 7, 2008
419
دوستان یه سوال من ،بازی رو کپی روی دستگاه ریختم و 4.30 Rogero v2.5 هستم ولی موقع اجرای بازی پیامی در رابطه با اینکه این بازی باید 4.31 داشته باشی میده و می گه باید آپدیت کنی !!!

تایید کنم ؟

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
دوستان یه سوال من ،بازی رو کپی روی دستگاه ریختم و 4.30 Rogero v2.5 هستم ولی موقع اجرای بازی پیامی در رابطه با اینکه این بازی باید 4.31 داشته باشی میده و می گه باید آپدیت کنی !!!

تایید کنم ؟

اره عزیز تایید کن مشکلی پیش نمیاد

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
یک سوال میپرسم مسخرم نکنین تورو خدا :d
تو همون اول های بازی - Catch Up with Whitman - که باید یک در رو با اهرم باز کنیم من گیر کردم
چکار باید کرد؟

aref 2

کاربر سایت
Oct 3, 2012
78
تو همون اول های بازی - Catch Up with Whitman - که باید یک در رو با اهرم باز کنیم من گیر کردم
چکار باید کرد؟

اينم راهنماش

967822187.jpg

I recommend searching the base camp where the previous objective started first. Sit by the fire to receive the first of Lara’s Journals. There is also a Document nearby, as well as a bag which you can burn to receive 20 Salvage points. Notice that you’ve also unlocked access to another part of the Coastal Forest. It’s a good idea to sweep it thoroughly for collectibles (further information in the separate part of the guide).
967822203.jpg

Your current mission destination are the ruins to the north-east. To get there, you’re going to have to go through a new section of the forest, but this time you’ll need to be on your guard: small packs of wolves will be pestering you quite regularly.
967822218.jpg

As soon as you notice them, fall back somewhere safe (preferably a hill) and use the bow to attack them. In case of direct danger, follow the instructions by running or dodging. For each wolf you kill, you’ll get 10 XP, but if you also manage to collect meat, there’s another 20 XP in store for you. It’s a good way to “clear” the hunting ground, not overlooking the deer and rabbits, though.
967822234.jpg

Depending on preferences, you can stay on the main path or go sideways, all the while keeping a constant eye on wolves. The ruins, your destination, are pictured above; the game will trigger another conversation with Whitman (reward: 100 XP).

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
چکار باید کرد؟

یه چیزی هست مثل چکشه ، تو ابزار هات هست ولی باز نشده ، باید اسکیل هاتو افزایش بدی ، بعد بری تو کمپ آپگریدش کنی و اون قابل استفاده میشه/
بعد با اون باید اون اهرم رو بچرخونی و ادامه ی ماجرا ،
مسخره برا چی من هم یه چند دقیقه ای اینجا گیر کرده بودم/

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
یه چیزی هست مثل چکشه ، تو ابزار هات هست ولی باز نشده ، باید اسکیل هاتو افزایش بدی ، بعد بری تو کمپ آپگریدش کنی و اون قابل استفاده میشه/
بعد با اون باید اون اهرم رو بچرخونی و ادامه ی ماجرا ،
مسخره برا چی من هم یه چند دقیقه ای اینجا گیر کرده بودم/

وقتی میرم تو کمپ فقط Skills فعال هست و قسمت دیگه که واسه آپدیت هست Unavailable هست ، پس باید Skill ها رو افزایش بدم!
تو Skills قسمت Survivor اینا رو چجوری باید بگیرم؟
Survivalist
Advanced Salvaging
تو Skills قسمت Hunting هم اینا رو چجوری باید بگیرم؟
Steady Shot
Ammo Capacity
بازم ممنون از لطف شما دوستان

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,427
دوستان من یه جای گیر کردم
همون مقبره چیه که چراغ اویزون بعد وزنه رو باید بکشی بعد قایق رو بذاری پایینش تا برق .....
اونجارو رد کردم ولی جلوتر یه دکل کشتی هست من اونجا گیر کردم 2 ساعت تمام همه جار زیرو کردم نشد که نشد نمیدونم کجا بایدبرم
ممنون

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
یه نفر پیدا نمیشه منو راهنمایی کنه؟
قسمت Skills چجوری آپدیت میشه؟

خوب Skill ها همون هست که وقتی میری تو استراحتگاه ها میشینی؛ میری اونجا با استفاده از Skill Point هایی که جمع کردی Skill هات رو آپگرید میکنی

دوستان من یه جای گیر کردم
همون مقبره چیه که چراغ اویزون بعد وزنه رو باید بکشی بعد قایق رو بذاری پایینش تا برق .....
اونجارو رد کردم ولی جلوتر یه دکل کشتی هست من اونجا گیر کردم 2 ساعت تمام همه جار زیرو کردم نشد که نشد نمیدونم کجا بایدبرم
ممنون

دقیقا متوجه نشدم کجا گیر کردی اگه میتونی یه عکس از اون قسمت بگیر بزار ببینم

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
بعد از يك ساعت بازي دو مورد ي مقدار تو ذوقم زد كه خيلي ابتدايي بود
١-موهاي لارا به صورت باگ ميره توي تيركمونش!(باگ)
٢-وقتي از اسلحه استفاده ميكني كمان لارا كلا غيب ميشه از پشتش!در صورتي كه ميتونست نشه!

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
فوق العاده بود
بهترين بازي ٢٠١٣ تا اينجا....
واقعا كار كرده بودن روش مشخص بود..
با جمله A Survivor Is Born پايان بازي و همچين نوع Credits ان بسيار حال كردم:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟