Tomb Raider | PS3

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
یعنی من خودمم باورم نمیشد این CG ‎‎(GOD‎)‎‏ ‏=))
همچین اتمسفری رو ایجاد کنه !!
به جرات میتونم بگم واس من بهترین بازی مولتی رو PS3 بود ! :D

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
عجب
پس اينم مثل انچارتد ها اخراش ماورايي ميشه!؟:d
از تنها قسمت انچارتد كه اصلا خوشم نمياد بخش هاي ماوراييشه
حالا چطور هست ؟خيلي كه علمي تخيلي نيست!؟يا هست!؟:d

خیلی خیلی هم نه . یه جورایی تو همون مایه های انچارت

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
بازی واقعاً قشنگه , دارم خودمو از شر تروفی های آنلاین خلاص میکنم و به اون صورت سراغ کمپین نرفتم , بازی واقعاً طراحی عالی داره :d تموم کنم میام نظرمو میگم منتظر باشین :d xD

.:Snape:.

عضو جدید
Apr 20, 2008
226
نام
صادق
بازی واقعاً قشنگه , دارم خودمو از شر تروفی های آنلاین خلاص میکنم و به اون صورت سراغ کمپین نرفتم , بازی واقعاً طراحی عالی داره :d تموم کنم میام نظرمو میگم منتظر باشین :d xD

یه تروفی داره باید تا لول 60 بری آنلاین :| دلیل اصلی نگرفتن بازی روی PS3 واسه من همین بود ، چون پلت نمیشه کرد :d
همون رو xbox تمومش کردم !

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
باو نیما بچه ها نتونستن خوب قانعت کنن :D
باور کن چیز خاصی نیست و اصلا بنظر من معنی ماورایی نمیده
بابا تريلراشو ديدم!ي قول بي شاخو دم ميفته به جونت!
اصلا خوشم نمياد ازين چيزاي اينجور بازيا!
يا مثل گيرز كلا بزن تو خط ماورا يا واقع گرايتو حفظ كن!

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
آقا حرف نداره :d , یه اکشن ادونچر عالی , موسیقی و صداگذاری عالی , طراحی مراحل واقعاً حیرت آور , گیمپلی اعتیاد آور , گرافیک عالی , شخصیت پردازی عالی , داستان هم تا این 3-4 ساعتی که زدم عالی بوده , اینجوری هم که میگین نیست , من که فعلاً به هیچ غول بی شاخ و دمی مواجه نشدم و فقط آدمیزاد و گرگ و خرگوش اومدن سمت ـم :d بعضی قسمت ها یه منظره از کوهستان و آبشار و دره و اینا همش ریل تایم میاد جلوتون که فک ـتون رو نمیتونین جمع و جور کنین :d روی شخصیت لارا حسابی کار شده و واقعاً باهاش ارتباط برقرار میکنین :d کاش این بازی مولتی پلیر نداشت , مطمئنم امتیازات خیلی بالاتر میرفت , آخه این مولتی پلیر مزخرف چیه گذاشتین برا بازی به این خوبی :(

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
زمان لازم برای گرفتن تروفی ها:80 ساعت(15 ساعت سینگل پلیر و 65 ساعت مولتی پلیر)
:|

درجه سختی تروفیاش 3 ـه :d گور بابای مولتی , تازه میتونین همشون رو تنهایی بگیرین و بازیش توی Private Match هم lvl آپ میکنه ! مهم بازیشه که واقعاً عالیه , خیلی شبیه آنچارتد 2 هست :d تنها بازی هست که این مدت سینگلش بهم خوش اومده , بدون جوگیری واقعاً اگه دنبال یه سینگل عالی هستین از دست ندین , دقیقاً حس و حال آنچارتد رو داره :x

ممتنع

کاربر سایت
Jun 29, 2012
227
Df بازي رو اناليز كرده و جالبه كه بين نسخه هاي كنسولي بازي نسخه ps3 رو بهتر دونسته......
يه نكته ديگه هم اينه كه حجم نسخه ps3 بازي 13gig هست وحجم نسخه x360 بازي 7gig هست....
Face-Off: Tomb Raider • Face offs • Eurogamer.net
توي عكس هايي هم كه گذاشته به صورت واضحي نسخه ps3 بهتر.....

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
آقا حرف نداره :d , یه اکشن ادونچر عالی , موسیقی و صداگذاری عالی , طراحی مراحل واقعاً حیرت آور , گیمپلی اعتیاد آور , گرافیک عالی , شخصیت پردازی عالی , داستان هم تا این 3-4 ساعتی که زدم عالی بوده , اینجوری هم که میگین نیست , من که فعلاً به هیچ غول بی شاخ و دمی مواجه نشدم و فقط آدمیزاد و گرگ و خرگوش اومدن سمت ـم :d بعضی قسمت ها یه منظره از کوهستان و آبشار و دره و اینا همش ریل تایم میاد جلوتون که فک ـتون رو نمیتونین جمع و جور کنین :d روی شخصیت لارا حسابی کار شده و واقعاً باهاش ارتباط برقرار میکنین :d کاش این بازی مولتی پلیر نداشت , مطمئنم امتیازات خیلی بالاتر میرفت , آخه این مولتی پلیر مزخرف چیه گذاشتین برا بازی به این خوبی :(

آخرای بازی با اون غولهای بی شاخ و دم باید روبرو بشی:d.من دوبار بازی رو با PC تموم کردم نمیدونم واسه PS3 چجوری از آب دراومده ولی روی PC با اون همه افکت و مناظر زیبا واقعا شاهکاره:x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر