Tomb Raider | PC

بلاخره شایعات به پایان رسید و بازی به طور رسمی تایید شد از نکاتی که به ان می شود اشاره کرد این هست که این شماره بر خلاف شماره های قبلی بدون هیچ پسوندی هست یعنی TOM RAIDER
بازی توسط استدیو Crystal Dynamics در دست ساخت هست
داستان بازی در جزیره مرموز و اسرار امیزی اتفاق می افتد که لارا برای زنده ماندن باید تلاش زیادی کند

از نکات جالب بازی عوض شدن چهره لارا نسبت به شماره قبل هست و همچنین ریبوت شدن کل بازی
جالب تر اینکه ظاهر سایت هم عوض شده

تصاویر:

85188.jpg

تریلر های منتشر شده !

Tomb Raider E3 2012 Stage Demo

New Friends Gameplay Video - Tomb Raider

Survivors Trail Gameplay Video - Tomb Raider

امروز شرکت Crystal Dynaics سازنده بازی Tomb raider، سیستم مورد نیاز نسخه PC این عنوان را اعلام کرد.
این بازی بر اساس سیستم شبکه Steam خواهد بود و همچنین نسخه PC این بازی دارای High Resolution Textures و پشتیبانی از DirectX 11 است.

سیستم مورد نیاز این بازی به شرح زیر اعلام شده است:

Minimum system requirements for PC:
-----------------------------
Windows XP Service Pack 3, Windows Vista,7,8 (32bit/64bit)
DirectX 9 graphics card with 512Mb Video RAM:
AMD Radeon HD 2600 XT
nVidia 8600
Dual core CPU:
AMD Athlon64 X2 2.1 Ghz (4050+)
Intel Core2 Duo 1.86 Ghz (E6300)
1GB Memory (2GB on Vista)

Recommended system requirements for PC:
-----------------------------
Windows Vista, Windows 7 or Windows 8
DirectX 11 graphics card with 1GB Video RAM:
AMD Radeon HD 4870
nVidia GTX 480
Quad core CPU:
AMD Phenom II X2 565
Intel Core i5-750
4GB Memory

آخرین ویرایش:

Ali-360

کاربر سایت
Feb 14, 2007
1,140
نام
شک داری؟؟؟ گفتم که علی
دوستان مرحله ی Chasm Shrine باید چیکار کرد؟؟؟؟
این قفس مانند رو کشیدم بیرون با طناب کشیدمش خورد به دیوار یه چیزایی خراب شد
اما حالا نمیدونم چیکار کنم :(
لطفا اگه میدونید راهنمایی کنید
مرسی

url

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,993
نام
احمد
آقا یکی به دادم برسه :d
من خیلی وقته این بازی رو داشتم اما کار و دانشگاه فرصت نمیذاشت نصبش کنم
پریروز با کلی ذوق و شوق نشستم پاش و امروز به یه مشکل خیلی بزرگ خوردم اونم اینه که بر حسب اتفاق Save های بازیم پاک شده
از طرفی کم بازی نکرده بودم که بخوام از اول برم
از یه طرف دیگه هم Save های 100 در 100 ـی بازی به دردم نمیخوره
عملا دیگه چیزی باقی نمیمونه که بخوام از روی این Save ها بازی کنم
یه راهنمایی میخوام که چیکار کنم من خیر سرم:|

ضمنا من تو مرحله ی Get To The Chopper بودم که در نهایت سوار هلیکوپتر هم شدم که بعدش با این مشکل مواجه شدم :|
اگه یه سیوی چیزی باشه که تا این مرحله باشه دعاتون میکنم :|

خودم یه بار مشکل سیو پیدا کردم ، گشتم تو سایت Gamecopyworld بود اما دانش نکردم گفتم حال نمیده نشستم از اول رفتم واسه همین نمیدونم درست هست یا نیست

این بود ببین به کارت میاد

اونی که زده (Tomb Raider UNLOCKER (10%-100% رو دان کن

دوستان مرحله ی Chasm Shrine باید چیکار کرد؟؟؟؟
این قفس مانند رو کشیدم بیرون با طناب کشیدمش خورد به دیوار یه چیزایی خراب شد
اما حالا نمیدونم چیکار کنم :(
لطفا اگه میدونید راهنمایی کنید
مرسی

url

من دقیق از روی اسم ، یادم نمیاد کدومه اما اگه همون جا باشه که یه قفس رو با چرخوندن یه اهرم از زیر میکشی بیرون ، اون بالا که میکشی سمت خودت باید بپری روش و وقتی رسید اونطرف قبل اینکه برگرده سریع بپری تا لبه دیوار رو بگیره

آخرین ویرایش:

nima arsenal

کاربر سایت
Feb 20, 2013
7
فکر کنم بدونم کدوم مرحله رو میگی!!!اون قفسه رو که بردی بالا و زدی سنگا ریخت حالا بیارش پایین،خودت برو طبقه ی بالای اون محوطه هه،حالا قفس رو بکش روبه خودت و بپر روش و از اونطرفم بپر رو دیوار و برو!!!;)

- - -ویرایش - - -

بچه ها میتونین کمکم کنین؟؟؟:(
من یه مرحله ش رو گیر کردم هر کاری میکنم نمیشه اصلا!!!:cry:
عکسش رو میذارم!:|
97v6sfeia92yhx0lb7.bmp

johhny

کاربر سایت
Jan 26, 2011
486
فکر کنم بدونم کدوم مرحله رو میگی!!!اون قفسه رو که بردی بالا و زدی سنگا ریخت حالا بیارش پایین،خودت برو طبقه ی بالای اون محوطه هه،حالا قفس رو بکش روبه خودت و بپر روش و از اونطرفم بپر رو دیوار و برو!!!;)

- - -ویرایش - - -

بچه ها میتونین کمکم کنین؟؟؟:(
من یه مرحله ش رو گیر کردم هر کاری میکنم نمیشه اصلا!!!:cry:
عکسش رو میذارم!:|

دقیقا کدوم قسمتش گیر کردی چون با این عکس من نمیفهمم بعدش میخواد چه اتفاقی بیفته.

ویرایش:آها باید بری وسط همین چوبی که روش هستی و دقیقا به همین صورت که هستی (زاویه ی دوربین منظورم هست) بپری و رو به رو رو بگیری و از کنار ساختمون بری جلو.

nima arsenal

کاربر سایت
Feb 20, 2013
7
دقیقا کدوم قسمتش گیر کردی چون با این عکس من نمیفهمم بعدش میخواد چه اتفاقی بیفته.

ویرایش:آها باید بری وسط همین چوبی که روش هستی و دقیقا به همین صورت که هستی (زاویه ی دوربین منظورم هست) بپری و رو به رو رو بگیری و از کنار ساختمون بری جلو.

دستت درد نکنه!!!پریدم شد!!!مرسی...:-*:thanks:

nima arsenal

کاربر سایت
Feb 20, 2013
7
دوستان من یه سوالی دارم؟؟؟البته امیدوارم بعد پرسیدنش نریزین کلم چون این سوال زیاد پرسیده شده!!!:-/
همونجا که لارا میره سم رو نجات بده،اون مرده میاد و درگیر میشه با لارا!وقتی که میوفته رو لارا مینویسه: [Mash [E بعد من هر جور E رو میزنم بازم میمیرم!:(مگه به جز سه روش میشه یه دکمه رو زد اصلا!؟یا باید تند تند بزنی یا آهسته اهسته بزنی یا اون دکمه رو فشار بدی ولی من به هر سه روش زدم بازم نشد!!!قضیش چیه؟!واقعا دکمه E کیبوردم دیگه داره درمیاد از جاش!!!آخه این صحنه هم مثکه آخرین صحنه بازی هست دلم میخواد زودتر به نتیجه برسم!!!
فکر نمیکنم مشکل بازیه از زدن دکمه E توسط من باشه!؟چون از این تند تر نمیتونم بزنم!!!:-??
صفحه های قبل هم نگا کردم به نتیجه ای نرسیدم...:|یکی راهنمایی کنه مشکل از کجاس ممنون میشم!:)

kamyabonline

کاربر سایت
May 25, 2011
466
نام
محمّد
دوستان من یه سوالی دارم؟؟؟البته امیدوارم بعد پرسیدنش نریزین کلم چون این سوال زیاد پرسیده شده!!!:-/
همونجا که لارا میره سم رو نجات بده،اون مرده میاد و درگیر میشه با لارا!وقتی که میوفته رو لارا مینویسه: [Mash [E بعد من هر جور E رو میزنم بازم میمیرم!:(مگه به جز سه روش میشه یه دکمه رو زد اصلا!؟یا باید تند تند بزنی یا آهسته اهسته بزنی یا اون دکمه رو فشار بدی ولی من به هر سه روش زدم بازم نشد!!!قضیش چیه؟!واقعا دکمه E کیبوردم دیگه داره درمیاد از جاش!!!آخه این صحنه هم مثکه آخرین صحنه بازی هست دلم میخواد زودتر به نتیجه برسم!!!
فکر نمیکنم مشکل بازیه از زدن دکمه E توسط من باشه!؟چون از این تند تر نمیتونم بزنم!!!:-??
صفحه های قبل هم نگا کردم به نتیجه ای نرسیدم...:|یکی راهنمایی کنه مشکل از کجاس ممنون میشم!:)

نزدیکه 1 دقیقه باس بزنی:d

johhny

کاربر سایت
Jan 26, 2011
486
آخه طولی نمیکشه که در حالی که من دارم E رو میزنم قطع میشه و اون یارو میکشتم!!!:-w

چون من با 360 بازی رو انجام دادم به خاطر همین به چنین مشکلی بر نخوردم.(دقیق یادم هم نیس کجا رو میگی) ولی پیشنهادم اینه که این تیکه رو با دسته بری بعد اینکه رد شد دوباره با کیبورد بازی کن.چون خودم توی بازیهای دیگه به چنین مشکلی برخورده بودم و با این روش حل شد.

nima arsenal

کاربر سایت
Feb 20, 2013
7
چون من با 360 بازی رو انجام دادم به خاطر همین به چنین مشکلی بر نخوردم.(دقیق یادم هم نیس کجا رو میگی) ولی پیشنهادم اینه که این تیکه رو با دسته بری بعد اینکه رد شد دوباره با کیبورد بازی کن.چون خودم توی بازیهای دیگه به چنین مشکلی برخورده بودم و با این روش حل شد.

آخه دسته هم ندارم شانس!دارم ولی از این معمولیاس!!!:wallbash:

kamyabonline

کاربر سایت
May 25, 2011
466
نام
محمّد
آخه دسته هم ندارم شانس!دارم ولی از این معمولیاس!!!:wallbash:

شما مگه همون به اصطلاح غوله آخره خودمونو نمیگی؟؟ میاد اون یخ شکنو فرو کنه تو گردنه لارا....؟؟؟باس پشت سره هم e بزنی..منم با کنترلر360 رفتم 2 بار بازیرو...بعد باید باتفنگت شلیک کنی بهش..و بازی تمام.

nima arsenal

کاربر سایت
Feb 20, 2013
7
شما مگه همون به اصطلاح غوله آخره خودمونو نمیگی؟؟ میاد اون یخ شکنو فرو کنه تو گردنه لارا....؟؟؟باس پشت سره هم e بزنی..منم با کنترلر360 رفتم 2 بار بازیرو...بعد باید باتفنگت شلیک کنی بهش..و بازی تمام.
خب دیگه من همینو میگم هر چقد هم E رو میزنم نمیشه اصلا!!!دکمه رو هم عوض کردم بازم نشد!!!!

- - -ویرایش - - -

بچه ها کسی میدونه چجوری میشه ‏Tressfx رو غیر فعال کرد؟؟؟فک کنم درست بشه اینجور که تو صفحه های قبلی دیدم!!!:-/

sajad021

کاربر سایت
Nov 29, 2012
524
نام
❤Sajad♛B!zar❤
بچه ها کسی میدونه چجوری میشه ‏Tressfx رو غیر فعال کرد؟؟؟فک کنم درست بشه اینجور که تو صفحه های قبلی دیدم!!!:-/

نه دوست عزیز.اگه چندین پیج قبل ترو بخونید میبینید که بعضی از دوستان هم همین مشکل باس آخرو داشتن!این مربوط میشه به یه باگ که واسه بعضیا اتفاق می افتاد واسه بعضیا خیر.
واسه بنده به شخصه اتفاق نیوفتاد.ولی از شانس شما واسه شما رخ داد.
بعد از اون قضیه بازی تموم میشه.شما چیزه خاصیو از دست نمیدید با رد نکردنش.
موفق باشید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر