Tomb Raider | PC

بلاخره شایعات به پایان رسید و بازی به طور رسمی تایید شد از نکاتی که به ان می شود اشاره کرد این هست که این شماره بر خلاف شماره های قبلی بدون هیچ پسوندی هست یعنی TOM RAIDER
بازی توسط استدیو Crystal Dynamics در دست ساخت هست
داستان بازی در جزیره مرموز و اسرار امیزی اتفاق می افتد که لارا برای زنده ماندن باید تلاش زیادی کند

از نکات جالب بازی عوض شدن چهره لارا نسبت به شماره قبل هست و همچنین ریبوت شدن کل بازی
جالب تر اینکه ظاهر سایت هم عوض شده

تصاویر:

85188.jpg

تریلر های منتشر شده !

Tomb Raider E3 2012 Stage Demo

New Friends Gameplay Video - Tomb Raider

Survivors Trail Gameplay Video - Tomb Raider

امروز شرکت Crystal Dynaics سازنده بازی Tomb raider، سیستم مورد نیاز نسخه PC این عنوان را اعلام کرد.
این بازی بر اساس سیستم شبکه Steam خواهد بود و همچنین نسخه PC این بازی دارای High Resolution Textures و پشتیبانی از DirectX 11 است.

سیستم مورد نیاز این بازی به شرح زیر اعلام شده است:

Minimum system requirements for PC:
-----------------------------
Windows XP Service Pack 3, Windows Vista,7,8 (32bit/64bit)
DirectX 9 graphics card with 512Mb Video RAM:
AMD Radeon HD 2600 XT
nVidia 8600
Dual core CPU:
AMD Athlon64 X2 2.1 Ghz (4050+)
Intel Core2 Duo 1.86 Ghz (E6300)
1GB Memory (2GB on Vista)

Recommended system requirements for PC:
-----------------------------
Windows Vista, Windows 7 or Windows 8
DirectX 11 graphics card with 1GB Video RAM:
AMD Radeon HD 4870
nVidia GTX 480
Quad core CPU:
AMD Phenom II X2 565
Intel Core i5-750
4GB Memory

آخرین ویرایش:

DarkWish2006

کاربر سایت
Aug 13, 2010
224
اون یکی دیگه پیرزن شده بود. این یکی جوون تره و ترو فرز تره:d قیافه اش هم که بد نیست.>:d<

ممنون آقای کاتلر برای این اطلاع رسانی به موقع

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
تو یکی از این تصاویر دستش زخمی شده داره باند پیچی می کنه فکر کنم این قابلیت هم در بازی وجود داشته باشه

آخرین ویرایش:

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
تصاویر جدید بازی که واقعا عالی هستن.
CD مسلما با این نسخه خیلی حرفها واسه گفتن داره. اعتبار لارا رو میخواد خیلی بیشتر ببره بالا.

farhad23

کاربر سایت
May 11, 2009
307
نام
فرهاد
برای من و اون دسته ای که از سال 1996 تا الان دارن این بازی رو دنبال میکنن نسخه Guardian of light بدترین بازی بوده که تو تمام عمرشون دیدن چون یک بازی تماما فکری با گیم پلی مخصوص و شناخته شده رو تبدیل کردن به یه بازی اتاری برای رده سنی زیر 10 سال

منم مثل شمت از همون 1996 این بازی رو دنبال کردم . ولی انصافا" GOL رو خیلی دوست دارم
واقعا" بازی خوش ساختی هست . از نظر puzzle , داستانم کم نداره از قبلی ها ولی خوب قرار نیست که تا آخر سری TR به این صورت دنبال بشه.
اون یه spin off بود که به نظرم واقعا" موفق بود به خصوص اینکه قیمتش 1/4 قیمت سری های معمولی بود

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
اونجور که من فهمیدم تیر و تفنگ و اون اکشن چیپ بازی رو به کل کنار گذاشتن
همه بازی خلاصه میشه توی زنده موندن و نجات پیدا کردن لارا از این جزیره تاریک و خطرناک . من عاشق این مدل سناریو ها هستم
توی گیم پلی بازی هم دقیقا مثل سری جدید بت من از سیستمی که نینتندو توی زلدا و متروید سال هاست پیاده می کنه استفاده شده که اونم خلاصه می شه در آیتم ها و پیشرفت در بازی بوسیله اونها و باز شدن محل مختلف با پیدا کردن آیتم ها
در کل همه چی عالی به نظر میاد.امیدوارم که با بهترین شماره از این سری توی این نسل روبرو بشیم و CD بتونه به قول هایی که در مورد این بازی داده عمل کنه

• Like
Reactions: sheypooorchi

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
عجب تریلر cgبود خدای دیگه اینطوری ندید بودم شدیدا منتظر شدیم گویا همه رقیب هارا این بازی به راحتی بزاره کنار :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر