Tom Clancy's Splinter Cell Trilogy »» HD Collection

sasanjfr

کاربر سایت
Aug 5, 2009
114
نام
ساسان
خب هر 3 تا بازی رو پلاتینیوم کردم;;).Pandora Tomorrow نسبت به شماره اول پیشرفت کمی داشت اما Chaos Theory واقعاً این سری رو به حدی رسوند که خود یوبی سافت هم نتونست با Double Agent و Conviction از اون حد فراتر بره.به نظر من Chaos Theory بهترین بازی مخفی کاری تاریخ بازی های ویدئویی هست و فکر نمی کنم با رویه ای که جدیداً در صنعت بازی درپیش گرفته شده یعنی پررنگ کردن هرچه بیشتر بخش اکشن بازی ها،هیچ عنوان مخفی کاری دیگه ای بتونه Chaos Theory رو به زیر بکشه.
از نظر تکنیکی پورت شماره اول به معنای واقعی کلمه یک فاجعه بود.باگ های زیاد چه تو گیم پلی،چه تو گرافیک و چه تو سیستم تروفی بازی واقعاٌ اعصاب خوردکن بود.تو Pandora Tomorrow باگ های مربوط به سیستم تروفی بازی برطرف شده بودن اما مشکل فریز کردن و سایر مشکلات گیم پلی و گرافیک هرچند کمتر اما همچنان وجود داشت که خوشبختانه تمامی این مشکلات تو Chaos Theory برطرف شدن.از طرف دیگه remaster کردن Chaos Theory هم به شکل بسیار خوبی انجام شده و با اینکه بازی متعلق به نسل ششم هست اما از نظر texture قابل رقابت با بسیاری از بازی های 3 سال ابتدایی نسل هفتم هست و یک سروگردن بالاتر از HD remaster هایی مثل God of War 1 , 2 و سه گانه Sands of Time سری Prince of Persia قرار میگیره(البته این رو هم نباید فراموش کرد که نسخه Chaos Theory،PC در همون سال 2005 هم گرافیک بسیار خوبی داشت).اونچه که گرافیک بازی رو نسل قبلی میکنه کیفیت پایین مدل ها و انیمیشن های قدیمی اون هست اما در مجموع یکی از بهترین گرافیک ها رو بین بازی های remaster شده داره.
کلام آخر اینکه با وجود تمامی این مشکلات و قدیمی بودن(حتی میشه گفت منسوخ بودن) گیم پلی شماره اول و دوم بازهم بازی کردن Splinter Cell HD Collection برای یک دوستدار Stealth که قبلاٌ این بازی ها رو بازی نکرده ضروری هست و اگه هم حوصله بازی کردن عناوبنی با گیم پلی قدیمی رو ندارید حداقل میتونید شماره سوم رو از PSN دانلود کنید تا بهترین مخفی کاری تاریخ رو از دست نداده باشید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر