Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله Blacklist از نظر شما کدام مرحله است؟

• Blacklist Zero - Andersen Airforce Base, Guam

رای‌ها: 1 1.4%
  • Safehouse - Benghazi, Libya

• Insurgent Stronghold - Mirawa, Iraq

رای‌ها: 6 8.3%
  • American Consumption - Chicago, Illinois

رای‌ها: 9 12.5%
  • Private Estate - Cuidad Del Este, Paraguay

رای‌ها: 5 6.9%
  • Abandoned Mill - London, England

رای‌ها: 8 11.1%
  • Special Missions HQ - Tehran, Iran

رای‌ها: 20 27.8%
  • Transit Yards - Philadelphia, Pennsylvania

• Detention Facility - Guantanamo Bay, Cuba

رای‌ها: 4 5.6%
  • Airstrip - Yucatan Province, Mexico

رای‌ها: 2 2.8%
  • American Fuel - Gulf Of Mexico

رای‌ها: 3 4.2%
  • LNG Terminal - Sabine Pass, Loisiana

رای‌ها: 0 0.0%
  • Site F - Denver, Colorado

رای‌ها: 12 16.7%

• مجموع رای دهنده‌ها
    72

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
انصافا این 4E Missions ها خیلی خفن هستن . رو Perfectionist و به صورت کوآپ و Ghost پدرم در اومده . Solo که امکان نداره رفتنشون مخصوصا ماموریت Briggs .

===

آیا امکانش هست که بخش داستانی رو تموم کنیم بعدا این 4E ها رو بریم ؟

saManPrince

کاربر سایت
Nov 29, 2008
98
نام
Sinprim
دوستان عزیز یک سوال خیلی جدی که جوابش قشر عظیمی از گیمرها رو خوشحال میکنه :d

میخواستم بدونم اونایی که مثل من فلک زده هارد داخلی ندارن و نمیتونن HD PACK رو نصب کنند آیا گرافیک بازی با HD PACK و بدون HD PACK خیلی فرق میکنه ؟ لطفا کسی جواب بده که هر2 نسخه رو دیده. و خواهشا بگه چه چیزهاییش با همخ فرق داره ؟ مثلا بافت ها یا یک سری افکت ها مثل بوکی افکت یا God Ray یا ...
در مجموع اگه کسی سورسی لاتین پیدا کرد که تفاوت ها توش نوشته شده خیلی لطف میکنه نشونش بده . بازم ممنون از همتون ;)

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
آقا دیسک یک رو که میخوام نصب کنم تا به 45% میرسه Clean Disc میده :(( چیکار کنم؟؟

برنر بخر ...:D

میخواستم بدونم اونایی که مثل من فلک زده هارد داخلی ندارن و نمیتونن HD PACK رو نصب کنند آیا گرافیک بازی با HD PACK و بدون HD PACK خیلی فرق میکنه ؟ لطفا کسی جواب بده که هر2 نسخه رو دیده. و خواهشا بگه چه چیزهاییش با همخ فرق داره ؟ مثلا بافت ها یا یک سری افکت ها مثل بوکی افکت یا God Ray یا ...
در مجموع اگه کسی سورسی لاتین پیدا کرد که تفاوت ها توش نوشته شده خیلی لطف میکنه نشونش بده . بازم ممنون از همتون ;)

با اینکه خودم HD Pack رو نصب کردم اما اینقدر گیم پلی لذت بخشه که توی بیشتر مواقع گرافیک رو از یاد میبرم !
طبق گفته های دوستان زیاد فرق نداره.:-"

gtx680

کاربر سایت
Jul 13, 2013
400

خیلی فرقی نداره

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
آقا اینا توی تلویزیون چی می گن ما که پدرمون دراومد وارد سفارت خونه شدیم اومدیم بیرون!:|:D
آره باو منم سرویس شدم:D
ولی مرحله ایرانش خیلی شاخ بود خوشم اومد:D کاش زیرنویس فارسی هم می‌ذاشتن!
افکت بارون و آبی که ازش روی زمین جمع می‌شه یا بهتر بگم؛ شب بارونی بازی روانی کنندس:x

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
878
نام
نويد
اول بازی میگم این کیه بهش چاقو دادن؟ طرف ماست؟ دشمنه؟ بعد صداش می‌کنن‌ سم. آهااااان این سم فیشر خودمونه.صداشو عوض کردن دیگه چرا چهرشو تغییر دادن؟ خوب لا مصبا شما که همه چیشو تغییر دادین چرا اسمشم عوض نکردین حداقل دلمون خوش باشه این یکی‌ دیگس. نه اونی‌ که اینهمه سال باهاش خاطره دارم .همون لحظه بود که کلا دستگاهو خاموش کردم :d اعصاب ندارم :d
شاید بعدا باهاش کنار اومدم بازی کردم

saManPrince

کاربر سایت
Nov 29, 2008
98
نام
Sinprim
دوستان یک مساله بسیار جالب
توی این تاپیک از بس حرف از HD PACK زده شد (که یکیش خودم باشم) وقتی توی گوگل و بینگ عبارت Splinter cell blacklist hd pack رو سرچ کردم توی بینگ اولین صفحه همون اولین سورس سایت بازیسنترو همین تاپیکش اومد و توی گوگل هم توی صفحه دوم لینک سوم بازیسنتر اومد اینم عکساش ببینید حتما جالبه براتون

اولین عکس سرچ Bing
41145375730719588370.jpg

دومین عکس از سرچ Google
04558228493946314779.jpg

در ضمن دوستان بازم میگم هرکسی پیدا کنه برام که درون HD PACK بازی چه چیزهایی هستش خیلی لطف بزرگی کرده

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر