Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله Blacklist از نظر شما کدام مرحله است؟

• Blacklist Zero - Andersen Airforce Base, Guam

رای‌ها: 1 1.4%
  • Safehouse - Benghazi, Libya

• Insurgent Stronghold - Mirawa, Iraq

رای‌ها: 6 8.3%
  • American Consumption - Chicago, Illinois

رای‌ها: 9 12.5%
  • Private Estate - Cuidad Del Este, Paraguay

رای‌ها: 5 6.9%
  • Abandoned Mill - London, England

رای‌ها: 8 11.1%
  • Special Missions HQ - Tehran, Iran

رای‌ها: 20 27.8%
  • Transit Yards - Philadelphia, Pennsylvania

• Detention Facility - Guantanamo Bay, Cuba

رای‌ها: 4 5.6%
  • Airstrip - Yucatan Province, Mexico

رای‌ها: 2 2.8%
  • American Fuel - Gulf Of Mexico

رای‌ها: 3 4.2%
  • LNG Terminal - Sabine Pass, Loisiana

رای‌ها: 0 0.0%
  • Site F - Denver, Colorado

رای‌ها: 12 16.7%

• مجموع رای دهنده‌ها
    72

karamooz

کاربر سایت
May 21, 2010
296
نام
مهدی خطر
برادر امار اشتباه نده:d دیسک1 فقط برا بخشه داستانیه .

دوستمون درست میگه.الان من دارم روی دیسک 2 بازی میکنم.

با این پلاک ماشین باید ماله 10 سال پیش باشه! :)

آخه پلاک ملی هم هست:d ولی خیلی داغون درستش کردن باز این بهتر دراومده

گیم پلی متنوع تر از این?:d

hardheart

کاربر سایت
Nov 1, 2009
132
نام
محمدرضا
مشکل:
سلام دوستان
یه مشکل دارم
دیسک 1 رو کامل نصبیدم روی هارد!دیسک 2 نصفه ارور read داد
بیخیال نصب دیسک 2 روی هارد شدم
بادیسک 1 رفتم توی بازی پیغام نصب پک HD داد و Insert Disc 2 مام دیسک 2 رو گذاشتیم
همینجوری روی این پیغام Please insert Disk 2 مونده و یک موزیک همش پخش میشه
میخوام بدونم الان نصب پک HD همین شکلیه یا اینکه نمیتونه دیسک 2 من رو بخونه؟!!آخه هیچ اروری هم نمیده!!
ممنون میشم کمک کنید

wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان
خععلی حال میده لامصب :d:x
پیشنهادم به دوستان اینه که زیره realistic بازی نکنن.چون واقعا طبیعی میشه بازی و خیلی میچسبه
هر مرحله یکی دوساعت طول میکشه رد شه :d

- - -ویرایش - - -

مشکل:
سلام دوستان
یه مشکل دارم
دیسک 1 رو کامل نصبیدم روی هارد!دیسک 2 نصفه ارور read داد
بیخیال نصب دیسک 2 روی هارد شدم
بادیسک 1 رفتم توی بازی پیغام نصب پک HD داد و Insert Disc 2 مام دیسک 2 رو گذاشتیم
همینجوری روی این پیغام Please insert Disk 2 مونده و یک موزیک همش پخش میشه
میخوام بدونم الان نصب پک HD همین شکلیه یا اینکه نمیتونه دیسک 2 من رو بخونه؟!!آخه هیچ اروری هم نمیده!!
ممنون میشم کمک کنید
فکر کنم دیسک 2 مشکل داره
چون موقع نصب hd pack لودینگه نصب رو میبینی

hardheart

کاربر سایت
Nov 1, 2009
132
نام
محمدرضا
آخه جالبیش اینه هیچ اروری مبنی بر اینکه نمیتونه بخونه نمیده!!!
همینجوری صفحه Please inser disk 2 با موزیک هستش و هیچ لودینگی نیست!!

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
ما هم بازی رو گرفتیم و مرحله اولش رو رفتم ( safehouse ) . فقط فکر میکنم خیلی نسبت به کانویکشن تغییرات نداشته ، چون تا الان نکات مشترک با بازی قبلی زیاد توی این بازی دیدم .
یه چیزه دیگه : این سم فیشر چرا قیافش این جوری شده ؟ همون قبلیه یا اینکه یه شخصیت جدیده که فقط اسمش سم فیشر هست ؟

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
دوستان از کدوم مرحله باید دیسک رو عوض کنیم؟
اگه دیسک 1 رو تموم کردید بخونید(مطمئن نیستم الان آخر دیسک یک هستم یا نه) :
من کنسولم جی تگ شده و الان مرحله تهران هستم،توی لودینگ مرحله دستگاه fatal crash میده،بهم گفتن ممکنه بخاطر این باشه که ماموریت های دیسک 1 رو تموم کردی و باید بری دیسک 2.

gtx680

کاربر سایت
Jul 13, 2013
400
دوستان انیمیشن های بازی اسکریپت و خشک از آب در اومده یا اینکه نرم و روون هستش و یکدفه یک فریم جدا از فریم قبلی مشاهده نمیکنیم ؟
چی میگی باو بهترین انیمشین رو داره :d

دوستان بازی چند ساعت هست ؟ اصلا دلم نمیخواد تموم شه :d

N1M4Ghost

کاربر سایت
Jul 19, 2012
300
نام
Nima
خیلی شیک تا توی تیر رست اومد با کلت یکی بزن تو مخش تا به ملکوت بپیونده:dفوقش بروبچ هم کشوند طرفت بزن کتلتشون بکن.درسته مخفی کاری حال میده ولی اکشن نباشه نمیشه:d

یکی باشه میشه ولی لامصب یه سگ ببینتت دو تا سگ اسکورتش می کنن و بروبچ هم میان دیگه :d
منم که هرچی لباس و تفنگ و گجت رو بر اساس مخفی کاری تنظیم کردم میزنن کتلتم می کنن :| :D
حالا بعضی جاهاش دیگه اعصاب نمیزارن واسه آدم کتلتشون میکنم ولی معمولا منو ببینن یا reset checkpoint میکنم یا قایم می شم تا یکم آروم شن :D

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
درود
آقا بازی خیلی خوب شده؛ گرچه با یک عنوان مخفی کاری AAA فاصله داره ولی خیلی قشنگ شده!
انیمیشن های بازی به نرمی Uncharted هستن ولی تعدادشون به اندازه اون بالا نیست. خود سم کلی Upgrade و تجهیزات داره که این آپگرید ها از دستکش و شلوار گرفته تا اسلجه ادامه پیدا می‌کنه.
کشتن دشمنان دو نوع کشنده و غیر کشنده داره که انیمیشن های هر کدوم با هم فرق داره و هر بخش هم چندین انیمیشن مختلف و البته زیبا داره که کشنده ها با چاقو و غیر کشنده ها با مشت و لگد انجام می‌شه.
امکان پریدن از بالا هم بر روی دشمنان وجود داره که البته باعث ایجاد صدا می‌شه.
کلا فوق العاده زیباست و هوش مصنوعی سگ ها هم به زیبا تر شدن بازی کمک کرده!
تا اینجا نمره من: 8.5
یه سوال در مورد مرحله دوم:
من مرحله دوم رفتم و جدید رو هم دستگیر کردم ولی اصلا شبیه چیزی که تو E3 نشون دادن نبود.
تو E3 سم لباس مبدل پوشید و فارسی حرف زد و بعد حمله کرد اینجا یه راست رفت سراغ جدید و بهت حق انتخاب کشتن یا زنده نگه داشتنش رو می‌داد.

*ANOSHIRVAN*

کاربر سایت
Jun 22, 2013
440
نام
ANOSHIRVAN
بالا خره بازی دست ما هم رسید خیلی اون سفینش مثل نورماندی mass effect میمونه ماموریت ها هم خیلی خوب شده این که انتخاب داری که اکشن بری یا مخفی کاری عالیه البته من که کلا فقط با مخفی کاری میرم جلو تنوع لباس و اسلحه و تجهیزاتش خیلی بالا رفته که واقا عالیه ... در کل جزء بهترین بازی های این سبک . بدون شک از همه نسخه ها بهتره ولی 2 تا ایراد بزرگ داره 1 طراحی سم که نه تنها خیلی جوان تر شده بلکه گنده تر هم شده ( از لحاظ هیکلی درشت تر شده ) 2 صدای سم اون حس رو دیگه به من نمیده ...
پک HD خیلی وقت برد نصبش ولی در کل لازم بود .

karamooz

کاربر سایت
May 21, 2010
296
نام
مهدی خطر
کسایی که هنوز نمیدونند:

برای دیدن اطلاعات کامل بازی مثله چند درصد بازی رفتید جلو و..... برید پیشه بریگز و X رو انتخاب کنید

کلِ بازی عالیه ولی از مرحله گوانتاناموی کوبا بازی هیجانش خیلی بیشتر میشه:d

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
گروه مهندسان، می خوان که آمریکا سربازهای خودش رو بکشه بیرون، فورث اشلان هم فکر می کنه تقصیر ایران ـه، ولی بعدش می فهمن که نیست، و تمام تلاش خودشون رو می کنن که ثابت شه. هدف نوشتن این جمله هم روی کاور اینه.

بار دیگه می گم این بازی داره هیچ کاری به ایران نداره و اصلا ازین مسخره بازی ها توش نیست. مهندسان یک گروه ترد شده اند.

اونایی که بازی نکردن هم بخونن تلاش شده زیاد اسپویل نشه که دیگه ازین سوال ها نباشه.

saManPrince

کاربر سایت
Nov 29, 2008
98
نام
Sinprim
چی میگی باو بهترین انیمشین رو داره :d

دوستان بازی چند ساعت هست ؟ اصلا دلم نمیخواد تموم شه :d

در این که این بازی Full Body Motion Capture هستش هیچ شکی نیست اما میخوام بدونم انمیمیشن مثلا پریدن جدا از دویدن طراحی شده ؟ ( نمیدونم منظورمو چطوری بگم حرفه ای ها میفهمن من چی میگم که پس حتما شما دوستان هم میدونید چی میگم )
ببینید منظورم اینه که آخرین فریم دویدن به اولین فریم پریدن میاد و نرم انیمیشن ها صورت میگیره یا اینکه مثل مثلا Uncharted 3 انیمیشن بعدی جدا از انیمیشن قبلی هستش ؟( البته منظورم فقط تیکه فرودگاه هستش که میپری روی سر گارد های بازی )
د
در ضمن طراحی چهره چطوره ؟ همون چیز افتضاحیه که توی تریلر ها بودش ؟ طراحی گرافیکی مراحل چطور ؟ عمق بافت ها بده یا خوب ؟

ممنون

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر