Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله Blacklist از نظر شما کدام مرحله است؟

• Blacklist Zero - Andersen Airforce Base, Guam

رای‌ها: 1 1.4%
  • Safehouse - Benghazi, Libya

• Insurgent Stronghold - Mirawa, Iraq

رای‌ها: 6 8.3%
  • American Consumption - Chicago, Illinois

رای‌ها: 9 12.5%
  • Private Estate - Cuidad Del Este, Paraguay

رای‌ها: 5 6.9%
  • Abandoned Mill - London, England

رای‌ها: 8 11.1%
  • Special Missions HQ - Tehran, Iran

رای‌ها: 20 27.8%
  • Transit Yards - Philadelphia, Pennsylvania

• Detention Facility - Guantanamo Bay, Cuba

رای‌ها: 4 5.6%
  • Airstrip - Yucatan Province, Mexico

رای‌ها: 2 2.8%
  • American Fuel - Gulf Of Mexico

رای‌ها: 3 4.2%
  • LNG Terminal - Sabine Pass, Loisiana

رای‌ها: 0 0.0%
  • Site F - Denver, Colorado

رای‌ها: 12 16.7%

• مجموع رای دهنده‌ها
    72

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
نه اقا لازم نیستش نصب کنیشون وقتی هازد اوریجینال(حالا نمیدونم شماها چی میگین بهش اینجوری میگم که با اکسترنالو فلش اشتباه نگیرید ) داشته باشید دیسک یکو که بذارید ممیگهبرای کیفیت بهتر میخواید پکو نصب کنیم میگی اره میگه دیسک 2 بذار 3گیگو یه میلیون سال نوری طول میده تا نصب کنه:| بعدشم که تمومه دیگه

N1M4Ghost

کاربر سایت
Jul 19, 2012
300
نام
Nima
واقعا عالیه بازی :D
ولی تو بازی سگه بیاد طرفم reset check point میکنم :| :D واقعا ساگ ها عالی طراحی شدن و خیلی خوب صاحب شونو میارن سمت ما :D (بعضی وقتام به طرف Sticky Noisemaker ما :D )
تو بازی های دیگه تو نیم ساعت 10 مرحله میرفتم این یکی یه مرحله تموم میشه تایمر مینویسه 45 دقیقه :| :D
در کل عالی بود بعد از این قحطی :D
ببخشید زیاد از :D استفاده کردم :D

gtx680

کاربر سایت
Jul 13, 2013
400
نه اقا لازم نیستش نصب کنیشون وقتی هازد اوریجینال(حالا نمیدونم شماها چی میگین بهش اینجوری میگم که با اکسترنالو فلش اشتباه نگیرید ) داشته باشید دیسک یکو که بذارید ممیگهبرای کیفیت بهتر میخواید پکو نصب کنیم میگی اره میگه دیسک 2 بذار 3گیگو یه میلیون سال نوری طول میده تا نصب کنه:| بعدشم که تمومه دیگه

برای من یه نیم ساعتی طول کشید :d گرافیکش واقعا عالیه ( با اچ دی پک ) برخلاف اکثر دوستان من از سم خیلی خوشم امد :d

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
من که سمو دوست دارم منتها برا کسی که همه این سریو تجربه کرده خیلی حالگیریه آآیرونسایدو عوض کنن ! مثلا کیفر ساترلند به اسنیک کاملا میاد ولی این یارو نمیاد!

karamooz

کاربر سایت
May 21, 2010
296
نام
مهدی خطر
واقعا عالیه بازی :D
ولی تو بازی سگه بیاد طرفم reset check point میکنم :| :D واقعا ساگ ها عالی طراحی شدن و خیلی خوب صاحب شونو میارن سمت ما :D (بعضی وقتام به طرف Sticky Noisemaker ما :D )
تو بازی های دیگه تو نیم ساعت 10 مرحله میرفتم این یکی یه مرحله تموم میشه تایمر مینویسه 45 دقیقه :| :D
در کل عالی بود بعد از این قحطی :D
ببخشید زیاد از :D استفاده کردم :D

خیلی شیک تا توی تیر رست اومد با کلت یکی بزن تو مخش تا به ملکوت بپیونده:dفوقش بروبچ هم کشوند طرفت بزن کتلتشون بکن.درسته مخفی کاری حال میده ولی اکشن نباشه نمیشه:d

بازی توی زمانه حال هست?

یه سری چیزا هم نمیشه عکس گذاشت خودتون ببینید:d

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543
بازی از نظر داستان.گیم پلی .پایین تر از کانوکشن هست. از نظر گرافیک چیز بالاتری نداره از کانوکشن.صدای سام فیشر یه دوبله معمولی هست حس اون قبل رو نمیده. اما از نظر ترکیب اکشن با مخفی کاری ترکیبی از دوتا گیم قبلیش هست.کسانی که کانوکشن رو بازی کردن الان نظر میدن این بهتره باید یک سال از عرضه وبازی این عنوان بگذره .بعد نظرشون عوض میشه. کانوکشن قشنگ تر هست از نظر من ولی بازی بدی نیست بلک لیست .

saManPrince

کاربر سایت
Nov 29, 2008
98
نام
Sinprim
دوستان انیمیشن های بازی اسکریپت و خشک از آب در اومده یا اینکه نرم و روون هستش و یکدفه یک فریم جدا از فریم قبلی مشاهده نمیکنیم ؟

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
بازی رو گرفتم در حال نصب HD Pack :D
سینا جان لطفا این رو به پست اول اضافه کن:
برای نصب HD Pack هارد اصلی و اینترنال کنسول (هارد بزرگی که بالای کنسول قرار می‌گیره) مورد نیاز بوده و روی فلش، هارد اکسترنال و... نصب نمی‌شود.

ویرایش

لا مصب چقدر طول می‌کشه:|:D این همه گذشت هنوز تموم نشده:|

آخرین ویرایش:

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
شای بخاطر مراحل اولیه ست ولی اون حس و جو کانویکشونو بهم نمیده ، تو کانویکشن انگار همیشه باید حواست به دو و برت باشه االبته اینجام همینطوره ولی خوشم نمیاد سم انقدر فول آپشن میره برا ماموریت :D البته خوب ایجنته دیگه:| ولی محیطو دوست دارم مثلا جو لبنان ( اگه درست اسمشو دیده باشم ) خیلی باحاله ولی کلا نه سم فیشر نه خانواده اسسین کلا با نردبون ارتباطی ندارن:| فقط دیوار:D
از این که با استراتژی و نقشه خودت میتونی تو محیط پیش بری خوشم میاد .
از روی این zipline ها که میپری میتونی رو سر دشمن بیوفتی ، نوع کشتنو میتونی انتخاب باشه ، lethal یااسلحه های کشنده مثل چاقو ، از پشت کاور یهویی خر خره یارو رو میبری ، یا none lethal که غیر کشنده ست و میزنی با مشت و لگد بیهوشش میکنی که اگه دشمن این بیهوشا رو پیدا کنه بیدارشون میکنن . میتونید جنازه ها رو بلند کنید ، پرت کنید یا رو زمین قرار بدید . شورت کات برای دی پد دارید که اسلحه سریع بردارید یا از منوی چرخون انتخاب کنید .
اما هوش مصنوعی رو درجه نرمال یجوریه . نه بده نه خوبه . اونجوری که من توقع دارم شک نمیکنن ولی وقتی شک کنن کلا میترکوننتون . فنهای خوبی رو دشمن میشه پیاده کرد . من بخش برنامه ریزیه بازی بیشتر دوست دارم انقدر تو هر مرحله راه وجود داره که بتونید به دلخواه خودتون تصمیم بگیرید کجا رو چجوری برید گرافیکش پیشرفته ی همون کانویکشنه .
کلا از دست ندیدش چون برای این مدت زمان بی بازی عالیه!
پ.ن هارد اصلی دستگام باید برای نصب پک اچ دی حدود 3 گیگ جا داشته باشه نهایتا تا بعد 45 دقیقه نصب بشه . بازیمو رو 97درصد اجرا شد و رو هاردم با روش موزیک اجرا شد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر