Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله Blacklist از نظر شما کدام مرحله است؟

• Blacklist Zero - Andersen Airforce Base, Guam

رای‌ها: 1 1.4%
  • Safehouse - Benghazi, Libya

• Insurgent Stronghold - Mirawa, Iraq

رای‌ها: 6 8.3%
  • American Consumption - Chicago, Illinois

رای‌ها: 9 12.5%
  • Private Estate - Cuidad Del Este, Paraguay

رای‌ها: 5 6.9%
  • Abandoned Mill - London, England

رای‌ها: 8 11.1%
  • Special Missions HQ - Tehran, Iran

رای‌ها: 20 27.8%
  • Transit Yards - Philadelphia, Pennsylvania

• Detention Facility - Guantanamo Bay, Cuba

رای‌ها: 4 5.6%
  • Airstrip - Yucatan Province, Mexico

رای‌ها: 2 2.8%
  • American Fuel - Gulf Of Mexico

رای‌ها: 3 4.2%
  • LNG Terminal - Sabine Pass, Loisiana

رای‌ها: 0 0.0%
  • Site F - Denver, Colorado

رای‌ها: 12 16.7%

• مجموع رای دهنده‌ها
    72

Persian Creed

همه تنها میمیرند
کاربر سایت
Jul 21, 2009
811
خوب ما هم بازیو گرفیتم و نصب کردم و در پاسخ دوستان وقتی میری داخل بازی خودش پیغامی میده که میخوای HD پک نصب بشه یا نه
من که نتونسته بودم با شماره قبلی ارتباط برقرار کنم واقعآ این شماره 1 ساعتی که بازی کردم عالی بود
موسیقی باز محشر .. یعنی مو به تن آدم سیخ میشه با این موسیقی
تخریب پذیری محیط و گرافیک واقعآ عالی کار شده ..

آخرین ویرایش:

saManPrince

کاربر سایت
Nov 29, 2008
98
نام
Sinprim
دوستان چند تا سوال دارم خواهشا به همش جواب بدید خیلی ممنون میشم

اول اینکه HD PACK رو روی فلش هم میشه نصب کرد ؟
دوم اینکه برای نصب بازی باید هر 2 دیسک رو نصب کرد یا اینکه میشه اول دیسک 1 رو نصب کرد + HD PACK و بعدش که دیسک 1 تموم شد دیسک 2 رو نصب کرد ؟

xbox-one

کاربر سایت
Aug 14, 2013
49
دوستان چند تا سوال دارم خواهشا به همش جواب بدید خیلی ممنون میشم

اول اینکه HD PACK رو روی فلش هم میشه نصب کرد ؟
دوم اینکه برای نصب بازی باید هر 2 دیسک رو نصب کرد یا اینکه میشه اول دیسک 1 رو نصب کرد + HD PACK و بعدش که دیسک 1 تموم شد دیسک 2 رو نصب کرد ؟
1-میشه روی فلش +4GB
2-اول دیسک 1 رو نصب کرد + HD PACK و بعدش که دیسک 1 تموم شد دیسک 2 رو نصب کرد. بدون HD PACK هم میشه

mahdi007

کاربر سایت
Dec 15, 2007
748
نام
میگن داش میتی
اونایی که پک رو نصب کردند یه توضیح بدند نیازی به نصب خود بازی نیست که؟ مثلا بازی رو روی DVD اجرا کرد + پک نصب شده روی هارد

واسه نصب پک دیسک دوم حتما باید برنز مکس باشه؟ چون تا جاییکه شنیدم بازی روی 97% هم بدون مشکل اجرا میشه.

مطمئنی رو فلش هم میشد نصب کرد ؟ شاید چون جیتگ داری تونستی نصب کنی؟ تا جاییکه میدونم فقط روی هارد میشد نصب کرد.

اقا روی فلش راحت میشه نصب خیالت راحت . فقط فلشت باید بالای 4 گیگ باش چون حجم اچ دی پک 3.5 گیگه اگه اشتباه نکنم همین حدوده;)..

تر و خدا دست از سر این اچ دی پک برادرید یه باره تاپییک باید باشه اسپرینل اچ دی پک:d:|

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
اقا روی فلش راحت میشه نصب خیالت راحت . فقط فلشت باید بالای 4 گیگ باش چون حجم اچ دی پک 3.5 گیگه اگه اشتباه نکنم همین حدوده;)..

تر و خدا دست از سر این اچ دی پک برادرید یه باره تاپییک باید باشه اسپرینل اچ دی پک:d:|

ممنون. پس نیازی به برنز مکس هم نیست دیگه؟ بازی شاید دو روز دیگه دستم برسه, به صورت 97% هم رایت شده, ازا ون جهت که مشکلی نداره فقط نمیدونم با این دیسک ها میشد HD PACK رو نصبید یا نه !
دیسک شما چی بود اصلا؟

mahdi007

کاربر سایت
Dec 15, 2007
748
نام
میگن داش میتی
ممنون. پس نیازی به برنز مکس هم نیست دیگه؟ بازی شاید دو روز دیگه دستم برسه, به صورت 97% هم رایت شده, ازا ون جهت که مشکلی نداره فقط نمیدونم با این دیسک ها میشد HD PACK رو نصبید یا نه !
دیسک شما چی بود اصلا؟

خواهش میکنم. بله که میشه 100%. نگاه اچ دی پک تو دیسک 2 هست دیسکه 1 رو که نصب کردی میزاری پیقام میاد که اچ دی پکو میخوای نصب کنی دیسکه 2 رو بزار و نصب میشه . فکر کنم با روش موزیک این 97% در صد مشگلی نداشته باشه . اخه دستگاه هم جیتگه سر از این برنر مکس اینا زیاد در نمیارم ولی ایشالا که جواب بده چون با این وضع اقتصادی برنر مکس به صرفه نیست.داداش عزیز امیدوارم کمکت کرده باشم.

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,853
نام
پدرام
دوستان یکم از بازی بگید؟ مخفی کاری در چه حدی هست؟
هیچ نوآوری تو سبک بازی بوجود اومده یا نه مثله شماره های قبله؟

Sent from my C5303 using Tapatalk 4

mahdi007

کاربر سایت
Dec 15, 2007
748
نام
میگن داش میتی
دوستان یکم از بازی بگید؟ مخفی کاری در چه حدی هست؟
هیچ نوآوری تو سبک بازی بوجود اومده یا نه مثله شماره های قبله؟

Sent from my C5303 using Tapatalk 4

اول اون گوشیت تو حلقم.:d

یه سری از اثار کثیف اون شماره کانوگشن توش هست مثلا اون مارکهای رو سر دشمنا میزار و اون سایه سفید!!! که از خودش به جا میزاره هست :-& . ولی میشه گفت تا حدوی زیادی به اصالتش برگشته یکی از نکات مثبت بازی تاریکه که توش هست و گرافیک . اتمسفر گیرا . گیم پلی رون

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
من دیروز یه 2 مرحله ای بازی کردم فقط یه مشکل اساسی با بازی دارم اونم اینکه محیط ها خیلی جاها بیش از حد تاریکه نمیدونم بقیه هم این مشکل را دارن یا نه .حتی جاهایی که تو هواپیمای فیشر هم هستیم خیلی تاریکه :-/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر