Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله Blacklist از نظر شما کدام مرحله است؟

• Blacklist Zero - Andersen Airforce Base, Guam

رای‌ها: 1 1.4%
  • Safehouse - Benghazi, Libya

• Insurgent Stronghold - Mirawa, Iraq

رای‌ها: 6 8.3%
  • American Consumption - Chicago, Illinois

رای‌ها: 9 12.5%
  • Private Estate - Cuidad Del Este, Paraguay

رای‌ها: 5 6.9%
  • Abandoned Mill - London, England

رای‌ها: 8 11.1%
  • Special Missions HQ - Tehran, Iran

رای‌ها: 20 27.8%
  • Transit Yards - Philadelphia, Pennsylvania

• Detention Facility - Guantanamo Bay, Cuba

رای‌ها: 4 5.6%
  • Airstrip - Yucatan Province, Mexico

رای‌ها: 2 2.8%
  • American Fuel - Gulf Of Mexico

رای‌ها: 3 4.2%
  • LNG Terminal - Sabine Pass, Loisiana

رای‌ها: 0 0.0%
  • Site F - Denver, Colorado

رای‌ها: 12 16.7%

• مجموع رای دهنده‌ها
    72

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
سلام !
این تاپیک فقط و فقط یه چیز رو دنبال میکنه. اینجا مخصوص بحث هایی هست که بعد از اومدن هر بازی باعث میشه تاپیک اون بازی منحرف بشه و به جای صحبت در مورد داستان ، گیم پلی ، گرافیک ، موسیقی و ... ، با جمله هایی مثل "این LT3 میخواد ؟" ، "Patchـش فلان طور شد." ، "با LT2 کار میکنه ؟" پُر بشه.
پس لطفآ از این به بعد به جای پرسیدن این جور سوالات توی تاپیک بازی ها که باعث میشه تعداد پست های مفید تاپیک کم بشه ، سوالاتتون رو اینجا مطرح کنین. مثلآ در مورد Max Payne 3 سوال دارین ، اینجا بپرسین که LTـش فلانه و Burner Maxـش چنانه و ... تا تاپیک بازی فقط در مورد خود بازی و بخش های مختلف اون باشه نه چیزهای بی ارتباط به بازی.

با تشکر !

http://forum.bazicenter.com/thread61529/page93

تاپیک هر بازی فقط جای بحث درباره خود بازی (داستان، گیم پلی، گرافیک و ...) هست بحث های خارج از اینها اسپم محسوب میشه

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,511
نام
محمد
خب پس از مدت ها قراره X360 از خاموشی در بیاد، امیدوارم هنوز سالم باشه چون خیلی وقته روشنش نکردم :)) :D نقدهای بازی که خوب بوده، خود بازی هم قطعا خوب هست دیگه :D

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,076
نام
M o h A M a d
اخه با اين وضعيت اينترنت حلزونی كشور خوب نیست که ما 10 روز براي دانلود بازي طي كنيم بعد ببينيم كه HD pack هارد مخصوص ميخواد حتى اگه بریم بخریم بعد ببینیم اینطوریه یعنی پولمونو هدر دادیم

من شخصا اگه HD pack رو USB نصب نشه اصلا بازیو نمیگیرم

کلا بزار راحتت کنم که HD PACK مربوط به هر بازی فقط هارد داخلی XBOX را برای نصب کردن شناسایی میکنه درست مثل چیزی که تو بازیهایی مثل BF4 و MOH دیدیم که وقتی میخوای نصب کنی پیغام میده : This game only permits installing HD content on the XBOX 360 Hard Drive که یعنی برای نصب پک حتما باید هارد داخلی xbox را داشته باشید.وسلام.

- - -ویرایش - - -

داداش من بحث اینجاس یکی بره دو تا دیسکو بگیره بعد بازی رو فلش نصب نشه شما میای پولشو میدی؟

اونایی که گرفتن بازیو برای اولین و آخرین بار خواهشا امتحان کنید که پک Hd رو فلش نصب میشه یا نه؟یه ملتو از سردرگمی نجات بدین...

یک نفر اومد همین سوال رو پرسید و باید بقیه صبر کنن تا یه نفر امتحان کنه و بیاد به بقیه بگه نه اینکه چندین نفر یک سوال و چند بار تکرار کنن که میشه یا نمیشه؟

الان ببینید با تکرار کردن اینجور سوالات چقدر تاپیک رو به بیراهه کشوندید.

آخرین ویرایش:

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
یک نفر اومد همین سوال رو پرسید و باید بقیه صبر کنن تا یه نفر امتحان کنه و بیاد به بقیه بگه نه اینکه چندین نفر یک سوال و چند بار تکرار کنن که میشه یا نمیشه؟

الان ببینید با تکرار کردن اینجور سوالات چقدر تاپیک رو به بیراهه کشوندید.

تا زمانی که کسی تست نکرده نمیتونه چیزی رو به طور قطعی اعلام کنه!

اینم شد مثل قضیه GTA-V اول همه میگفتن فقط روی هارد نصب میشه بعدش همه راک استار رسما تایید کرد که روی USB هم نصب میشه. درسته اون خود بازی هست, این HD Pack هست, زمین تا آسمون فرق داره با هم, ولی ممکنه سازنده ها این قابلیت نصب رو فلش رو تو این نسخه هم قرار داده باشند.

تا وقتی کسی تست نکرده, نمیشد 100% چیزی گفت ...

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,360
نام
بابک
خب بازیو گرفتم جالب بود فروشنده ها میگفتن هم یک دیسکس هم دو دیسکس،میتونم بگی عالی عالی تو این خشکسالی فقط نمیدونم چجوری باید پک اچ دی نصب کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

karamooz

کاربر سایت
May 21, 2010
296
نام
مهدی خطر
خب بالاخره تونستم بازیو جور کنم.من نمیدونم این کارا یعنی چی.توی 1/10 این وقتی که من امروز برای این بازی گذاشتم میتونستم 100 فیلم +25 جور کنم:d
با نصب دیسک دوم اچ دی پک هم نصب میشه؟

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
با نصب دیسک دوم اچ دی پک هم نصب میشه؟
نه،دیسک 1 رو که اجرا کنی،یه پیغام همون اول میاد که ازت میخواد hd pack رو نصب کین.......

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر