Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله Blacklist از نظر شما کدام مرحله است؟

• Blacklist Zero - Andersen Airforce Base, Guam

رای‌ها: 1 1.4%
  • Safehouse - Benghazi, Libya

• Insurgent Stronghold - Mirawa, Iraq

رای‌ها: 6 8.3%
  • American Consumption - Chicago, Illinois

رای‌ها: 9 12.5%
  • Private Estate - Cuidad Del Este, Paraguay

رای‌ها: 5 6.9%
  • Abandoned Mill - London, England

رای‌ها: 8 11.1%
  • Special Missions HQ - Tehran, Iran

رای‌ها: 20 27.8%
  • Transit Yards - Philadelphia, Pennsylvania

• Detention Facility - Guantanamo Bay, Cuba

رای‌ها: 4 5.6%
  • Airstrip - Yucatan Province, Mexico

رای‌ها: 2 2.8%
  • American Fuel - Gulf Of Mexico

رای‌ها: 3 4.2%
  • LNG Terminal - Sabine Pass, Loisiana

رای‌ها: 0 0.0%
  • Site F - Denver, Colorado

رای‌ها: 12 16.7%

• مجموع رای دهنده‌ها
    72

saManPrince

کاربر سایت
Nov 29, 2008
98
نام
Sinprim
هیچوقت تو عمرم اینقدر منتظر یک بازی نبودم ... دارم دیوونه میشم . این بازی هیچی کم نداره .
همه چیزش خارق العادست . احساس میکنم میخوام با بهترین بازیه تاریخ رو به رو بشم . امیدوارم ناامید کننده نباشه و اشکالاتی نظیر کوتاهی بیش از حد ، گرافیک ضعیف و همچنین داستانی سطحی نداشته باشه این بازی .

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
هیچوقت تو عمرم اینقدر منتظر یک بازی نبودم ... دارم دیوونه میشم . این بازی هیچی کم نداره .
همه چیزش خارق العادست . احساس میکنم میخوام با بهترین بازیه تاریخ رو به رو بشم . امیدوارم ناامید کننده نباشه و اشکالاتی نظیر کوتاهی بیش از حد ، گرافیک ضعیف و همچنین داستانی سطحی نداشته باشه این بازی .
بهت پیشنهاد میکنم یه کم سطح توقعت رو بیاری پایین:D
نمیگم بازی بدی میشه، چون نمیشه پیش بینی کرد ولی این سطح توقع رو داشته بازی، بازی فوق العاده هم باشه بهت نمیچسبه.

saManPrince

کاربر سایت
Nov 29, 2008
98
نام
Sinprim
بهت پیشنهاد میکنم یه کم سطح توقعت رو بیاری پایین:biggrin1:
نمیگم بازی بدی میشه، چون نمیشه پیش بینی کرد ولی این سطح توقع رو داشته بازی، بازی فوق العاده هم باشه بهت نمیچسبه.

حرفت کاملا درسته ... ولی آخه من همیشه عاشق 2 تا بازی بودم یکی SC و اون یکی POP .
از قسمت قبلی زیاد حال نکردم . در واقع خیلی بازیش کردم و ساعت هایی که پای Conviction نشستم از بقیه SC ها بیشتر بود ولی در مجموع بازی تکی نبود ( شاید به همین خاطر که اون موقع هم سطح توقعم خیلی بالا رفته بود )
ولی در مجموع باید قبول داشته باشیم که این قسمت اگه واقعا همین طوری که نشون دادن باشه و قضیه Resident Evil 6 براش پیش نیاد محشر میشه .
موتور گرافیک بازی رو شنیدم موتور Lead 2 هستش که ارتقاع یافته Unreal 2.5 که توی Conviction هم از همون استفاده شده بود منتهی Lead 1 بودش. تنها چیزی که من رو کمی ناراحت کرده همینه و یکم باعث شده نسبت به گرافیک شک کنم .

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,098
نام
مصطفی
موتور گرافیک بازی رو شنیدم موتور Lead 2 هستش که ارتقاع یافته Unreal 2.5 که توی Conviction هم از همون استفاده شده بود منتهی Lead 1 بودش. تنها چیزی که من رو کمی ناراحت کرده همینه و یکم باعث شده نسبت به گرافیک شک کنم .
حالا گرافیکش زیاد مهم نیست فقط اگه بتونن گیم پلی در حد chaos theory ارائه بدن من یکی دیگه هیچی نمیخوام :d

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
حرفت کاملا درسته ... ولی آخه من همیشه عاشق 2 تا بازی بودم یکی SC و اون یکی POP .
از قسمت قبلی زیاد حال نکردم . در واقع خیلی بازیش کردم و ساعت هایی که پای Conviction نشستم از بقیه SC ها بیشتر بود ولی در مجموع بازی تکی نبود ( شاید به همین خاطر که اون موقع هم سطح توقعم خیلی بالا رفته بود )
ولی در مجموع باید قبول داشته باشیم که این قسمت اگه واقعا همین طوری که نشون دادن باشه و قضیه Resident Evil 6 براش پیش نیاد محشر میشه .
چرا از انرال انجین 3 استفاده نکرده اند تا گرافیکی بهتر داشته باشد؟؟؟؟؟؟؟؟:-o:-o:-o:-o:-o:-o

saManPrince

کاربر سایت
Nov 29, 2008
98
نام
Sinprim
چرا از انرال انجین 3 استفاده نکرده اند تا گرافیکی بهتر داشته باشد؟؟؟؟؟؟؟؟
تو به من بگو چرا از Unreal 3.5 استفاده نکردن ؟ :D

خود مکسیم که میگه برای این از Unreal 2.5 دوباره استفاده کردند چون بهش عادت کردند و باهاش راحت ترن .
ولی به نظر من دلیل خوبی نیستش. حالا بازم باید دید که گرافیکش چطور از آب در میاد . تا الان که محیط هاش بد نبوده ولی چهره ها خیلی رو اعصابن ( به نظرم چهره ها حتی از Conviction هم ضعیف تر کار شدند )

حالا گرافیکش زیاد مهم نیست فقط اگه بتونن گیم پلی در حد chaos theory ارائه بدن من یکی دیگه هیچی نمیخوام
yahoo_4.gif

آره واقعا Chaos Theory خارق العاده بود ... همین الانم اگه بازی کنی و گرافیکش رو روی High end بزاری واقعا تفاوتی با بازی های این نسل نمیبینی ( علاوه بر Gameplay محشرش )

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,127
نام
آرمان
چرا از انرال انجین 3 استفاده نکرده اند تا گرافیکی بهتر داشته باشد؟؟؟؟؟؟؟؟:-o:-o:-o:-o:-o:-o

درسته از UE2 استفاده کردن ولی نه همون نسخه UE2 نسل پیش ، نسخه تغییر یافته UE2 که از زمین تا آسمون با UE2 فرق می کنه ! ;)

اسم این موتور جدید یه چیز دیگست که دقیقا یادم نیست

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,770
نام
مارشال
یه DevDiary خیلی کوتاه در مورد NVG. باز هم نورپردازی فوق العاده.
[video=youtube;-zmM26YzJ64]http://www.youtube.com/watch?v=-zmM26YzJ64&feature=youtu.be[/video]

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر