Tom Clancy's Splinter Cell Blacklist | PC

splinter-cell-blacklist.jpg

title:Tom Clancy's Splinter Cell Blacklist
developer:ubisoft toronto
publisher:ubisoft
releasedate:
Q1 2013 (US)​
قسمت جدیدی از ماجراهای سم فیشر به نامSplinter Cell 6 در دست ساخت هست .
این خبری بود که جید ریموند
در ساخت بازی از تیم اصلیConviction هم کمک گرفته اند و به احتمال فراوان باید شاهد یک اثر بیاد ماندنی دیگر ubisoft باشیم

هنوز تاریخ دقیقی برای باز ی مشخص نشده ولی اولین تصاویر بازی امروز منتشر شد.

داستان باز ی ظاهرا 6 ماه بعد از سری قبلی اتفاق می افتد و بعد از کنار کشیدن از تمام ماموریت ها و به نوعی بازنشسته شدن این بار خود ریس جمهور شخصا از سم درخواست کمک می کند برای ماموریتی ویژه که سم فقط به شرط اینکه تمام عملیات را ان طور که خود مایل هست و به شیوه خود به انجام برساند که مورد قبول قرار می گیرد .

first shots

SPLINTER CELL:BLACKLIST
E3 2012:DEBUT
HD
SD

سیستم امتیاز دهی Splinter Cell

درود
بازی های که به سبک مخفی کاری هستند تعدادشان زیاد هست ولی شما نباید همه را بکشید مانند بازی (Hitman: Absolution)
بازیهای دیگری هم هستند که شمارا ترغیب به مخفی کاری می کنند مثل سری (Metal Gear Solid).
مجموعه بازیهای Splinter Cell هم همیشه به همین گونه بوده هست ولی اخرین نسخه Splinter Cell یعنی Blacklist این اجازه را برای شما فراهم خواهد کرد تا هر طور که مایل هستید بازی را به پیش ببرید
یکی از مسولان بازی اقای Zack Cooper قبلا هم اشاره کرده به سیستم امتیاز دهی بازی صحبت کرده بود که به 3 سبک مختلف هست.
اولین سبک حالت مخفی کاری هست که بعد از تمام کردن هر مرحله با این سبک نشان Ghostرا دریافت خواهید کرد
دومین مدل حالتی هست که شما می تونید روند ی مرحله را با خشونت و مخفی کاری به پایان برسانید که در ای سبک نشان Panther را دریافت خواهید کرد
سرانجام سومین سبک اگر شما مراحل با خشونت خاصی به پایان برسانید نشان Assault player را دریافت خواهید کرد
روند کل بازی ببین این 3 سبک پیش می رود بعضی مواقع لازم میشه در یک ماموریت ترکیبی از این 3 سبک استفاده کنید .
Cooperقول داده که در اینده ویدیوی از این قابلیت ها به نمایش در خواهد امد

آخرین ویرایش:

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
داستانش به نسخه ی قبلی نمیرسه ولی بقیه ی المانهاش عالی از آب در اومدن ! ارزش تکرار بازی خیلی بالاست ؛ فعلاً دارم مراحل رو با ghost میرم ولی قطعاً دو حالت دیگه را هم تجربه خواهم کرد ...
دوستان این stichy camera و sticky noisemaker کجا کاربرد دارن !؟

از من بپرسی که میگمم کلا کاربردی ندارن,از هرکدوم فقط یبار تو کل بازی استفاده کردم!!!:d
ولی اون noisemaker واسه پرت کردن حواس سگها خیلی خوبه و camera هم واسه این که در آن واحد دو جا رو تحت نظر داشته باشی و یا از راه دور راحت یکی رو ناک اوت کنی!!!:d

mafia 2

کاربر سایت
Jun 26, 2010
273
نام
MOHAMMAD
داستانش به نسخه ی قبلی نمیرسه ولی بقیه ی المانهاش عالی از آب در اومدن ! ارزش تکرار بازی خیلی بالاست ؛ فعلاً دارم مراحل رو با ghost میرم ولی قطعاً دو حالت دیگه را هم تجربه خواهم کرد ...
دوستان این stichy camera و sticky noisemaker کجا کاربرد دارن !؟
به شخصه پیشنهاد میکنم به جای نویز میکر توی مراحل چارلی از فلش بنگ استفاده کن ... جلب توجهی که میکنه خیلی بیشتره ...:db-)

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
رفقا ما این بازی رو دانلود کردیم نسخه 22 گیگبایتی رو !‌ یه پچم روش بود پچ 1.03 نصب که می کنم پچم می ریزم میگه باید پچ 1.01 و 1.02 رو هم بریزی تا بتونی بازی کنی !! این مسخره بازیا چیه :D ؟ بازی هنوز نیومده پچ اومده واسش ؟ بدون پچ نمیشه بازی کرد ؟

S@EET

کاربر سایت
Jun 28, 2011
1,070
نام
مهدی
رفقا ما این بازی رو دانلود کردیم نسخه 22 گیگبایتی رو !‌ یه پچم روش بود پچ 1.03 نصب که می کنم پچم می ریزم میگه باید پچ 1.01 و 1.02 رو هم بریزی تا بتونی بازی کنی !! این مسخره بازیا چیه :D ؟ بازی هنوز نیومده پچ اومده واسش ؟ بدون پچ نمیشه بازی کرد ؟
با این همه سابقه بعید بود:d
http://forum.bazicenter.com/thread81051/

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
دوستان ماموریتهای جانبی بازی چقدریه !!؟ من هرچی جانبی میزنم تموم نمیشه !!!
تصمیم گرفته بودم اول جانبی ها رو رد کنم بعد بیام سراغ اصلی ها ولی لعنتی جانبی ها تمومی ندارن مثل اینکه !! :D

mafia 2

کاربر سایت
Jun 26, 2010
273
نام
MOHAMMAD
دوستان ماموریتهای جانبی بازی چقدریه !!؟ من هرچی جانبی میزنم تموم نمیشه !!!
تصمیم گرفته بودم اول جانبی ها رو رد کنم بعد بیام سراغ اصلی ها ولی لعنتی جانبی ها تمومی ندارن مثل اینکه !! :D
چارلی 5 تا ,‌ کوبین 3 تا و گریم 6 تا ...
من الان Sonar pulse رو باز کردم که آدما رو پشت دیوار هم نشون میده
Goggle های دیگه چه قابلیت هایی دارن ؟
بقیه دوربین ها حرارتی اند و محدوده ی بیشتری رو شامل می شن و فرق خیلی خاصی هم با هم ندارن ...

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
پایان بازی :
پایان بازی متوجه نشدم این یارو که اومد با صادق صحبت کرد بهش گفت که باید از نو شروع کنیم ! منظورش چی بود ؟ یعنی این یارو خائن بود !

ice berg7

کاربر سایت
Mar 16, 2009
869
نام
ابراهیم
دوستان میدونم جاش اینجا نیست ولی جای دیگه هم نداره .
تو بازی double agent زبان بازی من المانی یا روسیه ای هست فک کنم . چجوری میشه که عوضش کنم؟ کسی بلده ؟ زبان بازی و نوشته ی بازی میخوام انگلیسی باشه. موقع نصب هم جایی نداره که زبونو عوض کنم خود فایلای نوتپدم نگاه میکنم راجع به زبان چیزی نیست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر