Tom Clancy's Splinter Cell Blacklist | PC

splinter-cell-blacklist.jpg

title:Tom Clancy's Splinter Cell Blacklist
developer:ubisoft toronto
publisher:ubisoft
releasedate:
Q1 2013 (US)​
قسمت جدیدی از ماجراهای سم فیشر به نامSplinter Cell 6 در دست ساخت هست .
این خبری بود که جید ریموند
در ساخت بازی از تیم اصلیConviction هم کمک گرفته اند و به احتمال فراوان باید شاهد یک اثر بیاد ماندنی دیگر ubisoft باشیم

هنوز تاریخ دقیقی برای باز ی مشخص نشده ولی اولین تصاویر بازی امروز منتشر شد.

داستان باز ی ظاهرا 6 ماه بعد از سری قبلی اتفاق می افتد و بعد از کنار کشیدن از تمام ماموریت ها و به نوعی بازنشسته شدن این بار خود ریس جمهور شخصا از سم درخواست کمک می کند برای ماموریتی ویژه که سم فقط به شرط اینکه تمام عملیات را ان طور که خود مایل هست و به شیوه خود به انجام برساند که مورد قبول قرار می گیرد .

first shots

SPLINTER CELL:BLACKLIST
E3 2012:DEBUT
HD
SD

سیستم امتیاز دهی Splinter Cell

درود
بازی های که به سبک مخفی کاری هستند تعدادشان زیاد هست ولی شما نباید همه را بکشید مانند بازی (Hitman: Absolution)
بازیهای دیگری هم هستند که شمارا ترغیب به مخفی کاری می کنند مثل سری (Metal Gear Solid).
مجموعه بازیهای Splinter Cell هم همیشه به همین گونه بوده هست ولی اخرین نسخه Splinter Cell یعنی Blacklist این اجازه را برای شما فراهم خواهد کرد تا هر طور که مایل هستید بازی را به پیش ببرید
یکی از مسولان بازی اقای Zack Cooper قبلا هم اشاره کرده به سیستم امتیاز دهی بازی صحبت کرده بود که به 3 سبک مختلف هست.
اولین سبک حالت مخفی کاری هست که بعد از تمام کردن هر مرحله با این سبک نشان Ghostرا دریافت خواهید کرد
دومین مدل حالتی هست که شما می تونید روند ی مرحله را با خشونت و مخفی کاری به پایان برسانید که در ای سبک نشان Panther را دریافت خواهید کرد
سرانجام سومین سبک اگر شما مراحل با خشونت خاصی به پایان برسانید نشان Assault player را دریافت خواهید کرد
روند کل بازی ببین این 3 سبک پیش می رود بعضی مواقع لازم میشه در یک ماموریت ترکیبی از این 3 سبک استفاده کنید .
Cooperقول داده که در اینده ویدیوی از این قابلیت ها به نمایش در خواهد امد

آخرین ویرایش:

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
سلام
دوستان من این بازی رو از سایت پی 30 دی دانلود کردم.نسخه فول به همراه اخرین اپدیت بود
الان که بعضی مراحل را انتخاب میکنم گزینه solo نداره و فقط دو گزینه انلاین هست
روی اونا که میزنم میگه به سرور نمیشه وصل بشی,یعنی بعضی مراحل فقط برای کسی هست که نسخه اورجینال داره؟

این سایتی که میگی اصلاً بازی رو برای دانلود نذاشته ! چطوری دانلود کردی :d

paradaimix

Dancing for Dessert Studio
کاربر فعال
Oct 7, 2012
2,253
یوبی سافت و افت فریم ؟ اصلا شوخیش هم قشنگ نیست !:))

پورت های مضخرفی که یوبیسافت به دست استدیو های بدنام پورت میکنه تو بازی های قبلی هم کاملا مشهود هست. هر چند که فریم تو این بازی بسیار خوب هست.

saeedsh7j

کاربر سایت
Apr 8, 2012
296
دوستان اون مرحله CHICAGO که 10 min وقت هست موقعی که بمب ها رو خنثی کردیم تو اون اتاق که وارد میشم باید چه کار کنیم کلیک e میزنم هیچی نمیشه

موقعی که میخوای e رو یزنی هیچکس نباید بفهمه تو اونجایی من دفعه اول که رفتم چون بقیه بودن e کار نمیکرد
راستی میخواستم بگم به اونایی که بازی رو تموم کردن تعداد مراحل اصلی چقدره به تعداد مراحل فرعی اضافه نمیشه؟

lilipod

کاربر سایت
Sep 10, 2009
2
دوستان اول بازی ماموریت که می ده به یه ماشین برسیم و یه زخمی رو اون جا می بینی که بعد نارنجکی رو فعال می کنه دوستت می پره به طرفت برای من بازی کرش می کنه و بیرون می یاد.
راه حلی دارید؟

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,925
نام
محمد حسین
این صدیق رو از پشت بهش حمله کردم وقتی دوباره حمله میکنه که میخواد سم گلوشو ببره هر چی تندتند e رو میزنم بازم فایده نداره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر