Tom Clancy's Splinter Cell Blacklist | PC

splinter-cell-blacklist.jpg

title:Tom Clancy's Splinter Cell Blacklist
developer:ubisoft toronto
publisher:ubisoft
releasedate:
Q1 2013 (US)​
قسمت جدیدی از ماجراهای سم فیشر به نامSplinter Cell 6 در دست ساخت هست .
این خبری بود که جید ریموند
در ساخت بازی از تیم اصلیConviction هم کمک گرفته اند و به احتمال فراوان باید شاهد یک اثر بیاد ماندنی دیگر ubisoft باشیم

هنوز تاریخ دقیقی برای باز ی مشخص نشده ولی اولین تصاویر بازی امروز منتشر شد.

داستان باز ی ظاهرا 6 ماه بعد از سری قبلی اتفاق می افتد و بعد از کنار کشیدن از تمام ماموریت ها و به نوعی بازنشسته شدن این بار خود ریس جمهور شخصا از سم درخواست کمک می کند برای ماموریتی ویژه که سم فقط به شرط اینکه تمام عملیات را ان طور که خود مایل هست و به شیوه خود به انجام برساند که مورد قبول قرار می گیرد .

first shots

SPLINTER CELL:BLACKLIST
E3 2012:DEBUT
HD
SD

سیستم امتیاز دهی Splinter Cell

درود
بازی های که به سبک مخفی کاری هستند تعدادشان زیاد هست ولی شما نباید همه را بکشید مانند بازی (Hitman: Absolution)
بازیهای دیگری هم هستند که شمارا ترغیب به مخفی کاری می کنند مثل سری (Metal Gear Solid).
مجموعه بازیهای Splinter Cell هم همیشه به همین گونه بوده هست ولی اخرین نسخه Splinter Cell یعنی Blacklist این اجازه را برای شما فراهم خواهد کرد تا هر طور که مایل هستید بازی را به پیش ببرید
یکی از مسولان بازی اقای Zack Cooper قبلا هم اشاره کرده به سیستم امتیاز دهی بازی صحبت کرده بود که به 3 سبک مختلف هست.
اولین سبک حالت مخفی کاری هست که بعد از تمام کردن هر مرحله با این سبک نشان Ghostرا دریافت خواهید کرد
دومین مدل حالتی هست که شما می تونید روند ی مرحله را با خشونت و مخفی کاری به پایان برسانید که در ای سبک نشان Panther را دریافت خواهید کرد
سرانجام سومین سبک اگر شما مراحل با خشونت خاصی به پایان برسانید نشان Assault player را دریافت خواهید کرد
روند کل بازی ببین این 3 سبک پیش می رود بعضی مواقع لازم میشه در یک ماموریت ترکیبی از این 3 سبک استفاده کنید .
Cooperقول داده که در اینده ویدیوی از این قابلیت ها به نمایش در خواهد امد

آخرین ویرایش:

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
اون مرحله ای که تو E3 نشون داده بود که اولش سم لباس کردی داره و فارسی حرف میزنه و بعدش میوفته دنبال اون یارو جدید چرا اینقدر فرق داشت ؟
من به عشق اون مرحله رفتمش ولی اصلاََ یه جور دیگه بود اون دیالوگی هم که جدید میگه You Murdering dog هم توش نبود . خیلی هم کوتاه بود:|

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
اون مرحله ای که تو E3 نشون داده بود که اولش سم لباس کردی داره و فارسی حرف میزنه و بعدش میوفته دنبال اون یارو جدید چرا اینقدر فرق داشت ؟
من به عشق اون مرحله رفتمش ولی اصلاََ یه جور دیگه بود اون دیالوگی هم که جدید میگه You Murdering dog هم توش نبود . خیلی هم کوتاه بود:|
اتفاقا به نظرم کار خوبی کردن که کلا عوضش کردن. اون مرحله رو 7-8 نوع تریلر ازش دادن و همه بارها دیدن! اگه میخواست مرحله تو بازی هم دقیقا مثل همون باشه آدم زده میشد از اون مرحله:D
نمونه قبلی این حرکت رو توی Halo 4 هم دیده بودیم که مرحله جنگلش توی E3 کمی با همون مرحله تو بازی اصلی فرق داشت.

Mohsen1996

کاربر سایت
Aug 12, 2013
96
نام
محسن
نسخه بلک باکس بازی اومد.
برای مولتی آنلاین بازی نسخه کرک شده اومده؟! به نظر شما نسخه کامل رو دان کنم یا بلک باکس رو؟!

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
نسخه بلک باکس بازی اومد.
برای مولتی آنلاین بازی نسخه کرک شده اومده؟! به نظر شما نسخه کامل رو دان کنم یا بلک باکس رو؟!

اطلاعا ریلیز بلک باکسو ببین اگه مولتی و co-op رو حذف نکرده باشه وقتی که هک بشه بازی ( که نمیشه:d) میتونی بازی کنی

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,656
نام
iMAN
اگه بخای هر مرحله رو با صبر و حوصله و حداقل هفتیرکشی و اینا بری هر مرحله بین 30 تا 45 دقیقه ...!!! البته بستگی داره ها ...!!! کمتر هم میشه...

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,364
اگه بخای هر مرحله رو با صبر و حوصله و حداقل هفتیرکشی و اینا بری هر مرحله بین 30 تا 45 دقیقه ...!!! البته بستگی داره ها ...!!! کمتر هم میشه...

من مرحله اولش رو با درجه سختی آخری توی 125 دقیقه رفتم
لامصب خیلی سخت بود

Brightman

کاربر سایت
Jul 25, 2007
616
منم همین مرحله اول ( بنغازی هستم ) . روی درجه سختی Realistic چه خوبه هوش مصنوعی ها .

طرف لب بالکن وسطا وایساده بود . منم گوشه بالکن رو گرفته بودم و اویزون شدم ارووم بهش نزدیک می شدم که دیدم شروع کرد به متوجه شدم ، برگشتم عقبتر ! :d . لذت بردم خلاصه از حواس جمعشون :x

dooni

کاربر سایت
Jun 30, 2012
565
چرا میپیچونین بابا:d من یه سوال ساده پرسیدم که کلا چقدر گیم پلی داره:x

miladdej

کاربر سایت
Aug 27, 2013
632
کلا هوش مصنوعیش خیلی باهوش شده:dدر واقع با همون آدمای conviction طرفیم.ولی میدان دیدشونو زیاد کردن،وقتی چراغ خاموش کنی،درو باز کنی شک میکنن.به صدا هم حساسن.ولی جالبه که با هم همکاری هم میکنن:dمثلا یکی جلو میره دیگری هوای پشتشو داره:dوقتی میبینن خبری نیس میگن باید جدا شیم تا زمینای بیشتری پوشش بدیم:)معلومه سازنده ها روی AI خیلی کار کردن.دمشون گرم.

Alchemist

کاربر سایت
Aug 24, 2008
154
یکی به من آموزش heavy infantry hand to hand none lethal takedown ! رو بده ! اقا دهنم سرویس شد انقد از اول شروع کردم ساید میشن هارو :| هنوز کمپین رو شروع نکردم دارم ماموریت جانبی ها رو میرم :)))) دمشون گرم !

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
میخواین اون لذت بازی رو تجربه کنین؟
اول بازی رو با یه درجه سختی بالا تموم کنین
بعدش از اول با rookie شروع کنید :D
خعلی حال میده:D
انگار داری رو پنیر کارد میکشی انقد راحت میمیرن :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند