Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas 2 - XBOX360 Version

mamad ghost recon

کاربر سایت
Feb 23, 2008
81
نام
mohammad
r6بازي سختي نيست بايد از تاكتيكهاي نظامي درست استفاده كني.
بازي خوبي بود ولي تكراري ولي مرحله آخر بازي حرف نداشت.
آره خیلی آسونه مخصوصا 1 .ولی مرحله library رو توی 1روی co op یا terrorist hunter یک نفره برو سختیشم ببر بالا ببینم 50 نفرو با چند بار می کشی و تمومش میکنی.خود من بعد از 7 8 ساعت رفتمش co op هم با داداشم الان چند روزه ولی نمی تونیم بریمش :-":blushing:نمیدونم چرا.من story رو 2 روزه تموم کردم یادش بخیر تازه اومده بود چقدر فاز داد مخصوصا مرحله سدش .

Rajer

کاربر سایت
Jan 6, 2007
130
نام
سید نیماخراسانی مقدم
این یه بازی خیلی توپه فقط اگه هوش مصنوعیه دشمن و یاران لوگان بیشتر میشد باقی باگ هاش قابل تحمل میشد .مخصوصا" وقتی تروریست هانت بازی میکنید تودرجه سختی بالا خیلی اتفاق میفته که دوستام پشت سرمن و من هواسم به جلوه و دشمن که از پشت میاد منو میکشه و دوستام هیچ کاری نمیکنن اینش منو دیوونه میکنه
بازی خیلی سریع شده و سرعت عمل خیلی بالایی می طلبه مخصوصا" که وقتی دشمن نزدیکت باشه اگه یک صدم ثانیه دیر بجنبی مردی .
گرافیکش که خیلی بهتر اما به قول دوستمون اگه اجساد قیب نمیشد بازی حالت طبیعی تری داشت
تنوع سلاح ها خیلی بهتر شده و بازی تاکتیکی تر شده
مارک کردن دشمن وقتی که بااسنیک کم نگاه میکنی حالت تاکتیکی و کماندویی بازی دوچندان کرده
درکل بازیه خیلی خوبی بود هرچند بعضی ایراداش تو ذوق آدم میزنه

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
امروز این بازی به دستم رسید ، بشدت متاسف شدم که این نسخه رو به اسم شماره دوم این بازی معرفی کردن . این گرافیک در حد کنسولهای نسل قبله . گیم پلی هم که هیچ تغییری نکرده ، باید این باز رو بعنوان یک اضافه شونده برای نسخه 1 معرفی میکردن نه شماره 2 !!!
در کل این نسخه یک نوع توهین به دوستداران این عنوان بود .

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
من هم امروز این بازی رو گرفتم
یه جورایی باهاش حال نمی کنم نسخه اول یه چیزه دیگه بود
زیاد جالب نساختنش

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
من هم امروز این بازی رو گرفتم
یه جورایی باهاش حال نمی کنم نسخه اول یه چیزه دیگه بود
زیاد جالب نساختنش

من دقیقا همینطوری فکر می کنم . واقعا باگهای بازی یه طرف , جذابیتش هم همون طرف . کلا چیز جالبی نساختن . اصلا درحد نسخه اولش نیست . از اون موقعی که بازی رو گرفتم فقط تا اواسط بازی رفتم و الان دو هفتس طرفش نرفتم . افت فریمهای بازی که بعضی موقع ها اشک آدمو درمیاره .

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
این بازی همونطور که جدیدا روال شده پا جایه پایه دیگر بازی هایه به اصتلاح nextgen
گذاشت و همون سناریو رو ادامه داد که بساز و بندازه جدیدا تو گیم هم مثله دنیایه
سینما مود شده تحته نامه یه عنوانه معروف میان و هر آشغالی رو به خورده مشتری
میدن ( به جز تعدادی )
منم وقتی با امید بازی رو شروع کردم بعد از مرحله 1 با نا امیدی گذاشتمش کنار
البته نمیدونم راه حله این مشکل چیه ولی هر چی هست از اونطرف و خارجیها باید
اقدام کنند چون ما که کپی بازی میکنیم و فوقش 5-6 هزار تومن پول دادیم
ولی کسی که 60 دلار پایه بازی میده باید به اندازش لذتم ببره
نمیدونم تا کی ولی این دیگه مود شده و تقریبا اکثره بازیها اونی که باید نیستن

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
افت فریمهای بازی که بعضی موقع ها اشک آدمو درمیاره .
به نکته خوبی اشاره کردی افت فریم تو درگیری های با دشممن که تعداد دشمنان زیاد هست و جزییات محیط هم زیاده به فضوح به چشم میاد که آدم اعصابش خورد میشه من نمی دونم چرا یه Patch نمیدن بیرون تا مشکل بازی حل بشه !

xbox-lover

کاربر سایت
Dec 26, 2007
20
نام
هادي
salam

دوستان ببخشيد شايد اين سوالي كه مي پرسم خنده دار به نظر بياد ولي من تازه كار هستم.
وقتي تو اين بازي سنگر مي گيري اين يارو ميشينه. حالا چه كار كنم كه دوباره بلند شه. به خدا تمام كليد هاي دسته رو امتحان كردم ولي نشد.:blushing:

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
دوستان ببخشيد شايد اين سوالي كه مي پرسم خنده دار به نظر بياد ولي من تازه كار هستم.
وقتي تو اين بازي سنگر مي گيري اين يارو ميشينه. حالا چه كار كنم كه دوباره بلند شه. به خدا تمام كليد هاي دسته رو امتحان كردم ولي نشد.:blushing:

دوسته عزیز شما وقتی جایی سنگر بگیری که کوتاه باشه قائدتا باید بشینه ولی اگر منظورت اینه که بعد از در اومدن از حالته cover هم بلند بشید فکر کنم باید L3 رو بزنید( انالوگه چپ رو ه تو فشار بده )

mohsen_66

کاربر سایت
Feb 23, 2006
186
نام
Mohsen
جطوري وقتي در بسته هست ميشه اون ور در رو با دوربين ديد؟
من تو تريلر ديدم اين كار انجام ميده ولي تو بازي هر دكمه ميزنم نميشه؟:confused:

rsoft

کاربر سایت
Sep 14, 2007
1,008
نام
reza
سلام.
برای چی شما میگین این بازی مسخرست؟؟
اینکه خیلی توپ بود.باحاش کلی حال کردم.
باگ های این بازی کجا بود که ما ندیدیم؟

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
جطوري وقتي در بسته هست ميشه اون ور در رو با دوربين ديد؟
من تو تريلر ديدم اين كار انجام ميده ولي تو بازي هر دكمه ميزنم نميشه؟

من RS:V2 رو بازی نکردم اما اگر مثل V1 باشه ، باید به پایین در نگاه کنی و A رو بزنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر