Tom Clancy's H.A.W.X 2 | PC

hawx2.jpg

Genre: Flight Action
Publisher: Ubisoft
Developer: Ubisoft Romania
Release Date: Q3 2010​

goodarz

کاربر سایت
Jul 23, 2008
193
نام
گودرز
خبری کرک نیست بازی رو دستمون باد کرد هاااااااااااااا یه هفته هست دانلودش کردیم :-/:-/:-/:-/

---------------------------------------------------------
خوش به حالم بالاخره صاحب PS3 شدم اونم از نوع اسلیمش :d:d:d:d:d:d

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,885
نام
صابر
اصلا معلوم شده این بازی هم به طور قطع از DRM استفاده کرده یا نه؟؟
شک نکن که DRM داره ولی یه چیز جالب بهتون بگم که خیلی خوبه
من توی یه فرومی خوندم که گفته شده بود ( در فرم های استیم و غیره میگن این بازی هم مثل Assassins creed 2 هست کرکش یه خورده طول کشید ( چون DRM یه خورده ارتقا پیدا کرده ) ولی برای Assassins creed brother hood دیگه طول نمیکشه چون هکر ها به سیستم جدید اشنا میشن و یه مثال هم زده بود که بازی SC Conviction چه قدر زود کرک شد چون اسکیدرو به DRM اشنا بود )
پس نگران نباشید به زودی کرک میشه ;)#:-s

• Like
Reactions: mehdy.z

mehdy.z

کاربر سایت
Nov 27, 2009
703
نام
Mehdy
شک نکن که DRM داره ولی یه چیز جالب بهتون بگم که خیلی خوبه
من توی یه فرومی خوندم که گفته شده بود ( در فرم های استیم و غیره میگن این بازی هم مثل Assassins creed 2 هست کرکش یه خورده طول کشید ( چون DRM یه خورده ارتقا پیدا کرده ) ولی برای Assassins creed brother hood دیگه طول نمیکشه چون هکر ها به سیستم جدید اشنا میشن و یه مثال هم زده بود که بازی SC Conviction چه قدر زود کرک شد چون اسکیدرو به DRM اشنا بود )
پس نگران نباشید به زودی کرک میشه ;)#:-s
ای بابا اینم که شورش رو در آورده!!
به نظر من این UBI اصلا برای pc بازی نزنه سنگینتره تا بیاد این جوری گند بزنه همه به بازی:-w
حالا ما که هیچی ولی همین طور که خبر دارید حتی اونهایی که اهل بازی اوریجنال هستند با این سیستم DRM مخالفند چون باعث میشه هم بازی دچار باگهای زیادی بشه(مخصوصا سر چک پوینتها) و هم گاها موجب اختلال در پهنای باند اینترنت میشه!

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,947
نام
حسین
اقا چی شد پس چرا خبری از کرک نشده :-/
این ubisoft هم دیگه شورش در اوردند
من موندم چرا هکر ها بازی کرک نمی کنند منظورم RAZOR , SKIDROW هستد :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر