Tom Clancy's Ghost Recon Online

Ghost-Recon-Online-logo.jpg

سلام دوستان سری بازیهای Ghost Recon که معرف حضور همه هست .این بازی هم که مولتی پلیر هستش و قبلا نسخه بتا اون اومده بود ، الان چند روزی هستش که نسخه اصلیش ریلیز شده و بصورت رایگان میشه دانلود و بازیش کرد و حجمش هم فعلا زیر 3 گیگ هست .
برای دانلود بازی یه لینک زیر برید :
Tom Clancy's Ghost Recon Online | Next Gen Free-To-Play Multiplayer Shooter

دوستان عزیز ، اخیرا ظاهرا چندتا مپ جدید به همراه آپدیت اضافه شده و حجم بازی رو به 2.82 گیگ رسونده
در ضمن کسانی هم این بازی رو انجام میدن Nick Name داخل بازیتون رو که انتخاب کردین بگین تا به پست اضافه بشه !
.......................................................
لیست بازیکنان ایرانی :

KingSahand
Navidcod5
ALPACINO
kamivh1isnoob
masoudx1989

آخرین ویرایش:

xlife

کاربر سایت
Aug 27, 2010
24
من الان یک ساعتی بازی کردم متوجه شدم مشکل دارم
اول اینکه همه چیزش خوبه پا به پای دوتام میرم اما بعضی مواقع متوجه یک چیزای عجیب میشم مثلا یکی تو قطار تو مترو کمین کرده اما هیچ دشمنی جلوش نیست یکی رو زمین خوابیده یهو شیرجه میره زیر سه تا دیوار بعد به یک ستون کاور میگیره تا الان هیچکی رو نکشتم اخه هر دشمنی رو میبینم هرچی بهش شلیک می کن هیچیش نمیشه بعد از چند لحظه میبینم مردم اما کسی منو نکشت
من اولین بارمه بازی انلاین میزنم
adslمخابرات کرفتم سرعتش یک مگابایته سرعت دانلود تا 250 میره ( اگه بره 150 میگیم عالیه 250 پیشکشش) بعدشم محدودیت دانلود هم دارم
قضیه از چه قراره؟

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
من الان یک ساعتی بازی کردم متوجه شدم مشکل دارم
اول اینکه همه چیزش خوبه پا به پای دوتام میرم اما بعضی مواقع متوجه یک چیزای عجیب میشم مثلا یکی تو قطار تو مترو کمین کرده اما هیچ دشمنی جلوش نیست یکی رو زمین خوابیده یهو شیرجه میره زیر سه تا دیوار بعد به یک ستون کاور میگیره تا الان هیچکی رو نکشتم اخه هر دشمنی رو میبینم هرچی بهش شلیک می کن هیچیش نمیشه بعد از چند لحظه میبینم مردم اما کسی منو نکشت
من اولین بارمه بازی انلاین میزنم
adslمخابرات کرفتم سرعتش یک مگابایته سرعت دانلود تا 250 میره ( اگه بره 150 میگیم عالیه 250 پیشکشش) بعدشم محدودیت دانلود هم دارم
قضیه از چه قراره؟
پینگت بالاست صد در صد . کلا بازیشم یه کم باگ داره اما با پینگ بالا خیلی بدتر میشه

xlife

کاربر سایت
Aug 27, 2010
24
باگهای بازی پشکش یو بی من ججور این مشکل پینگ رو حل کنم تا بتونم مثل ادم ادم بکشم بعضی مواقع بازی خوب پیش میره اما انگار من بخارم هر چی تیر میزنم یا رو این خیالش نیست بعد دوستم میاد می کشتش (عجب)

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
باگهای بازی پشکش یو بی من ججور این مشکل پینگ رو حل کنم تا بتونم مثل ادم ادم بکشم بعضی مواقع بازی خوب پیش میره اما انگار من بخارم هر چی تیر میزنم یا رو این خیالش نیست بعد دوستم میاد می کشتش (عجب)

پینگ رو نمیشه کاریش کرد .
پینگ فاصله زمانی فرستادن اطلاعات شما به سرور هستش که هر چی کمتر باشه بهتره . و میتونی با تایپ عبارت ping 4.2.2.4 در cmd بفهمی . زیر 200 باشه خوبه

xlife

کاربر سایت
Aug 27, 2010
24
سلام
من طبق راهنمایی شما رفتم و این اطلاعات رو گرفتم
Microsoft Windows [Version 6.1.7601]
Copyright (c) 2009 Microsoft Corporation. All rights reserved.

C:\Users\Hitman>ping 4.2.2.4

Pinging 4.2.2.4 with 32 bytes of data:
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=455ms TTL=46
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=756ms TTL=46
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=1136ms TTL=46
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=790ms TTL=46

Ping statistics for 4.2.2.4:
Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 455ms, Maximum = 1136ms, Average = 784ms

C:\Users\Hitman>^A​
حاالا از کجا بدونم پینگم چنده کدوم خط هستش
ممنون میشم بازهم بهم کمک کنید

xlife

کاربر سایت
Aug 27, 2010
24
خب دیگه پینگت فوق العاده بالاست .
برای اطلاعات بیشتر به تاپیک زیر مراجعه کن و سوالتو اونجا مطرح کن اما احتمال میدم خطتت مشکل داره یا اسپلیتر مشکل داره یا ...
http://forum.bazicenter.com/thread32235/page1251/

به جان عمه م نه حرفهای شما تا حدودی واسم مفهومی داشت نه اون بچه های توی تاپیک اما وقتی خوندمشون و راهنمایی های شما دوست عزیز رو گرفتم یک چیزو فهمیدم
((گوربابای بازی آنلاین ))
بیخیال شدم صبر میکنم تا وقتی که یوبی سافت اومد تو ایران شعبه زد 8-x
از کمکهای شما ممنون

manhatan

کاربر سایت
Apr 14, 2009
1,232
نام
MEHDI
به جان عمه م نه حرفهای شما تا حدودی واسم مفهومی داشت نه اون بچه های توی تاپیک اما وقتی خوندمشون و راهنمایی های شما دوست عزیز رو گرفتم یک چیزو فهمیدم
((گوربابای بازی آنلاین ))
بیخیال شدم صبر میکنم تا وقتی که یوبی سافت اومد تو ایران شعبه زد 8-x
از کمکهای شما ممنون
اگه یوبی رو دیدی سلام منم برسون

sharp2013

کاربر سایت
May 12, 2013
1
سلام دوستان
من بیشتر از 1 سال هست که تو ghost recon online بازی می کنم ، به تمام زیر و بم این بازی آشنا هستم
این بازی شدیدا اعتیاد آور هستش.
یه خبر بد دارم اونم اینکه ghost recon online دیگه بازیکنان ایرانی رو ساپورت نمی کنه .اگه وارد بازی بشین ، بعد از یک دقیقه ،سرور شما رو از بازی پرت می کنه بیرون.
شما فقط یک راه برای بازی کردن دارید، اول باید IP تون رو به IP یکی از کشورهای اروپایی تغییر بدید. بعدش باید از ساعت 2:15 شب سعی کنید وارد بازی بشید.وقتی وارد شدید تا ساعت 9:30 صبح می تونید بازی کنید
در غیر از این ساعات ، شما نمی تونید نرمال بازی کنید یعنی lag بسیار زیادی زیادی خواهید گرفت و علناً از بازی چیزی نخواهید فهمید !
در ضمن اسم من تو بازی اینه => imAli

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
سلام دوستان
من بیشتر از 1 سال هست که تو ghost recon online بازی می کنم ، به تمام زیر و بم این بازی آشنا هستم
این بازی شدیدا اعتیاد آور هستش.
یه خبر بد دارم اونم اینکه ghost recon online دیگه بازیکنان ایرانی رو ساپورت نمی کنه .اگه وارد بازی بشین ، بعد از یک دقیقه ،سرور شما رو از بازی پرت می کنه بیرون.
شما فقط یک راه برای بازی کردن دارید، اول باید IP تون رو به IP یکی از کشورهای اروپایی تغییر بدید. بعدش باید از ساعت 2:15 شب سعی کنید وارد بازی بشید.وقتی وارد شدید تا ساعت 9:30 صبح می تونید بازی کنید
در غیر از این ساعات ، شما نمی تونید نرمال بازی کنید یعنی lag بسیار زیادی زیادی خواهید گرفت و علناً از بازی چیزی نخواهید فهمید !
در ضمن اسم من تو بازی اینه => imAli

اون پرت شدن از سرور بازی از نت ایرانه تو همه بازیها این مشکل کم و بیش هستش

idden]-[

کاربر سایت
Oct 5, 2012
457
نام
KA3R4
دوستان خیلی دوس دارم این بازی رو هم تجربه کنم ...
با این مشکلات پیش اومده به هیچ صورتی دیگه نمیشه وارد بازی شد و بازیش کرد ؟! |پس چطوری بقیه بچه ها LOL یا WoT هنوز میتونند بازی کنند ؟!؟|
پینگم هم در بدترین صورت 340 هستش ولی در مواقع عادی 120-270 هستش ...

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
نوشته شده توسط idden]-[;2610171:
دوستان خیلی دوس دارم این بازی رو هم تجربه کنم ...
با این مشکلات پیش اومده به هیچ صورتی دیگه نمیشه وارد بازی شد و بازیش کرد ؟! |پس چطوری بقیه بچه ها LOL یا WoT هنوز میتونند بازی کنند ؟!؟|
پینگم هم در بدترین صورت 340 هستش ولی در مواقع عادی 120-270 هستش ...

فعلا همه مشکل دارن . تا یه چند روز خوب بود والی بازم خراب شده تا ببینیم چی میشه

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
نوشته شده توسط idden]-[;2610356:
کلا بازیش ارزش دانلود داره ؟!
میگن توش سرور و پلیر خیلی کمه !!
بازی بدی نیست ولی بعد یه مدت خسته کننده و یک نواخت میشه .
نه پلیر که داره خیلی هم داره اما اما پینگها بالاست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر