Tom Clancy's Ghost Recon Online

Ghost-Recon-Online-logo.jpg

سلام دوستان سری بازیهای Ghost Recon که معرف حضور همه هست .این بازی هم که مولتی پلیر هستش و قبلا نسخه بتا اون اومده بود ، الان چند روزی هستش که نسخه اصلیش ریلیز شده و بصورت رایگان میشه دانلود و بازیش کرد و حجمش هم فعلا زیر 3 گیگ هست .
برای دانلود بازی یه لینک زیر برید :
Tom Clancy's Ghost Recon Online | Next Gen Free-To-Play Multiplayer Shooter

دوستان عزیز ، اخیرا ظاهرا چندتا مپ جدید به همراه آپدیت اضافه شده و حجم بازی رو به 2.82 گیگ رسونده
در ضمن کسانی هم این بازی رو انجام میدن Nick Name داخل بازیتون رو که انتخاب کردین بگین تا به پست اضافه بشه !
.......................................................
لیست بازیکنان ایرانی :

KingSahand
Navidcod5
ALPACINO
kamivh1isnoob
masoudx1989

آخرین ویرایش:

chiff

کاربر سایت
Jun 23, 2011
177
نام
صادق
من 480 مگ رو دانلود کرده بودم بعد بستم الان ریسام شده از 32مگ من 11% بازی رو دانلود کرده بودم الان شده 0%
رفتم حجم پوشه بازی رو دیدم 480 تاس این چه مسخره بازی ایه یعنی چی 480 تا پرید؟!!!!!!!)x
)x
)x
)x
)x

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,049
نام
سهند
امروز سرعتم از 70 بیشتر نمیشد . ولی الان دارم 290 KB دانلود میکنم . سرعت غنیمت شمردم چم ن شاید به این زودی ها همچین سرعتی نصیبم نشه .
فک کنم بازی توپی باشه . اونجوری که اون تریلرش دیدم باحاله ولی خداکنه سروراش مثه APB Reloaded اذیت نکنه .

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,049
نام
سهند
دانلود من تموم شد . و یه ربع هم بازی کردم ولی رو سیستم من خیلی بد اجرا میشه چون سیستم قوی ای ندارم . بخاطر همین اصلا حال نکردم ولی بازیه خوبیه . بصورت تیمی باید دو منطقه A , B رو به تصاحب خودتون در بیارین و دشمنانتون هم بیکار ننششتن و زرت و زرت میکشنتون ! ولی خب کار تیمی خیلی مهمه !
در صد دانلود هم 50 درصدش وقتی تموم مسشه که کامل 1.91 گیگ رو دانلود کنین و 50 در صد بقیش واسه نصب خودکار بازیه !
اگه بازی کردین مارو هم بی خبر نذارین

chiff

کاربر سایت
Jun 23, 2011
177
نام
صادق
من دودفعه چندید درصد دانلود کردم بعد از بستن دوباره برنمیگرده اعصابم خورد شدیه دفعه 11 درصد دانلود کردم یه دفعه 15 درصد دانلود کردم بعد از این که بستم دوباره برنگشته
من که فعلا میرم همون وارفیس رو به زبون روسی دانلود کنم

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,049
نام
سهند
من دودفعه چندید درصد دانلود کردم بعد از بستن دوباره برنمیگرده اعصابم خورد شدیه دفعه 11 درصد دانلود کردم یه دفعه 15 درصد دانلود کردم بعد از این که بستم دوباره برنگشته
من که فعلا میرم همون وارفیس رو به زبون روسی دانلود کنم

واسه من همچین مشکلی نبود . یه دفعه 13 درصد و بقیه اش رو هم دفه بعدش تموم کردم

chiff

کاربر سایت
Jun 23, 2011
177
نام
صادق
نمی دونم چرا واسه من اینطوری شده باید بذارم یه دفعه که وقت داشتم یه دفعه تمومش کنم
نکته جالبش اینجاس که حجم فولدر بازی همون 500 مگیه که دانلود کردم

L.o.s

کاربر سایت
Oct 4, 2011
796
نام
مسعود
من بازی رو بالاخره دانلود کردم.یه دست بزور تونستم بازی کنم. بازی خیلی بد اجرا میشه.فک نکنم بخاطر ضعف سیستم باشه.چون بازی چیزه خاصی نداره .به نظرم بازی بهینه نیست. شاید بخاطر اینکه تو حالت بتاست. ولی بازی ش واقعا قشنگه.تاکتیکه.چند بار خواستم Run & Gun کنم .منو ترکوندند.
یه چیز داشت یادم می رفت مشکل اصلی اینکه بازی بد اجرا میشه ممکن پینگ ید من باشه.

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,049
نام
سهند
من بازی رو بالاخره دانلود کردم.یه دست بزور تونستم بازی کنم. بازی خیلی بد اجرا میشه.فک نکنم بخاطر ضعف سیستم باشه.چون بازی چیزه خاصی نداره .به نظرم بازی بهینه نیست. شاید بخاطر اینکه تو حالت بتاست. ولی بازی ش واقعا قشنگه.تاکتیکه.چند بار خواستم Run & Gun کنم .منو ترکوندند.
یه چیز داشت یادم می رفت مشکل اصلی اینکه بازی بد اجرا میشه ممکن پینگ ید من باشه.

من فکر کردم سیستم من خیلی ضعیفه اینجوریه ولی در قشنگ بودن بازی شکی نیست . ولی بازی CPU بالایی میخواد . مثلا دیروز داشتم Mi Tv Gaming Live رو نگاه میکردم رو سیستم مجری برنامه ( ایمان ) خیلی خوب اجرا میشد . CPU اون طبق گفته ی خودش 8 هسته ای هستش !

L.o.s

کاربر سایت
Oct 4, 2011
796
نام
مسعود
من فکر کردم سیستم من خیلی ضعیفه اینجوریه ولی در قشنگ بودن بازی شکی نیست . ولی بازی CPU بالایی میخواد . مثلا دیروز داشتم Mi Tv Gaming Live رو نگاه میکردم رو سیستم مجری برنامه ( ایمان ) خیلی خوب اجرا میشد . CPU اون طبق گفته ی خودش 8 هسته ای هستش !

مگه کرایسیسه؟! اصولا بازی های آنلاین رو جوری می سازن که همه طیف سیستمی بتونه اونو اجرا کنه.

chiff

کاربر سایت
Jun 23, 2011
177
نام
صادق
مگه کرایسیسه؟! اصولا بازی های آنلاین رو جوری می سازن که همه طیف سیستمی بتونه اونو اجرا کنه.
آره دقیقا بازی های آنلاین باید سیستم مورد نیازشون پایین باشه که هرکی با هر سیستمی بتونه بازی کنه من که الان دارم وافیس دانلود میکنم ببینم اون چجوریه

Batman Revenge

کاربر سایت
Jul 4, 2012
590
نام
مجید
بابا من میخوام عضو شم هی پسووردم رو قبول نمیکنه میگه 16 کرکتر بیشترین و کمترین 4 تا و کلا پسووردم رو قبول نمیکنه یعنی نمیتونم عضو شم تو سایتش حتی !

chiff

کاربر سایت
Jun 23, 2011
177
نام
صادق
بابا من میخوام عضو شم هی پسووردم رو قبول نمیکنه میگه 16 کرکتر بیشترین و کمترین 4 تا و کلا پسووردم رو قبول نمیکنه یعنی نمیتونم عضو شم تو سایتش حتی !

تاجایی که یادمه پسووردت نباید فقط عدد باشه من اولین کاراکتر پس ام رو حرف زدم بعد عدد قبول کرد

chiff

کاربر سایت
Jun 23, 2011
177
نام
صادق
منم دانلودش کردم مثل دوستان KING OF NORTH و l.o.S بود نمیشه بازی کرد خیلی تیک میزنه نمی دونم مشکلش چیه من سیستمم خیلی ضعیف نیست گست ریک جدیده رو راحت بازی کدم این چرا اینجوریه من که نمیدونم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر