TITAN Z معرفی شد: 3000 دلار

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
geforce-gtx-titan-z-645x218.jpg

با قیمت سرسام آور 3000 دلار، انویدیا قراره TITAN Z را در اواسط 2014 عرضه کند. باید خاطر نشان کرد که این کارت تنها مخصوص گیمرها نیست، بلکه سازنده های بازی را نیز هدف قرار داده است.

دو هسته‌ای (GK110 x2)
8 ترافلاپس
12 گیگ مموری
5,760 Processing Core (کودا کور) - 2,880 هر هسته

titanz-645x362.png

NVIDIA GeForce GTX Titan Z Specifications:

NVIDIA GeForce GTX 780NVIDIA GeForce GTX TitanNVIDIA GeForce GTX 780 TiNVIDIA GeForce GTX Titan Black EditionNVIDIA GeForce GTX Titan Z
GPU CodenameGK110GK110GK110GK110GK110 x2
GPU Process28nm28nm28nm28nm28nm
Cores2304 Cores2668 Cores2880 Cores2880 Cores5760 Cores
VRAM3 GB GDDR53 GB GDDR53 GB GDDR56 GB GDDR512 GB GDDR5 (6 GB x2)
Memory Bus384-bit384-bit384-bit384-bit384-bit x2
TDP250W250W250W250W~350W
Price$549$999$699$999~$2999
LaunchJune 2013February 2013December 2013February 2014Mid-2014

آخرین ویرایش:

framerate

کاربر سایت
Oct 18, 2013
220
اینکه این کارت گرافیک قابلیت بالایی داره کسی نیست که منکرش باشه ، اما دادن ۳۰۰۰ دلار برای استفاده بازی به طور صرف از این کارت گرافیک بی عقلانست !

گرافیک PCبازی هم تا یه جایی کشش داره دیگه ! یعنی از یه جا به بعد کارت گرافیک ۸۰۰ دلاری با ۳۰۰۰ دلاری تفاوتی نداره ! تا چند سال دیگه که تفاوت هایی ایجاد شه !

و حرف آخر اینه که اگه هدفتون گیم باشه همچین کارت گرافیکی جز هدر دادن پول چیزی نیست ! و دردسر های PC برای گیم و یک عالمه پول دیگه جز کارت گرافیک هم باید صرف یشه و کسی که واسه یه کارت گرافیک اونم برای بازی ۹ میلیون پول میده با وسایل دیگه ۲۰ میلیون میشه ! واقعا عقلیه واسه بازی ؟؟

دوست خوبم لازم نیست چیزی رو که لمس نکردی و تا بحتل حتی با مدل پایین ترش هم کار نکردی نظر منفی بدی...من خودم اکثرا کنسول ها رو داشتم و دارم ولی هیچوقت با pc مقایسه نکردم چون ااصلا به هم نمیخورن و میتونم بفهمم یه pcفقط با pc مقایسه میشه نه با کنسول این خنده داره ...از طرفی هم نطرات منفی میشنوم...بهتر سعی کن تو همچین تاپیکی نیاید نا این نظرات رو بدید این نظرات شاید واسه خودتون خوب و قشنگ باشه اما واسه حیلی یه چیزه کاملا خنده دار و مبتدی....اصلا فکرشم جالب نیست تو تاپیکی که اشم همچین کارتی هشت شما مییای اسمps4 مییاری ؟ واقعا جالب نیست....ت
ادم هرچقد تعصبی یاشه این نظرات رو نمیده و سعی کنید این ناپیکارو میبنید وارد نشید...

Optimus Prime

کاربر سایت
Sep 18, 2011
1,245
نام
ALEX
دقیقا منطق ازین پست و بقیه پستای این تاپیکت که نمیخوام نقل کنم چکه میکنه!!!!!!!

یکم به چیزی که میگیم فکر کنیم!

شما مطمئنی پست منو خوب خوندی ؟

دوستانی کنسولی بکشن بیرون تا سکته رو نزدن اخه میدونی چیه سه تا صفر رو فقط یه PC گیمر میتونه هضمش کنه ...

منظور شما از 3 تا صفر آرد 3صفر هستش یا بازی دونه ای 5000 تومن ؟ :d

فخر فروشی تا چه حد؟

داداش شما منو نمیسناسی. فخر فروشی تو لغت معنی من نیست.
من یه وانت داشتم فروختمش پولشو دادم PC خریدم.
ولی چند ساله که دیگه PC فن نیستم. اونم به خاطر مسخره بازی قطعه سازها.

کسی که 250 تومن پول داشته باشه سوار BMW X3 میشه کسی هم که 3 تومن داشته باشه سوار پیکان میشه.:|
کسی که پول کیبرد 1 میلیون تومنی رو نداشته باشه یه کیبرد ارزونتر میخره مگه حتما که نباید بهترینو خرید.
بهترین کنسول مگه موس و کیبرد داره آخه چجوربی با هم مقایسه میکنی.:|:d

اگه بری خیابون های شهرت میبینی که ال نود با مزدا کل میندازه.
مزدا با BMW کل میندازه.
هیشکی به جایگاه و حد خودش قانع نیست.
طرف با گرافیک 5000 و 250 میاد با PS4 کل کل میکنه.
فقط سیستمی میتونه با PS4 کل کل کنه که الان 5-6 تومن پولش باشه. مهم الان نیست. مهم 6 سال دیگه است که PS4 داره بازی های روز رو با نهایت توانش اجرا میکنه. حالا چقدر موفقه نمیدونم.
ولی تو همین نسل قبل هم دیدیم که کارت همزمان PS3 امروزه پشیزی ارزش نداره.
تازه تنها کارت نیست. پاور هم هست. CPU هم هست. رم هم هست . کیبورد و موس هم که نور علی نور.
دقیقا به همین خاطره که میگم برای مقایسه با PS4 باید بهترین کیبورد و موس رو هم در نظر بگیریم.

شما اگه بازی کن باشی با موس غلتکی هم کارت درسته.

آره پرچم PS4 بالاست،بازی اصل بخر دونه ای 180 اونوقت هم قیافت دیدنی هست.;)

موقعی که شما داشتی شمع تولد 2 سالگیت رو فوت میکردی، من با کیبورد پرینس بازی میکردم.;)
هنوزم یادمه اولین موسی که خریدیم به اندازه نصف یه سیستم معمولی اون دوران قیمت داشت.
فقط تو کشورهای جهان سوم، کپی خور کردن و مفت خوری زحمت دیگران ارزش میشه.
شما اگه یه بازی رو اصل میگیری هم برا تهیه کننده اش ارزش قائلی هم خودت.
حالا یه زمانی هست که امکان تهیه بازی اصل نیست. چطور که برا خود من هم نیست. دیگه نمیام اینو به عنوان افتخاراتم ثبت کنم.

قیمت بالاش به دلیل نداشتن رقیب هستش!!!

نه عزیز . رقیب هست. منتها بی عرضه است.
کلا AMD تعطیل کنه بازار PC رو و فقط به موبایل ها و هند هلد ها برسه بهتره.
ایکاش اصلا PS4 ، سمتش نمی رفت.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
فاز چیه بالاخره معلوم کنید برا ما؟!
یروز سیستمتون رو با 200 تومن بستین از کنسول های نسل بعد هم قوی تره
فرداش همتون رو های اند 4K دارید بازی میکنید که هیچ کنسول گیمری تو عمرش ندیده و قیمتاشو ببینه 3 تا سکته یجا میزنه
دادا نگرفتی حرف من رو . من اون حرف رو از رو عصبانیت زدم ولی با این حال فکتی بیش نیست چون کسی که میره 1000 تا میده بالا گرافیک مطمعنا گرافیک در اولویته براش و فدر اون گرافیکش رو میدونه ...
بعدم گفتم روده بر میشی چون سیستمم مال 5-6 سال پیشه اینو گفتم که یه وقت فکر نکی دارم فخر میفروشم یا خیلی مایه دارم .....
کیفیت 4K که سحله تا دو سه سال دیگه 4K جای FHD رو خواهد گرفت (تفاوت رزولویشن تو نسل قبل دو برابر بود این نسل میشه 4 برابر) و HD تبدیل میشه به SD الان و دیگه باید به فکر 6K به بالا باشیم ....

Dark PS

کاربر سایت
Mar 14, 2014
59
موقعی که شما داشتی شمع تولد 2 سالگیت رو فوت میکردی، من با کیبورد پرینس بازی میکردم.;)
هنوزم یادمه اولین موسی که خریدیم به اندازه نصف یه سیستم معمولی اون دوران قیمت داشت.
حالا یه زمانی هست که امکان تهیه بازی اصل نیست. چطور که برا خود من هم نیست. دیگه نمیام اینو به عنوان افتخاراتم ثبت کنم.

باشششش.ما بچه،شما پیر بابا!:))میگم پیر بابا الان شما طرفدار کدوم پلتفرمی دقیقا؟PC یا PS4?b-)

Arkham Knight

کاربر سایت
Nov 19, 2012
164
دادا نگرفتی حرف من رو . من اون حرف رو از رو عصبانیت زدم ولی با این حال فکتی بیش نیست چون کسی که میره 1000 تا میده بالا گرافیک مطمعنا گرافیک در اولویته براش و فدر اون گرافیکش رو میدونه ...
بعدم گفتم روده بر میشی چون سیستمم مال 5-6 سال پیشه اینو گفتم که یه وقت فکر نکی دارم فخر میفروشم یا خیلی مایه دارم .....
کیفیت 4K که سحله تا دو سه سال دیگه 4K جای FHD رو خواهد گرفت (تفاوت رزولویشن تو نسل قبل دو برابر بود این نسل میشه 4 برابر) و HD تبدیل میشه به SD الان و دیگه باید به فکر 6K به بالا باشیم ....
لول چه خبره! هنوز نمایشگر 4k با قیمت مناسب نداریم بریم به 6k فکر کنیم؟:d

framerate

کاربر سایت
Oct 18, 2013
220
باشششش.ما بچه،شما پیر بابا!:))میگم پیر بابا الان شما طرفدار کدوم پلتفرمی دقیقا؟PC یا PS4?b-)

این دوسمون یه حرفی زد عجیب...میگه سیستم حداقل باش 6 میلیون باشه که با ps4 رقابت کنه....اقای ironhideبا احترام میگم شما قبل از اینکه این حرفو بزنس فکر هم کردی ؟ نزنید اقا مجبورتون که نکردن
..

Arkham Knight

کاربر سایت
Nov 19, 2012
164
این دوسمون یه حرفی زد عجیب...میگه سیستم حداقل باش 6 میلیون باشه که با ps4 رقابت کنه....اقای ironhideبا احترام میگم شما قبل از اینکه این حرفو بزنس فکر هم کردی ؟ نزنید اقا مجبورتون که نکردن
..
با 3 تومن سیستم میبندن بازی ها رو بهتر از PS4 اجرا میکنه.
معلوم نیست Iron Hide این حرف هارو از کجا میاری؟

Dark PS

کاربر سایت
Mar 14, 2014
59
این دوسمون یه حرفی زد عجیب...میگه سیستم حداقل باش 6 میلیون باشه که با ps4 رقابت کنه....اقای ironhideبا احترام میگم شما قبل از اینکه این حرفو بزنس فکر هم کردی ؟
..
ایشون یه دفعه میاد پز PS4 رو میده یدفعه دیگه میاد از برند های جدید موس و کیبورد برای ما داستان میگه.یروز هم میاد فخرفروشی میکنه.معلوم نیست فازش چیه.

- - -ویرایش - - -

کیس 2 تومنی هم از PS4 بهتر بازی ها رو اجرا میکنه.3 تومن که دیگه جای خود داره!

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
لول چه خبره! هنوز نمایشگر 4k با قیمت مناسب نداریم بریم به 6k فکر کنیم؟:d
برا اینکه گرافیک نداریم که بتونه اجراش کنه . به Nvidia اعتماد نداری ...
مکسول که اومد خواهیم فهمید چی کارس پاسکال که دیگه بماند ....
اینتل که دیگه لرزه میندازه بر تن آدم سر پردازنده های جدیدش :-s

framerate

کاربر سایت
Oct 18, 2013
220
ایشون یه دفعه میاد پز PS4 رو میده یدفعه دیگه میاد از برند های جدید موس و کیبورد برای ما داستان میگه.یروز هم میاد فخرفروشی میکنه.معلوم نیست فازش چیه.

- - -ویرایش - - -

کیس 2 تومنی هم از PS4 بهتر بازی ها رو اجرا میکنه.3 تومن که دیگه جای خود داره!

عجیبه !!! کیس 6 میلیون با ps4 رقابت کنه !!! خیلی جالبه ...

- - -ویرایش - - -

:D عجب

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
شما مطمئنی پست منو خوب خوندی ؟

منظور شما از 3 تا صفر آرد 3صفر هستش یا بازی دونه ای 5000 تومن ؟ :d

داداش شما منو نمیسناسی. فخر فروشی تو لغت معنی من نیست.
من یه وانت داشتم فروختمش پولشو دادم PC خریدم.
ولی چند ساله که دیگه PC فن نیستم. اونم به خاطر مسخره بازی قطعه سازها.

اگه بری خیابون های شهرت میبینی که ال نود با مزدا کل میندازه.
مزدا با BMW کل میندازه.
هیشکی به جایگاه و حد خودش قانع نیست.
طرف با گرافیک 5000 و 250 میاد با PS4 کل کل میکنه.
فقط سیستمی میتونه با PS4 کل کل کنه که الان 5-6 تومن پولش باشه. مهم الان نیست. مهم 6 سال دیگه است که PS4 داره بازی های روز رو با نهایت توانش اجرا میکنه. حالا چقدر موفقه نمیدونم.
ولی تو همین نسل قبل هم دیدیم که کارت همزمان PS3 امروزه پشیزی ارزش نداره.
تازه تنها کارت نیست. پاور هم هست. CPU هم هست. رم هم هست . کیبورد و موس هم که نور علی نور.
دقیقا به همین خاطره که میگم برای مقایسه با PS4 باید بهترین کیبورد و موس رو هم در نظر بگیریم.

نه عزیز . رقیب هست. منتها بی عرضه است.
کلا AMD تعطیل کنه بازار PC رو و فقط به موبایل ها و هند هلد ها برسه بهتره.
ایکاش اصلا PS4 ، سمتش نمی رفت.

بنده آقا علی رو میشناسم و برخلاف تصورات عامه (!) ایشون نه تنها کنسول فن هستن بلکه سیستم PC ایشون رو کلا 10 نفر در ایران نداره! دوتا موس داره که قیمتشون بالای 1 میلیون تومن هست! البته اگه کیبورد 1 میلیونیشون رو هم در نظر بگیریم سر جمع 2 میلیون پول موس و کیبوردشون هست فقط! در مورد کیسشون نمیگم چون قابل هضم خیلی ها نیست و ممکنه کار به رانی تیدین یا حتی انجی تیوب برسه!
اینهارو گفتم تا بدونین ایشون به هیچ وجه هیچوقت فخر فروشی نمیکنن،
هرکی ایشونو میشناسه میدونه بسیار شریف و دوست داشتنی هستن. به موقع خودش هم طرفدار کنسول هست و هم طرفدار PC
در این مورد و با قیمت 10 12 میلیون تومانی این کارت گرافیک حق رو به ایشون میدم که به انویدیا یا به برخی جنبه های منفی PC گیمینگ بتازن.

framerate

کاربر سایت
Oct 18, 2013
220
بنده آقا علی رو میشناسم و برخلاف تصورات عامه (!) ایشون نه تنها کنسول فن هستن بلکه سیستم PC ایشون رو کلا 10 نفر در ایران نداره! دوتا موس داره که قیمتشون بالای 1 میلیون تومن هست! البته اگه کیبورد 1 میلیونیشون رو هم در نظر بگیریم سر جمع 2 میلیون پول موس و کیبوردشون هست فقط! در مورد کیسشون نمیگم چون قابل هضم خیلی ها نیست و ممکنه کار به رانی تیدین یا حتی انجی تیوب برسه!
اینهارو گفتم تا بدونین ایشون به هیچ وجه هیچوقت فخر فروشی نمیکنن،
هرکی ایشونو میشناسه میدونه بسیار شریف و دوست داشتنی هستن. به موقع خودش هم طرفدار کنسول هست و هم طرفدار PC
در این مورد و با قیمت 10 12 میلیون تومانی این کارت گرافیک حق رو به ایشون میدم که به انویدیا یا به برخی جنبه های منفی PC گیمینگ بتازن.

مسعود داداش من هم تورو میشناسم هم ironhide ...شما ک کارت درسته حرفی درش نیست...

ولی بحث چیزه دیگریست که اون بالا دوستان به خحوبی replay کردن...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر