The Wolf Among Us | Xbox 360

Oceanic 6

کاربر سایت
Apr 10, 2009
676
نام
پارسا
خوب بود در کل. اما ضعیف تر از قسمت اول بود. کند هم پیش رفت نسبتاً و کوتاه بود.
Cliffhanger ـه آخرش هم جالب بود. :D
در کل 7/10.

ps3_360_wii

کاربر سایت
Nov 12, 2006
761
سلام لطفا یه نفر که بازیو نصب کرده به ما هم کمک کنه قسمت دوم بازیو دانلود کردم اما سه تا پوشه داره پوشه اول که مال خود بازی هستش که اینه 58411216 و پوشه دوم cache و پوشه سوم season pass موندم چیکار کنم بازی اجرا نمیشه میگه باید اپدیت بشه لطفا کمکم کنید

still life

کاربر سایت
Apr 2, 2010
70
افت فریم

دو تا سوال داشتم:
یکی اینکه چرا بازی از روی دیسک نصب نمی‌شه، دیسک من مشکل داره یا کلا اینطوریه؟ (در ضمن کنسول من LT3 هست.) الان چطوری باید اجراش کنم؟
دوم اینکه سرعت بازی به خصوص در حین اجرای دمو خیلی کند می‌شه و اذیت می‌کنه؟ به نظر شما مشکل از کجاست؟

still life

کاربر سایت
Apr 2, 2010
70
معمولا اینجور بازی ها نصب ندارن.
+کلا افت فریم و تاخیر صدا و تصویر جزو جدا نشدنی بازی های تل تیل هستن. روی ps3 هم همینطوره.
مشکلی هست که باید تحمل کرد.
آخه اینقدر زیاده که اصلا نمیشه بازی کرد! امیدوارم فصل جدیدش این مشکلات رو نداشته باشه، ممنون از پاسختون.

mldqaz

کاربر سایت
Jun 25, 2012
96
سلام
من اینو خریدم رایت 97 درصدشو 5 تومن.میرم تو بازی بعد از این که دیوایسم رو انتخاب میکنم میره تو لودبنگ...پنج دقیقه هم وایمیستم ولی اتفاقی نمیفته صفحه سیاه میمونه(ارم لودینگ هم نمیاد حتی)...بازیم مشکل داره؟
واکینگ دد هم لودینگاش طولانی بود ولی میامد این ولی اصن نمیاد.

ps3_360_wii

کاربر سایت
Nov 12, 2006
761
سلام دوستان من این بازی رو نسخه فیزیکی کامل دانلود کردم ولی یه چپتر بیشتر unlock نیست و نوشته بقیه اپیسودا رو بخری . در حالی که 7 گیگ بازی رو دانلود کردم لطفا راهنمایی کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر