The Wolf Among Us | pc

Telltale

قسمت اول بازیThe Wolf Among Us در نیمه سوم امسال عرضه خواهد کرد
.در این بازی ما در نقش کارآگاهی به نام Bigby Wolf هستیم.او یک گرگ میش است. در بازی سیستم انتخابی The Walking Dead هم وجود دارد Bigby Wolf می تواند تسلیم غرائز گرگی خود شودید یا این که مقاومت کند و سعی کند همه را خوش حال کند

آخرین ویرایش:

Amin 47

کاربر سایت
Jun 7, 2010
826
خوب منم بازی رو تموم کردم و به نظرم وحشتناک پیچیده و ناقص تموم شد.
راضی نیستم...امیدوارم یک توضیحی برای این وضع باشه.

آخرین ویرایش:

fifa13

کاربر سایت
Jan 5, 2012
918
خوب نبود . اصلا خوب نبود
اصلا متوجه نمیشم چرا اینجوری تموم شد؟؟؟
امتیاز‌های منتقدها و کاربرها بهتر از قسمتهای قبلیشه :-/
عجیبه یعنی‌ خارجیها بیشتر خوششون اومده؟

Amin 47

کاربر سایت
Jun 7, 2010
826
امتیاز‌های منتقدها و کاربرها بهتر از قسمتهای قبلیشه :-/
عجیبه یعنی‌ خارجیها بیشتر خوششون اومده؟

پلیر ها هم خیلی حال نکردن ... درست مثل همه ی فن های دیگه مثل خودم...خیلی بازی رو دوست دارم ولی ناقص بودن رو نه.

اینجا هم نگاه کن اگر بازی رو تموم کردی ، همه چیز روشن میشه.

La Volpe

کاربر سایت
Sep 20, 2011
42
نام
Javad
بالاخره تموم شد! بعد از 10 ماه پر از خاطره و اینا....چه روزایی لحظه شماری می کردیم بیاد و نمی اومد، چقد فحش دادم من به این Telltale :))
تجربه ی خوبی بود ولی! به کل بازی 9 از 10 میدم!
آخر بازی، وقتی نریسا اون جمله ی آخر رو گفت، حس و حالم، دیالوگ معروف فیلم پدرخوانده بود:
"Just when I thought I was out, They put me back in" :|
واقعا پایان زیبا و در شانی داشت! انتظار داشتم گند بزنه، ولی خوب بود! در مجموع از انتخابام هم راضی بودم! احتمال اینکه فصل بعدی درکار باشه هم هست، ولی شایدم نه، یه تئوری دارم که تو ادامه میگم!

در پاسخ به دوست عزیزمون Hodor بگم که منم بار اول نفهمیدم، بار دوم با فرپس فیلم گرفتم، و جمعا 4 بار صحنه رو دیدم تا فهمیدم جریان چیه! پس نگران نباش، مشکل از تو نیست، کلا گنگ بود :d
قضیه ازین قراره: (یا حداقل من اینطور برداشت کردم)
لیلی، نرسیا و فیث، می خواستن P&P رو ترک کنن یا به عبارتی فرار کنن! ولی فیث طمع می کنه و تلاش می کنه تا کمی نفوذ به دست بیاره؛ به همین منظور، یه عکس از Crane و لیلی می دزده! دقت کن که کرین و کروکد-من، با هم متحد بودن و هوای هم دیگه رو داشتن، و اون عکس می تونست بر علیه یکی از (اصلی ترین) متحدان کروکد من (یعنی همون کرین) استفاده بشه! برا همین اگه یه موقع اون عکس مثلا به دست اسنو یا بیگبی میافتاد، ممکن بود واسه کرین دردسر بشه، که در عین حال می تونست واسه کروکد من هم دردسر ایجاد کنه! نریسا می ترسه، و تصمیم میگیره نقشه رو واسه فرار کنسل کنه و ماجرای عکس و فرارشون رو واسه جورجی تعریف کنه! و به جورجی التماس می کنه که ببخشتون! جورجی هم میره پیش کروکد من و جریان رو واسش تعریف می کنه و وقتی بر می گرده، میگه شما ها به من خیانت کردید و باید به شما یه درس حسابی بدم که فراموش نکنید! واسه همین فیث رو می کشه و بقیه ی ماجرا ....در واقع مقصر نبوده و شهادتی که داده درست بوده تقریبا، ولی خوب از نظر فنی، خودش شاهد ماجرا نبوده!
بعد کسی که سر فیث رو میزاره جلو ساختمونه بیگبی اینا هم خود نریسا بوده. چون به خاطر طلسم روبان دور گردنشون، نمی تونستن مستقیما حرف بزنن!
یه تئوری:
اون لاین آخر نریسا، بدجوری منو برد تو فکر: شاید فکر کنید ماجرا ادامه داشته باشه و این چیزی نیست جز یه کلیف هنگر ، ولی من فکر می کنیم تو اپیزود اول، وقتی ما فیث رو می بینیم، در واقع فیث اون موقع زنده نیست! و کسی که میبینیم در واقع نریسا هست، که به شکل و ظاهر فیث، Glamor شده! دلیلم چیه؟ دلیلم اینه که اگه نریسا، نمی اومد جلو چشم بیگبی و بیگبی، قیافه ی فیث رو نمی شناخت، سر بریده رو هم مسلما نمی شناخت! و راز سر به مهر می موند! پس اینطوری شد:
1.جورجی، سر فیث رو جدا می کنه!
2.نریسا تصمیم می گیره با طلسمش مبارزه کنه و دنبال راهی می گرده تا به بیگبی خبر بده!
3.با استفاده از Glamor، خودش رو شبیه فیث می کنه!
4. میره خونه ی Woody و ایجاد دردسر می کنه تا بیگبی سر و کلش پیدا شه!
5. خودش رو به بیگبی نشون میده! (اگه یادتون باشه، تو اپیزود اول، وقتی بیگبی اسم فیث رو می پرسه، فیث خودش رو معرفی نمی کنه و میگه These Lips are sealed در صورتی که این طلسم به گفتن اسم مربوط نمیشه! در واقع نریسا، نمی تونست راز اینکه در واقع نریساست و نه فیث رو افشا کنه! به خاطر همین سکوت می کنه! در حالی که چند اپیزود بعد، خودش رو به بیگبی معرفی می کنه و میگه اسمم نریساست!)
6. وقتی مطمئن میشه بیگبی رفته خوابیده، سر فیث رو میزاره جلوی در آپارتمان!
بیاین رو این تئوری بحث کنیم!

La-Li-Lu-Le-Lo

کاربر سایت
Mar 9, 2012
925
نام
30avash
بالاخره تموم شد! بعد از 10 ماه پر از خاطره و اینا....چه روزایی لحظه شماری می کردیم بیاد و نمی اومد، چقد فحش دادم من به این Telltale :))
تجربه ی خوبی بود ولی! به کل بازی 9 از 10 میدم!
آخر بازی، وقتی نریسا اون جمله ی آخر رو گفت، حس و حالم، دیالوگ معروف فیلم پدرخوانده بود:
"Just when I thought I was out, They put me back in" :|
واقعا پایان زیبا و در شانی داشت! انتظار داشتم گند بزنه، ولی خوب بود! در مجموع از انتخابام هم راضی بودم! احتمال اینکه فصل بعدی درکار باشه هم هست، ولی شایدم نه، یه تئوری دارم که تو ادامه میگم!

در پاسخ به دوست عزیزمون Hodor بگم که منم بار اول نفهمیدم، بار دوم با فرپس فیلم گرفتم، و جمعا 4 بار صحنه رو دیدم تا فهمیدم جریان چیه! پس نگران نباش، مشکل از تو نیست، کلا گنگ بود :d
قضیه ازین قراره: (یا حداقل من اینطور برداشت کردم)
لیلی، نرسیا و فیث، می خواستن P&P رو ترک کنن یا به عبارتی فرار کنن! ولی فیث طمع می کنه و تلاش می کنه تا کمی نفوذ به دست بیاره؛ به همین منظور، یه عکس از Crane و لیلی می دزده! دقت کن که کرین و کروکد-من، با هم متحد بودن و هوای هم دیگه رو داشتن، و اون عکس می تونست بر علیه یکی از (اصلی ترین) متحدان کروکد من (یعنی همون کرین) استفاده بشه! برا همین اگه یه موقع اون عکس مثلا به دست اسنو یا بیگبی میافتاد، ممکن بود واسه کرین دردسر بشه، که در عین حال می تونست واسه کروکد من هم دردسر ایجاد کنه! نریسا می ترسه، و تصمیم میگیره نقشه رو واسه فرار کنسل کنه و ماجرای عکس و فرارشون رو واسه جورجی تعریف کنه! و به جورجی التماس می کنه که ببخشتون! جورجی هم میره پیش کروکد من و جریان رو واسش تعریف می کنه و وقتی بر می گرده، میگه شما ها به من خیانت کردید و باید به شما یه درس حسابی بدم که فراموش نکنید! واسه همین فیث رو می کشه و بقیه ی ماجرا ....در واقع مقصر نبوده و شهادتی که داده درست بوده تقریبا، ولی خوب از نظر فنی، خودش شاهد ماجرا نبوده!
بعد کسی که سر فیث رو میزاره جلو ساختمونه بیگبی اینا هم خود نریسا بوده. چون به خاطر طلسم روبان دور گردنشون، نمی تونستن مستقیما حرف بزنن!
یه تئوری:
اون لاین آخر نریسا، بدجوری منو برد تو فکر: شاید فکر کنید ماجرا ادامه داشته باشه و این چیزی نیست جز یه کلیف هنگر ، ولی من فکر می کنیم تو اپیزود اول، وقتی ما فیث رو می بینیم، در واقع فیث اون موقع زنده نیست! و کسی که میبینیم در واقع نریسا هست، که به شکل و ظاهر فیث، Glamor شده! دلیلم چیه؟ دلیلم اینه که اگه نریسا، نمی اومد جلو چشم بیگبی و بیگبی، قیافه ی فیث رو نمی شناخت، سر بریده رو هم مسلما نمی شناخت! و راز سر به مهر می موند! پس اینطوری شد:
1.جورجی، سر فیث رو جدا می کنه!
2.نریسا تصمیم می گیره با طلسمش مبارزه کنه و دنبال راهی می گرده تا به بیگبی خبر بده!
3.با استفاده از Glamor، خودش رو شبیه فیث می کنه!
4. میره خونه ی Woody و ایجاد دردسر می کنه تا بیگبی سر و کلش پیدا شه!
5. خودش رو به بیگبی نشون میده! (اگه یادتون باشه، تو اپیزود اول، وقتی بیگبی اسم فیث رو می پرسه، فیث خودش رو معرفی نمی کنه و میگه These Lips are sealed در صورتی که این طلسم به گفتن اسم مربوط نمیشه! در واقع نریسا، نمی تونست راز اینکه در واقع نریساست و نه فیث رو افشا کنه! به خاطر همین سکوت می کنه! در حالی که چند اپیزود بعد، خودش رو به بیگبی معرفی می کنه و میگه اسمم نریساست!)
6. وقتی مطمئن میشه بیگبی رفته خوابیده، سر فیث رو میزاره جلوی در آپارتمان!
بیاین رو این تئوری بحث کنیم!
محتمل ترین نظر هم از نظر من همینه!فیث صد در صد مرده چون خود جرجی به کشتن فیث و لیلی اعتراف کرد پس آخر بازی اون فیث با Glamour نبوده:d
البته شاید نریسا قصد داره خودش رو بیگناه جلوه بده و شاید یه دستی توی این قضایا داشته:d
در کل اپیزود خوبی بود.صحنه محاکمه و انتخاب سر نوشت Crooked Man بسیار عالی بود(زنده گذاشتمش:d

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی
من بعد از اتمام بازی قفل کردم ینی :D خیلی بد حا تموم شد و اسم ایپزود رو هم با داستان اپیزود رابطشُ درک نکردم...
حرفهایی که نریسا به من زد آخرش خیلی چیزا میتونه تغییر بده و مطمئنم فصل دومی هم در کار خواهد بود.
با توجه به اینکه کروکد من رو زندانی کردم و سعی کرده بودم از اکثریت حمایت کنم , ملت راضی بنظر میومدن و نریسا هم گفت که عدالت رو به شهر برگردوندی ولی اینکه نریسا نذاشت ربان رو برداریم و اینکه تعریف کرد که فیث رو فروخته شوک عجیبی بود به من... در ضمن حرفهایی ام که تو سر بیگبی تکرار میشه و بهش میگه Ill see You Around Wolf حاکی از اینه که همچنان ادامه داره ...بنظر میرسید خود نریسا هم دست داشته باشه تو قضیه با توجه به اینکه 2 تا آپشن میذاره در اختیارمون که بریم دنبالش یا نه و در ضمن این تئوری ام که الان نریسا همون فیثِ و گلمور کرده خودشُ بنظرم چندان درست نیست , ینی جورجی نمیدونسته میخواد کیو بکشه ؟! عجیبه این یکم ولی اینکه اول نریسا گلمور کرده باشه احتمالش بیشتره !
نکته بعدیم اینکه نریسا با این سرعت خودش رو چطوری رسوند به محاکمه ی کروکد من؟! که بیاد انتقام بگیره و اون حرفها رو مطرح کنه , کروکد من گناهکار بود ولی ری اکشنای نریسا عجیب بود و همین احتمال اینکه خودش توی ماجرا دست داشته باشه رو بیشتر میکنه ... اینم در نظر بگیرید که کسی که اطلاعات در اختیار ما گذاشت راجع به جورجی و محلش نریسا بود با اینکه میدونست جورجی فقط دستور میگیره و کروکد من همه کارست ... تناقض داره اینجا!

مبارزه با بلادی مری و شکل واقعی بیگبی تو حلقم ... زد ترکوندش :D
دلم واسه TJ خیلی سوخت :(

این حرفایی که نریسا میزنه به بیگبی قشنگ کپی حرفای فیث ئه اول بازی ( You Are Not As bad As Every Says You are ) پس این احتمال وجود داره بخاطر اینکه نریسا میخواسته شیفت کاری فیث رو انجام بده خودش رو مثه فیث کرده باشه و پیش وودز من رفته باشه و بعد از اون جورجی نریسا رو به جای فیث کشته باشه و کل بازی نریسا همون فیث بوده باشه ... و در واقع فیث میخواسته انتقام نریسا رو بگیره نه برعکس! ضمن اینکه دکتر Swinheart هم هیچوقت برنگشت پیش اسنو و بیگبی چیزی راجع به اینکه تاثیر گلمور محو شده میشه همچین تئوری هم در نظر گرفت!
شاید یه دلیلی که نخواست روبان رو برداریم همین باشه !

یه چیز دیگه ام اینکه وقتی هدیه ی TJ رو میگیریم میگیم که میدیمش به اسنو بالا مینویسه TJ Will Remember That پس میشه امید داشت یه روزی در فصل دوم با بیگبی به Farm خواهیم رفت :D YAY!!! :D

آخرین ویرایش:

La Volpe

کاربر سایت
Sep 20, 2011
42
نام
Javad
در ضمن این تئوری ام که الان نریسا همون فیثِ و گلمور کرده خودشُ بنظرم چندان درست نیست , ینی جورجی نمیدونسته میخواد کیو بکشه ؟! عجیبه این یکم ولی اینکه اول نریسا گلمور کرده باشه احتمالش بیشتره !
یه بار دیگه چیزی که نوشتم رو بخون ;)
نریسا گفت این جور مسائلی که تو دنیای زیرزمینی اتفاق می افته، خیلی زود اثراتش هم دفن میشه واسه همیشه! ولی نریسا اینبار این اجازه رو نداد! یعنی چی؟ یعنی اینکه، نریسا شاهد کشته شدن فیث بوده و بعد ازینکه فیث کشته میشه، اون کار ها رو میکنه!

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی
یه بار دیگه چیزی که نوشتم رو بخون ;)
نریسا گفت این جور مسائلی که تو دنیای زیرزمینی اتفاق می افته، خیلی زود اثراتش هم دفن میشه واسه همیشه! ولی نریسا اینبار این اجازه رو نداد! یعنی چی؟ یعنی اینکه، نریسا شاهد کشته شدن فیث بوده و بعد ازینکه فیث کشته میشه، اون کار ها رو میکنه!

منظورت اینه که حتی قبل از پیدا شدن سر فیث , فیث کشته شده بوده دیگه ... اینم ممکنه ؛ نمیشه کامل ردش کرد ولی اینم که نریسا فیثِ ئه ولی نریسا کشته شده ی اصلی بوده رو هم نمیشه رد کرد
دلایل واسه نقض فرضیات کافی نیست :D

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
من اپیزود آخرو تموم کردم و خیلی هم خوشم اومد. به نظر من نکته منفی این اپیزود همونی بود که IGN بهش اشاره کرده بود.

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,925
نام
محمد حسین
پایان زیبایی بود من فکر نمیکردم که بتونه تو یه قسمت این بازی رو به این خوبی جمع کنه ،در ضمن این یه پایان باز بود بازی گنگ نبود ،هر دو فرضیه دوستان درسته و تو چون تا سایت هم که رفتم همه بهش اشاره داشتن حتی تو wikia بازی هم همینو مطرح کرده
احتمالا شاید فصل دوم خواهیم بود با توجه به قضایا
چون تل تیل تک فصل بازیرو تموم نمیکنه ،ولی قسمت بعد یه داستان جداگانه خواهیم داشت شاید تو یه شهر دیگه

fifa13

کاربر سایت
Jan 5, 2012
918
خوب نبود . اصلا خوب نبود
اصلا متوجه نمیشم چرا اینجوری تموم شد؟؟؟
متا پرید رفت رو 86
امتیاز یوزرها 91
تا حالا از نظر امتیاز منتقدها و یوزرها بهترین قسمت بوده حتا بهتر از قسمت اوولش.
عجیبه پلیرهای ایرانی با این قسمت حال نکردند تو سایتهای خارجی‌ امتیاز یوزرها بالاتر از قسمتهای قبله

SA+

کاربر سایت
Oct 1, 2013
130
خیلی خوب بود ...

وقتی قبل بازی نقد Gamespot رو خوندم فکر می کردم این قسمت خیلی سوالای بی جواب داره ... ولی وقتی بازی کردم خوب بود ... به نظر من اصلا گنگ نبود...

صحنه آخر هم برای این بود که شما یه کم فکر کنید و ذهنتون درگیر بشه ... اگه هلو برو تو گلو باشه که ارزش نداره .. ( اون وقت یه عده میان میگن " پایان خیلی Cheap بود " :-")

آخرین ویرایش:

MR.D.010

کاربر سایت
Dec 19, 2010
55
نام
محمد رضا
خیلی خوب بود ...

وقتی قبل بازی نقد Gamespot رو خوندم فکر می کردم این قسمت خیلی سوالای بی جواب داره ... ولی وقتی بازی کردم خوب بود ... به نظر من اصلا گنگ نبود...

صحنه آخر هم برای این بود که شما یه کم فکر کنید و ذهنتون درگیر بشه ... اگه هلو برو تو گلو باشه که ارزش نداره .. ( اون وقت یه عده میان میگن " پایان خیلی Cheap بود " :-")

اخه این بازی یه فرقی با TWD داره و اونم اینه که در کنار سبک نقش افرینی و داستانیش کمی هم Solve Mystery داره . این دست بازی های معمایی وقتی اپیزودیک میشن و فاصله بین هر اپیزود زیاد میشه خوب طرف وقایع گذشته یادش میره و واسش گنگ میشه .
خاصیت بازی های Telltale هم اینکه اکثر پلیرها مخصوصا هاردکورها نمیخوان بازی رو دوباره برن و فقط یک بار میرن . دوبار رفتن بازی مال اوناست که دنبال گرفتن اچیومنت و کامل کردن بازی هستن . اما اکثرا بازی رو فقط یک بار بازی میکنن . چون نمیخوان کارهایی که انجام ندادن رو نتیجه اش رو بفهمن .
به همین خاطر یک چنین بازی ای این مشکلات رو هم در پی داره و پلیرها وقایع یادشون میره که دلیلش فقط اینه که فاصله بین هر اپیزود زیاده . اگه مثلا هفته ای یک اپیزود نیم ساعتی بدن خیلی بهتره تا اینکه هر ماه یک اپیزود دو سه ساعتی بدن . یا هم اینکه یه انچه گذشت توپ بزارن واسه هر قسمت نه اینقدر کم . سریالهای 40 دقیقه ای که هر هفته میاد حداقل یک دقیقه انچه گذشت داره . تازه میشه قسمت قبل رو هم دوباره نگاه کرد . این بازی که هر یک ماه یه بار یه اپیزود تقریبا 2 ساعتی میده باید حداقل یه انچه گذشت 5 دقیقه ای داشته باشه به نظرم .

در مورد پایان بازی تو تاپیک های خارجی اکثرا دو تا تئوری رو محتمل میدونن :
اولی تئوری Faith is Nerrisa هستش . این تئوری میگه که نریسا بعد از مرگ فیث خودش رو با گلیور به صورت فیث در میاره و میره در خونه وودی و یه جورایی بیگبی رو وارد قضیه میکنه که در واقع شهر رو نجات بده .
یعنی در واقع اون فیثی که ما اول بازی میبینیم نریساست که به شکل فیث در اومده . اونجا بیگبی اسمش رو ازش میپرسه اما چون نریسا که شکل فیث شده بوده نمیتونسته یا نمیخواسته اسمش رو بگه ، میگه these lips are sealed و بعدا توی P&P خودش رو معرفی میکنه .
بعدش میاد سر بریده شده فیث رو میزاره جلوی در خونه بیگبی و همینطور سرنخ میده به بیگبی . اخر کار هم وقتی Croocked man رو گرفتن وقتی میبینه مدرکی وجود نداره مجبور میشه بیاد و شهادت نسبتا دروغ بده .
این تئوری یه مشکل داره اونم اینه که وقتی Faith با Woody دعوا میکنه اصلا ضعیف نشون نمیده . در حالی که نریسا دختر ضعیفیه و حتی در مقابل کرین هم نتونست از خودش دفاع کنه . پس ممکنه این تئوری رد بشه .

دومی تئوری Nerrisa is Faith هست که خودم دقیق نفمیدم این رو .
اما به نظر میاد که فیث اول بازی همون فیث بوده و وقتی اومده در خونه وودی موقع شیفتش توی P&P بوده که نرسیا چون شیفت فیث رو پر کنه خودش رو به شکل فیث در میاره و اون موقع است که جورجی فیث که همون نریساست رو میکشه .
یعنی در واقع نریسا از همون اول مرده و فیث وقتی میبینه نریسا به جاش کشته شده با گلیمور خودش رو مثل نریسا میکنه و کم کم مثل تئوری اول به بیگبی سرنخ میده .
این تئوری دومی رو اگه کسی بهتر فهمیده بگه .

اما کلا به دلیل حرفهای اخر نریسا و فیث که توی ذهن بیگبی مرور میشد احتمال درست بودن یکی از این تئوری ها خیلی بالاست و احتمال کمی میره که اینا چیز خاصی نباشه و داستان همونی باشه که نریسا توضیح داد .

من فکر میکنم فصل بعدی هم باشه . و احتمال میدم یه سری قضایا باعث بشه بیگبی محکوم بشه به رفتن به فارم . اخ اونجا چه حالی میده .

آخرین ویرایش:

a2010

کاربر سایت
Jul 26, 2012
756
نام
علی
حالا به جز این پیچیدگی هایی که داستان داشت یه چند تا نکته خواستم بگم
1-اولا با کشتن بلادی مری خیلی حال نکردم...قسمتی که بیگبی فول ولف شد عالی بود ولی به نظرم باید آخرین قسمت مبارزه با بلادی مری طولانی تر و خشن تر میبود...همین طوری بیگبی گازش گرفت و خورد شد...من خیلی رو نصف کردنش حساب کرده بودم:(
2-جایی که کروکد من کشته شدن دام رو توسط بیگبی مطرح میکنه و سفید برفی رو مقصر میدونه سفید برفی میگه این یه چیزی بود بین من و بیگبی و من فورا حلش کردم...همون چیزی که کروکد من درباره جورجی به بیگبی میگه و میگه این یه چیزی بین خود ماست و من فورا حلش میکنم و نیازی به دخالت تو نیست...
جالبه وقتی سفید برفی هم این دیالوگ رو میگه کروکد من میگه من قبل اینو جایی نشنیده بودم...؟!:d
3-در آخر هم اینکه این سفید برفی خیلی اون و منم داشت...این بیگبی هر کاری واسش میکرد قدر نمیدونست...آخر بازی هم یجوری از بیگبی فاصله گرفته بود و رفتار میکرد انگار بیچاره چیکار کرده...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر