The Wolf Among Us | pc

Telltale

قسمت اول بازیThe Wolf Among Us در نیمه سوم امسال عرضه خواهد کرد
.در این بازی ما در نقش کارآگاهی به نام Bigby Wolf هستیم.او یک گرگ میش است. در بازی سیستم انتخابی The Walking Dead هم وجود دارد Bigby Wolf می تواند تسلیم غرائز گرگی خود شودید یا این که مقاومت کند و سعی کند همه را خوش حال کند

آخرین ویرایش:

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,446
نام
علی
ای کسانی که لینکه دانلود دارید, ما رمضونیه تک خوری نکنید:(( گشتم تو نت خبری نی فعلا:(( اگه کسی لینک داره بده از قسمت آخری لطفا:((

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
شک ندارم که به اپیزود پنجم گند میزنه ، Telltale فقط میخواد از شر TWAU و TWD خلاص بشه تا به پروژه های بعدیش مثل Borderlands و GOT برسه ، حجم اپیزود پنجم هم که در استیم برای تست و بررسی آپلود شده حدود 1 گیگ هست که یعنی با اپیزودی در حدود تایم اندازه قبلیها طرف هستیم و خیلی از سوالات بی جواب میمونه. به شخصه حاضر بودم 4 ماه صبر کنم ولی یه اپیزود فوق العاده منتشر بشه در حد قسمت آخر TWD اگر اپیزود پنجم متای 85 به بالا تونست بگیره من رو یک هفته Ban کنید :| :d

بلی! :d ;)
خدافظ:-h:D

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
شک ندارم که به اپیزود پنجم گند میزنه ، Telltale فقط میخواد از شر TWAU و TWD خلاص بشه تا به پروژه های بعدیش مثل Borderlands و GOT برسه ، حجم اپیزود پنجم هم که در استیم برای تست و بررسی آپلود شده حدود 1 گیگ هست که یعنی با اپیزودی در حدود تایم اندازه قبلیها طرف هستیم و خیلی از سوالات بی جواب میمونه. به شخصه حاضر بودم 4 ماه صبر کنم ولی یه اپیزود فوق العاده منتشر بشه در حد قسمت آخر TWD اگر اپیزود پنجم متای 85 به بالا تونست بگیره من رو یک هفته Ban کنید :| :d بلی! :d ;)
مگه حجم و زمان اپیزود 5 سیزن1 TWD بیشتر از بقیه بود؟ حالا مگه کسی گفته این آخرین اپیزود این آی پیه که با قاطعیت میگید بعضی سوالات بی جواب میمونه؟

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
اصلا متوجه نمیشم چرا اینجوری تموم شد؟؟؟
کاملا نصفه تموم شد! یکی تمام حرفای بیگبی در لحظه آخر رو بزاره کنار هم بفهمم نریسا چجوری مقصر بوده؟

Positive

کاربر سایت
Jun 14, 2011
262
نام
علیرضا
خب من می خواستم بگم اپیزود نهایی تازه رو استیم ریلیز شد،این دوستمون میگه چرا اینجوری تموم شد :D طبیعتا جرئت بازکردن اسپویلر رو هم ندارم :D

Durance

کاربر سایت
Jan 19, 2014
560
خب بالاخره پرونده TWAU بسته شد و با توجه به پایان بازی فکر نمیکنم نیازی به فصل دوم باشه...
اول بهتره انتخاب هایی که انجام دادم رو شرح بدم و مثل اینکه بازی Ending های مختلفی داره ولی حداقل پایانی که بهش رسیدم راضی کننده نبود
[Georgie Porgie گذاشتم بدرد خودش بمیره ] [به Crooked Man فرصت محاکمه دادم و اخر هم از Witching Well پایین پرتش کردم ] [هدیه TJ قبول کردم ] [آخرین کلماتم به Nerissa هم "I made a lot of mistakes" بود اما باتوجه به پایان بازی بنظرم Nerissa که ملاقات کردیم در اصل Faith بوده که از Glamour استفاده کرده چون دقیقا همون جملات Faith اصلی میگه (حتی قسمت چهارم) یعنی سر بریده ای که در قسمت 1 دیدیم مال Nerissa واقعی بوده که با استفاده از Glamour شبیه Faith شده. با توجه به دروغ گفتن (Nerissa~(Faith فکر کنم حداقل Crooked Man رو نباید پایین پرتش میکردم. از همه بیشتر هم از کشتن Bloody Mary لذت بردم :d بعد از محاکمه Crooked Man همه نسبت به Bigby بی تفاوت رفتار میکنن که علتش رو نفهمیدم ! اگر هم مثل فیلم هندی Bigby و Snow زیر باران Sm**ch میکردن خیلی جذاب تر میشد :d ;;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر