The Wolf Among Us | pc

Telltale

قسمت اول بازیThe Wolf Among Us در نیمه سوم امسال عرضه خواهد کرد
.در این بازی ما در نقش کارآگاهی به نام Bigby Wolf هستیم.او یک گرگ میش است. در بازی سیستم انتخابی The Walking Dead هم وجود دارد Bigby Wolf می تواند تسلیم غرائز گرگی خود شودید یا این که مقاومت کند و سعی کند همه را خوش حال کند

آخرین ویرایش:

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,600
نام
Omid
اپیزود سوم نسبت به قبلی خدا رو شکر کمی طولانی تر بود اما روندش فقط اواخر طوفانی بود که با توجه به ماهیت داستانی این اپیزود طبیعیه

خب کاملا معلومه که کرین قاتل نیست ، اما بی گناه هم نیست
خدا رو شکر از شر این دام آشغال هم راحت شدم و فقط مونده کلک داداشش هم بکنم
درخت رو هم خیلی دلم میخواست بسوزونم و ببینم چی میشه اما نسوزوندم !کسی اگه سوزونده بگه چه اتفاقی میوفته
اپیزود بعدی به احتمال زیاد قاتل اصلی رو نشون میده ، یه حسی بهم میگه این یارو که تو ماشین بود مامان سفید برفیه :d

انتخابهای من :

سخنرانی اسنو رو قطع کردم البته ناخواسته !
اول به خونه ی کرین رفتم ، بعد به دفترکار دوقلوها و آخر سر به بار تریپ ترپ
با جک معلمله کردم اما دست ندادم باهاش و به اسنو حقیقت رو در مورد جک نگفتم چون دیدم اطلاعات خوبی بهم داد و کلا باهاش حال میکنم !
درخت رو نسوزوندم اما دلم میخواست بسوزونم !!!
اون یارو صاحب استریپ کلاب رو زدم له کردم :D
دماغ کرین هم زدم خورد کردم !
اون دام عوضی رو هم با کمال میل کشتم و لذتشو بردم !

فقط میتونم بگم دوباره زندگی به دهنم زهر شد تا اپیزود بعدی بیاد و بازی رو ادامه بدم ...

TellTale حرف نداری بخدا :x

Amin 47

کاربر سایت
Jun 7, 2010
826
این اپیزود ضعیف بود خیلی مشتاق ادامه ی بازی نیستم.
آخر کار اون دختره از پشت دیوار با تعجب نگاه می کنه که فکر کنم راننده ی ماشین یا دختره رو شناخته.

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
عالی بود این اپیزود.
همونطور که اپیزود قبل حدس زدم Crane قاتل نیست و قاتل هم کسیه که تا حالا نشونش نداده.
یه خورده به این Flycatcher مشکوکم:-? ولی بعیده.
10 دقیقه اخر اپیزود هم طوفانی بود! کلا هر وقت Bigby تبدیل به گرگ میشه، اون اپیزود سطحش یه لول میره بالا!:D چقدر حال کردم اون برادره رو به درک فرستادم:D باشد که اون یکی برادرش رو هم بفرستیم بقل خودش:D
آخر داستان هم با معرفی Bloody Mary و Crooked Man توییست خیلی خوبی ایجاد کرد. به نظر میاد قضیه خیلی بزرگتر از کشتن دو تا Prostitute باشه و همه چی زیر سر همین Crooked Man هست. امیدوارم آخرش رو خوب در بیارن. اسم اپیزود اخر که جوگیر کننده است:D
یه حسی بهم میگه این یارو که تو ماشین بود مامان سفید برفیه :d
اونی که تو ماشین بود که Crooked Man بود. :D

PipBoy3000_v2

کاربر سایت
Mar 6, 2009
976
من از قسمت اول تا الان نمی‌تونم انگشتم رو روی سفید برفی نزارم. احساس میکنم سفید برفی هم یه دستی (نه چندان کوچک) تو تمام این قضایا داره.
کلاً سفید برفی خیلی اخلاقش از قسمت اول تاحالا برای من نمایشی شده. خبر های بد رو هم خیلی خوب و بی دردسر تحمل میکنه. هوووممم. منم مثل خودش هیچوقت هدفم رو مستقیم نمی‌گم.
حتی woodsman هم همه حقایق رو نمی‌گه. انگار یچیزایی رو تو خودش نگه داشته.

من خودم بدون فکر اون داداشه رو کشتم ولی بعد پشیمون شدم (ولی لود نمی‌کنم چون اصل بازی رو همین تصمیم های لحظه ای میسازه). شاید این چیزی باشه که Crooked Man میخواست Bigby انجامش بده. یه فیبل کمتر؟

در کل امیدوارم داستان مثل بادکنکی نباشه که هی بادش کنن بعد با یه سوزن کوچیک بادش رو بخوابونن! ولی امید دارم که اینطور نمیشه. (با توجه به والکینگ دد)

La Volpe

کاربر سایت
Sep 20, 2011
42
نام
Javad
حتی woodsman هم همه حقایق رو نمی‌گه. انگار یچیزایی رو تو خودش نگه داشته.
آره دیگه! آخر اپیزود، کاملا مشخص شد! تبری که Bloody Mary همراهش بود، همون تبر Woodsman هستش! البته ممکنه خیلی راحت، واسه فریب دادن Bigby، تبر رو دزدیده باشن ازش!

من از قسمت اول تا الان نمی‌تونم انگشتم رو روی سفید برفی نزارم. احساس میکنم سفید برفی هم یه دستی (نه چندان کوچک) تو تمام این قضایا داره.
کلاً سفید برفی خیلی اخلاقش از قسمت اول تاحالا برای من نمایشی شده. خبر های بد رو هم خیلی خوب و بی دردسر تحمل میکنه. هوووممم. منم مثل خودش هیچوقت هدفم رو مستقیم نمی‌گم.
البته یه احتمالی هم هست: شخصیت اسنو، خیلی پرطرفداره بین فن ها! شاید TTG، اون اول خواسته ازش یه Villain بسازه، بعدا پشیمون شده! چون با توجه به مدارک موجود، داستان رو یه بار عوض کردن!(یا حداقل یه تغییر بزرگی دادن تو داستان). اگه یادتون باشه، اون اپیزود اول که تازه منتشر شده بود، عکس اپیزود سوم، یه چیز دیگه بود! الان یه چیز دیگه است اصلا!
البته به احتمالی قوی تر، حدسمون غلط باشه! آخه تو کمیک اصلی Fables که بازی رو از روی اون ساختن، Snow و Bigby، با هم ازدواج می کنن و 5-6 تایی هم بچه دارن! پس میشه گفت یه جورایی Snow بی گناهه و ...
watch?v=DHwV7GSBcIc
بدون شرح

yahoo_24.gif

آره مال منم اون صحنه یه همچین باگی پیش اومد! منتها Bigby فقط ثابت می ایستاد و هیچ حرکتی هم نمی کرد! مجبور شدم از بازی خارج شم و دوباره بیام، تا باگش درست شه!

N.i.n.j.a

کاربر سایت
Dec 27, 2012
1,494
نام
つばさ
وقتی یک اپیزود رو بازی می کنم و تمام میشه 2 روز بعد اصلا یادم نیست فلان شخصیت کی بوده . الان هر چی اسم گفتید رو دارم با تعجب نگاه می کنم واصلا نمی دونم کی هستن ... :| مثلا Crooked Man کیه ؟ :-/

La Volpe

کاربر سایت
Sep 20, 2011
42
نام
Javad
وقتی یک اپیزود رو بازی می کنم و تمام میشه 2 روز بعد اصلا یادم نیست فلان شخصیت کی بوده . الان هر چی اسم گفتید رو دارم با تعجب نگاه می کنم واصلا نمی دونم کی هستن ... :| مثلا Crooked Man کیه ؟ :-/

همونی که آخر اپیزود سوم، تو ماشین نشسته و با دستش اشاره می کنه که Bigby رو نکش!
تو این اپیزود به طور کامل نشون داده نمی شه، ولی این عکسشه که از فایلای بازی استخراج شده ظاهرا:
Crooked_Man.png

Michael Sykes

کاربر سایت
Mar 2, 2009
628
نام
صالح
دوستان من چندتا سوال دارم
1
- اون حلقه تو اپیزود 3 که دست crane بود چیکار قرار بود بکنه که کار نکرد؟
2-کلا من کارای crane واسم حل نشد یه کم توضیح میدید که کی لیلی رو شبیه اسنو کرده بود و کی لیلی رو کشت؟ مگه crane نیود؟ عکس داشتیم ازش ثابت میکرد اونه دیگه
3-چرا صحنه جرم که خون و عکسا بود رو پاک نکرده بود crane? چرا اینه رو شکوند؟
اپیزود یک که اسنو میاد جریان سر رو به wolf بگه دقت کردید که یه کوچولو اسنو مشکوک میزد؟ یه بار دیگه اون قسمتو بازی کنید یه جوریه من حس میکنم دستش یه ذره تو کاسس
قسمت سه که رفتم سراغ crane تو خونه جادوگره من دقیق فهمیدم که خودشو تلسم کرده شبیه بچه!! خیلی تابلو بود

La Volpe

کاربر سایت
Sep 20, 2011
42
نام
Javad
دوستان من چندتا سوال دارم
1
- اون حلقه تو اپیزود 3 که دست crane بود چیکار قرار بود بکنه که کار نکرد؟
2-کلا من کارای crane واسم حل نشد یه کم توضیح میدید که کی لیلی رو شبیه اسنو کرده بود و کی لیلی رو کشت؟ مگه crane نیود؟ عکس داشتیم ازش ثابت میکرد اونه دیگه
3-چرا صحنه جرم که خون و عکسا بود رو پاک نکرده بود crane? چرا اینه رو شکوند؟
اپیزود یک که اسنو میاد جریان سر رو به wolf بگه دقت کردید که یه کوچولو اسنو مشکوک میزد؟ یه بار دیگه اون قسمتو بازی کنید یه جوریه من حس میکنم دستش یه ذره تو کاسس
قسمت سه که رفتم سراغ crane تو خونه جادوگره من دقیق فهمیدم که خودشو تلسم کرده شبیه بچه!! خیلی تابلو بود

1-اون فا*شه ها، طلسم شدند که هیچ رازی رو نمی تونن فاش کنن! اون انگشتر وظیفش این بود که این طلسم رو بشکنه تا فا*شه ها، بتونن به بی گناهی (از قتل) Crane شهادت بدن!
2-قاتل لیلی، Crane نیست! بلکه احتمال خیلی خیلی زیاد، The Crooked Man اینکار رو کرده! اما Crane اعتراف کرد که به اسنو علاقه داشته ولی چون اسنو بهش اهمیت نمی داده، اونکار رو با لیلی کرده! اما قاتلش نیست!
3-آینه رو شکوند، تا Bigby و اسنو نتونن پیداش کنن! قضیه ی خون و... هم که خوب همونطور که گفتم، Crane قاتل نبوده!
داستان به شدت مبهم و درگیر کننده شده! باید صبر کرد تا اپیزود 4، ببینیم اصل داستان چیه! تا الان فقط ظاهر قضیه رو دیدیم!

Durance

کاربر سایت
Jan 19, 2014
560
تاپیک انگار غیب شده بود :|
عکس های اپیزود جدید :
WebRes_TheWolfAmongUs_104_Downingtown_1937.jpg
WebRes_TheWolfAmongUs_104_Gibbstown_1951.jpg
WebRes_TheWolfAmongUs_104_Greenwich_1925.jpg

با این وضعیت فکر کنم حدود 2 هفته دیگر قسمت جدید عرضه میشه

یه فرصتی بشه مخ Snow رو بزنیم ، یه حالی به BloodMarry هم بدیم . Dee رو هم بفرستیم بغل دست Dum ، خوب نیست دو برادر از هم دور باشند :d

یه نکته قابل توجه این هست که در کمیک ها ، Cindrella شخصیت خیلی مهمی هست ولی در بازی فعلا حضور نداشته :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر