Multi Platform The Witcher 3: Wild Hunt

سازنده
CD Project Red
تاریخ انتشار
May 2015
ناشر
CD Project Red
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
https___image-api.nrj.fr_http_www.nrj-games.fr%2Fuploads%2Fpages%2F5d024cf13e6cd_the-witcher-c...jpg

Developer : CD Project Red
Publisher : Bandai Namco / Warner Bros
Genre :Action RPG
Platform : PC / Xbox One / PS4
Release Date : 19 May 2015
29 اردیبهشت 1394

سومین نسخه از سری محبوب و تحسین شده The Witcher، تحت زیر نام The Wild Hunt در حال ساخت و توسعه می‌باشد. بازی قرار است بزرگترین عنوان ساخته شده در این سری باشد و پایانی بزرگ را بر این 3گانه رقم خواهد زد.

اطلاعات منتشر شده:

• گیم پلی همانند عنوان دوم خواهد بود که صدالبته تغییراتی نیز به دنبال خواهد داشت،
  • بازی یک دنیای Open World بزرگ و زنده را به تصویر خواهد کشید به گونه ای که بزرگترین دنیا را در تاریخ بازی های RPG خواهد داشت،
  • جزئیات بازی "30 برابر" بزرگتر از 2 عنوان پیشین خود خواهد بود،
  • استفاده از اسب و قایق برای جستجو در دنیای پهناور بازی، اضافه شده است. همچنین عنصر Fast Travel را در بازی شاهد خواهیم بود،
  • به گفته سازندگان، بازی "20 برابر" بزرگتر از عنوان Skyrim خواهد بود،
  • هر عملی از سوی بازیکنان بر روی دنیای بازی تاثیر به سزایی خواهد داشت،
  • هر ماموریت شامل روش هایی خواهد بود که از طریق آن ها می‌توان آن ماموریت را به پاین رساند. در واقع بازی گزینه های مورد نظر را پیش روی بازیکن خواهد گذاشت که از آزادی عمل بالایی برخوردار خواهند بود،
  • مبارزات همانند نسخه دوم در قالب مبارزات تن به تن و استفاده از جادو خواهد بود،
  • امکان قطع عضو در بازی وجود خواهد داشت،
  • به گفته سازنده، چیزی بیش از 100 ساعت برای اتمام بازی نیاز خواهد بود، 50 ساعت برای ماموریت های اصلی و 50 ساعت برای ماموریت های فرعی،
  • سیستم آب و هوا و شبانه روز بازی به صورت دینامیک خواهد بود،
  • هوش مصنوعی NPC ها به مراتب بیشتر از قبل شده است و اکان تعامل با محیط اطراف به صورت واقع گرایانه صورت خواهد گرفت،
  • به گفته سازندگان، چیزی بالغ بر 80 هیولا در دنیای بازی وجود خواهد داشت که هر کدام هوش، نیروها و صفات مخصوص به خود را خواهند داشت،
  • همراه با چرخه شبانه روز، نیروها و مهارت های هیولاها نیز متغیر خواهد بود، همانند قدرت گرفتنِ یک گرگ نما در شب مهتابی، که به بازیکنان اجازه خواهد داشت استراتژی مورد نظر خود را برای شکار پیاده کنند،
  • ساخت سلاح و معجون ها نیز همچنان در بازی حضور دارد اما بر خلاف نسخه پیشین، عمق بیشتری به خود خواهند گرفت،
  • مکانیزم های جدیدی همچون Witcher Sense، مبارزه بر پشت اسب و شنا در زیر آب ها و همچنین استفاده از تیر و کمان به بازی اضافه شده اند،
  • گرالت قادر به پریدن از روی اشیاء مختلف و بالا رفتن از ساختمان های خواهد بود. به گفته سازندگان این مکانیزم همانند سری Assassin's Creed نخواهد بود، بلکه بیشتر شبیه به عنوان Uncharted ساخته شده است،
  • نشانه های Witcher (که تحت عنوان Sign از آن ها یاد میشد) به 10 عدد افزایش یافته اند که 5تای آن ها از قبل وجود داشته اند،
  • بازیکن قادر خواهد بود که هنگام سواری بر پشت اسب، از بمب و Sign ها استفاده کند،
  • داستان بازی ادامه ای بر نسخه پیشین خود خواهد بود،
  • ماموریت گرالت "شخصی تر" توصیف شده است،
  • بازی به شرح مفصلی در مورد Wild Hunt ها خواهد پرداخت، کسانی که پس از ورود به هر منطقه، تنها ویرانی بر جای خواهند گذاشت،
  • بازی با استفاده از جدیدترین نسخه موتور گرافیکی استودیو CPR یعنی Red Engine 3 بهره خواهد برد که با سازنده توانایی خلق جلوه های بصری فوق العاده و دیگر المان های موجود داده است،
  • هیچ گونه بارگذاری در حین ورود از منطقه ای به منطقه ای دیگر وجود نخواهد داشت.
  • در بازی 4 درجه سختی وجود دارد (Easy, Normal, Hard, Dark) که هر کدام میزان توانایی هیولاها را تغییر میدهند. Hit Point/Hit Box ها در هر 4 درجه سختی ثابت هستند.
  • بعد از تموم کردن هر کدام از قراردادهای شکار هیولا میتونید با استفاده از یه Mini Game برای گرفتن پول بیشتر چانه زنی کنید.
  • ماموریت های فرعی بسیار خوب طراحی شده اند و نویسندگی و پراکندگی داستانی آنها بسیار بالاست.
  • استفاده از دارو برای درجات سختی بالاتر بسیار حیاتی است. هر ترکیب را فقط کافیست یکبار درست کنید و پس از آن در صورت داشتن الکل میتوانید آن را دوباره پر کنید. داروها را میتوان برای کارایی بهتر آپگرید کرد. هرچند داروهای قویتر میزان آلودگی سمی بدن شما را نیز بالاتر خواهند برد.
  • Novigrad و No Man's Land در واقع یک نقشه بوده و در مجموع بسیار بزرگتر از Skyrim هستند. جزیره های Skellig دیگر بخش بزرگ بازی را تشکیل میدهند. در کنار آن، 5-6 منطقه جداگانه دیگر از جمله Kaer Morhen در بازی وجود دارند.
  • Witcher 3 هیچگونه Respawning (ظهور مجدد) برای دشمنان ندارد. در طول 2 روز بازی او دشمنانی که کشته بود دوباره در آنجای قبلی ظاهر نشده اند.
  • بهترین Item های بازی از راه Crafting(ساختن) بدست می آیند.
  • مجله GS بشدت از داستان و نحوه پخش شدن خط های داستانی (شاخ و برگ گرفتن آن) و این حقیقت که نمیتوان به راحتی آنها را حدس زد، راضی بودند.
  • برای کسانی که میخواهند یک راه خاص را بروند و بازی را به یک صورت خاص تمام کنند، به دلیل وسعت داستان و نحوه پخش شدنش سخت است که بفهمید دقیقا از کجا کار "خراب" شد تا بخواهند با یک Save/Load ساده به آنجا برگشته و اشتباهتشان را اصلاح کنند.
  • برخلاف سیستم انتخاب دیالوگ در عناوین Bioware، در Witcher 3 تصمیم ها به صورت "خوب" و "بد" دسته بندی نشده اند. (بسته به موقعیت) خود بازیکن باید متوجه شود که کدام تصمیم بد و کدام خوب است.
  • W3 دو شهر بسیار بزرگ به نام های Novigrad و Oxenfurt خواهد داشت. هر دو بسیار زنده به نظر میایند.
  • منطقه No Man's Land شامل 25 روستای کوچکتر خواهد بود.
  • در بازی دهکده هایی به بزرگی Flotsam از نسخه 2 وجود دارد.
  • Geralt میتواند از مردم دزدی کند. هرچند سیستم فعلی بسیار ساده و آسان است و جای کار دارد.
  • بخشهای Ciri در مجموع بین 5 تا 10 ساعت خواهند بود و بیشتر مانند یک بازی Action Adventure میباشند تا RPG. بسته به موقعیت Ciri توانایی های خاصی خواهد داشت و از درخت آپگرید در این بخشها خبری نیست.
  • میتوان با ساخت کیسه هایی برای زین اسب خود Storage ـتان را افزایش دهید، هرچند برای دسترسی به آیتم های قرار داده شده در این Storage ها باید به پیش اسبتان رفته و از آنجا برشان دارید.
  • ریش Geralt با گذر زمان رشد خواهد کرد. برای کوتاه نگه داشتنش مجبورید بعد از چند روز به آرایشگاه بروید.
  • جزییات ریز زیادی همچون توقف Roche برای خوردن سیبی از یک سبد، در بازی وجود دارد.
  • دنیا میتواند بر اساس تصمیمات شما تغییر کند اما این موضوع محدودیتی دارد. مثلا همانند Skyrim نمیبینید که مردم یکدفعه ای با اژدها درگیر شوند.
  • بازی Open World است اما تقریبا همه چیز "کنترل شده" است و سازنده برای همه بخش ها "برنامه ریزی" کرده است.
  • گرلت در مورد بسیاری از اتفاقات بازی نظر میدهد/حرف میزند. مثلا هنگامی که دارد رد چند نفر یا یک شکار را میگیرد.
  • انواع بسیار زیادی از دشمنان در بازی وجود داشته و هر یک حس متفاوتی نسبت به دیگری دارند.
  • ماموریت های فرعی بسیار عالی کار شده اند و هر کدام داستان خاص خود را گفته و نسبت به Geralt واکنش نشان میدهند.
  • تمام دنیا بسیار زنده و واقع گرایانه بنظر میاید.
  • هر منطفه در بازی رنگ پردازی و احساس خاص خود را دارد.
  • "غیرممکن است که بتوانید 2 بار ویچر 3 را دقیقا به یک صورت تمام کنید"
  • Open World بودن بازی ممکن است بر روی Pacing افرادی که زیاد اهل RPG نیستند تاثیر بگذارد.
  • موسیقی بازی در کل خوب بوده و بسته به موقعیت بازی به صورت داینامیک عمل میکند. هرچند نمیتوان گفت موسیقی شاهکار یا فوق العاده است.
  • خشونت تصویری بازی بسیار زیاد بوده خصوصا در موارد قطعی اعضای بدن و به نسبت TW1 و TW2، هرچند بازی همچنان طبیعی به نظر میاید.
  • تنها لودینگ بازی در محیط خارجی مپ بین سرزمین اصلی و Skellig است.
  • بعضی ساختمان های بسیار بزرگ و داستانی ممکن است لودینگ داشته باشند، هرچند ساختمان های عادی اینگونه نیستند.
  • تمام Item های انتخاب شده در خود بازی بر روی Grealt قابل مشاهده هستند.
  • مبارزه با دستان خالی برگشته است، اینبار بدون QTE. مبارزات به صورت طبیعی برگشته و دارای ضربات سریع و قوی میباشند.
  • شهرها دارای اکوسیستم واقع گرایانه هستند، به عنوان مثال همانند قرون وسطا در حومه شهر میتوان Craftsman ها را پیدا کرد.
  • ماموریت های فرعی به صورت رندوم و اتفاقی طراحی نشده و هر کدام مکان و داستان مخصوص خود را دارند.
  • محیط هیچ تغییر یکدفعه ای نخواهد داشت (مثلا از صحرا یدفعه ای به منطقه مرطوب و جنگلی تبدیل شود) تغییرات محیط کاملا طبیعی و واقع گرایانه هستند.
  • در طول این 12 ساعت دنیای بازی هیچوقت احساس پوچی یا خالی بودن نداشته است.
  • بازی بسیار جذاب است و شما را "به دورن خود" میکشد. W3 توانسته بدون از دست دادن پیچیدگی نسخه های قبلی در عین حال بسیار روانتر از آنها باشد.
می‌توان گفت سازنده ها برای خلق این عنوان از تمام توانایی خود استفاده برده است. تا بدین جای کار پیش نمایش های بازی فوق العاده بوده و جایزه های بسیاری را از سایت ها و مجلات به خود اختصاص داده است.

لینک های مرتبط:

Last edited by a moderator:

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
دوستان امروز بهم ویچر 3 هدیه دادن جای کادو تولد فقط من گیج شدم از پکش
یه نقشه داره ک هیچ
یه cd هم توش آهنگهای بازیه ب نظر
ی چندتا دفترچه هم هست که یکیش یه کد داره ب اسم special gift redemption code که 12 رقمه باید جایی واردش کنم؟
یه کد هم داره ب اسم comic book ...که اونم 8 رقمه نمیدونم باید کجا بزنم
بعد دیکسو گذاشتم 20 گیگ آپدیت داد احتیاجه دانلود کنم ؟ زبان انگلیسی هم زیاد بلد نیستم اگر خیلی نیاز داره ب زبان بازی نکنم
سوال آخرمم اینکه اولش که تو قصر هست افت فریم دارم تو بازی عادیه یا با آپدیت حل میشه؟
ممنون میشم جواب بدید
اگر بازی نسخه اصلی باشه روی استیم باید فعال کنی که خودش اپدیت هاشو هم دان میکنه و بازی خیلی رون تر میشه . کد هارو هم توی استیم فعال میکنی .

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
دوستان من اپدیت 20 گیگی رو گرفتم
حالا یکسری اضافات هم تو پلی استور بود گرفتم ولی نصب نمیشن جریان چیه؟
02818085569364744309.jpg

یه دیکشنری آنلاین هم معرفی کنید چون اصلا زبان بلد نیستم میخوام دستوپا شکسته بفهمم موقع انتخاب گزینه ها چیو باید بزنم
تو تنظیمات برای من زبان عربی و ترکی هم داره چقدر حیف ک زبان فارسی تو این بازی ها جایی نداره
این بازی دانستن زبان مهمه مخصوصا بخش داستانیش وگرنه هیچ لذتی نمیبرید از بازی و سردرگم میشید بیشتر منم نتونستم ارتباط بگیرم با داستانش برای همینم بیخیال شدم

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,509
نام
مهدی
این بازی دانستن زبان مهمه مخصوصا بخش داستانیش وگرنه هیچ لذتی نمیبرید از بازی و سردرگم میشید بیشتر منم نتونستم ارتباط بگیرم با داستانش برای همینم بیخیال شدم
اتفاقا من جذب گیم پلیش شدم
همون اول که با استادش داریم میریم کنار ساحل دو تا صندوق گنج با یه شمشیر خوب پیدا کردم راحت دارم میرم جلو
یه شمشیر هم هست به اسم viper که همین اوایل بازی میشه پیداش کرد تو یوتیوب فیلمش هست
از نظر داستانی هم اگثر سایتها توضیح دادن ولی برای من گیم پلی مهمه که خیلی حال میده

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
همون اول که با استادش داریم میریم کنار ساحل دو تا صندوق گنج با یه شمشیر خوب پیدا کردم راحت دارم میرم جلو
یه شمشیر هم هست به اسم viper که همین اوایل بازی میشه پیداش کرد تو یوتیوب فیلمش هست
از نظر داستانی هم اگثر سایتها توضیح دادن ولی برای من گیم پلی مهمه که خیلی حال میده
باور کن داری ظلم می کنی به خودت، اگه می دونستی داستان بازی چقدر خوبه همین الان ثبت نام می کردی کلاس زبان:D اینجور بهت بگم، بعد از To the Moon قشنگ ترین داستانیه که من توی بازی ها تا حالا دیدم:D
پ.ن: اون "به سوی ماه" که به نظرم بهترین داستان و روایت توی تمام عرصه های هنری(کتاب رو فاکتور بگریم حالا) بود، تا حدی که الان موسیقی متنشو می شنوم بغض می کنم و کل صحنه هاش جلو چشامه:(

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,509
نام
مهدی
باور کن داری ظلم می کنی به خودت، اگه می دونستی داستان بازی چقدر خوبه همین الان ثبت نام می کردی کلاس زبان:D اینجور بهت بگم، بعد از To the Moon قشنگ ترین داستانیه که من توی بازی ها تا حالا دیدم:D
پ.ن: اون "به سوی ماه" که به نظرم بهترین داستان و روایت توی تمام عرصه های هنری(کتاب رو فاکتور بگریم حالا) بود، تا حدی که الان موسیقی متنشو می شنوم بغض می کنم و کل صحنه هاش جلو چشامه:(
والا وقت کلاس رفتن ندارم تا 9 شب سرکارم بعدش میایم خونه
دیگه تا بخوایم زبان فول بشیم چندسال طول میکشه
دستو پا شکسته تو مترجم گوگل میخونم داستانو ولی گیم پلی از همه چی مهمتره سرگرممون میکنه

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
یکی نیست بگه نامسلمونا زبان عربی گذاشتین فرهنگ غنی پارسی هم پاس بدارید تو بازیتون!
زیر نویس فارسی میزاشتن عین فیلم لذت میبردیم چی میشد الان دیگه اکثر بازی ها دارن از عربی پشتیبانی میکنن بریم کلاس عربی فول بشیم بی دردسرتر از انگیلیسیه :D

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
اگه داستان برات مهم نیست کلا بهتره ریمستر Skyrim هم بگیری کلا یک دنیای گیم پلی غنی داره داستان خاصی هم نداره مونولگه ! بازی خوبیه

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
دوستان در حال حاضر نسخه Complete رو استور سونی تخفیف زده 24.99$ میفروشه که اگر کد 10٪ تخفیف رو هم بزنیم میشه قیمتش 22.99$ این بازی تا چه زمانی برای آدم سرگرم کننده هستش ؟ ارزش خرید داره ؟ دیالوگ ها چه قدر تاثیر دارن در روند بازی ؟ چه مقدار طول میکشه تا آخرش بریم ؟ چند تا پایان داره ؟
من بازی بلادبورن رو پلات کردم چون خیلی باهاش حال کردم به نظرتون این بازی بهم میچسبه یا نه ؟

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
دوستان در حال حاضر نسخه Complete رو استور سونی تخفیف زده 24.99$ میفروشه که اگر کد 10٪ تخفیف رو هم بزنیم میشه قیمتش 22.99$ این بازی تا چه زمانی برای آدم سرگرم کننده هستش ؟ ارزش خرید داره ؟ دیالوگ ها چه قدر تاثیر دارن در روند بازی ؟ چه مقدار طول میکشه تا آخرش بریم ؟ چند تا پایان داره ؟
من بازی بلادبورن رو پلات کردم چون خیلی باهاش حال کردم به نظرتون این بازی بهم میچسبه یا نه ؟
دیالوگ ها خیلی تاثیر گذارن روی هر کوئست
این بازی روی داستان تمرکز زیادی داره (تا حدودی بر عکس بلادبورن)
با دو تا DLC شما روی 150 ساعت حساب کن حداقل
3 تا پایان کلی داره که هر کدوم حدود 10 تا زیر شاخه دارن تقریباً 30 تا پایان مختلف

• Like
Reactions: Mohammad®eza

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
دیالوگ ها خیلی تاثیر گذارن روی هر کوئست
این بازی روی داستان تمرکز زیادی داره (تا حدودی بر عکس بلادبورن)
با دو تا DLC شما روی 150 ساعت حساب کن حداقل
3 تا پایان کلی داره که هر کدوم حدود 10 تا زیر شاخه دارن تقریباً 30 تا پایان مختلف
شما گفتين سه پايان و كلى زيرشاخه داره پايان بازى، دقيقا از چه موقعى سه تا پايانى بازى شروع ميشه؟ چون ميخواستم قبلش سيو كنم اگه شد هر سه پايان رو برم

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
شما گفتين سه پايان و كلى زيرشاخه داره پايان بازى، دقيقا از چه موقعى سه تا پايانى بازى شروع ميشه؟ چون ميخواستم قبلش سيو كنم اگه شد هر سه پايان رو برم
سه تا پایان به تصمیای حین بازیتون بستگی دارن اینطوری نیست که مشخص باشند. یکی از تصمیما تقریبا اوایل بازیه، 2 تاش اواسط و چند تای دیگه هم اواخر بازی!
توی بازی اصلی روند ماموریتا بجز چند مورد انگشت شمار فرق نداره و اینطور نیست که مثلا این پایان یه ماموریت جدا داشته باشه. البته توی Blood and Wine اینطور نیست و کلا فرق داره

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
سه تا پایان به تصمیای حین بازیتون بستگی دارن اینطوری نیست که مشخص باشند. یکی از تصمیما تقریبا اوایل بازیه، 2 تاش اواسط و چند تای دیگه هم اواخر بازی!
توی بازی اصلی روند ماموریتا بجز چند مورد انگشت شمار فرق نداره و اینطور نیست که مثلا این پایان یه ماموریت جدا داشته باشه. البته توی Blood and Wine اینطور نیست و کلا فرق داره
اها. خب الان يك سوال
من الان جايى هستم كه ساحره ها رو (سورسرس) كنار هم جمع كردم و قراره برم با ينيفر ملاقات كنم و بعدشم احتمالا بريم به جنگ اميره(شاه وايلد هانت) حالا قبلشم خب تصميماتى گرفتم كه احتمالا تا به اينجا تاثير خودش رو گذاشته. من قبل از رفتن به جزيره ى ميست و پيدا كردن سيرى سيو كردم اما بعد از اون تصميم جدى يه خاصى نگرفتم مگر همون موقع كه با سيرى رفتم به جنگ ژنرال وايلد هانتها فكر كنم بود ولى اونم فكر نكنم تاثيرى انچنانى داشت، نميدونم! اما خب سوالم اينه ماموريتهاى اخر بازى تصميمات مهمى قراره بگيرم كه خب تاثير زيادى ميذاره روى پايان بازى، چه موقع خوبه يه سيو انجام بدم كه بتونم دوباره برگردم و بقيه ى پايانها رو ببينم؟

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
اها. خب الان يك سوال
من الان جايى هستم كه ساحره ها رو (سورسرس) كنار هم جمع كردم و قراره برم با ينيفر ملاقات كنم و بعدشم احتمالا بريم به جنگ اميره(شاه وايلد هانت) حالا قبلشم خب تصميماتى گرفتم كه احتمالا تا به اينجا تاثير خودش رو گذاشته. من قبل از رفتن به جزيره ى ميست و پيدا كردن سيرى سيو كردم اما بعد از اون تصميم جدى يه خاصى نگرفتم مگر همون موقع كه با سيرى رفتم به جنگ ژنرال وايلد هانتها فكر كنم بود ولى اونم فكر نكنم تاثيرى انچنانى داشت، نميدونم! اما خب سوالم اينه ماموريتهاى اخر بازى تصميمات مهمى قراره بگيرم كه خب تاثير زيادى ميذاره روى پايان بازى، چه موقع خوبه يه سيو انجام بدم كه بتونم دوباره برگردم و بقيه ى پايانها رو ببينم؟
چیزی که اکثر دوستان به عنوان پایانهای اصلی در نظر میگیرن اتفاقیه که برای سیری میفته. این اتفاق رو شما با چهار تا انتخاب شکل میدین.
اولیش اونجاست که از درسهای Avallac'h خسته شده و بین مشروب خوردن و برف بازی باید انتخاب کنید
دومیش اونجاست که میاد بیدارتون میکنه برای کشتن Imlerith که شما میتونید ببرینش ویزیما پیش امیر و در قبال خوش خدمتیتون پول بگیرید
سومیش هم مربوط به زمانیه که میخواد بره از افرادی که بهش کمک کردن تشکر کنه (اینجا کافیه رفتارتون مثل آدم باشه و تاثیرش مثل بقیه نیست)
چهارمیش هم اونجاست که میخواد بره ببینه چی به سر اون پسره که تو Skellige کمکش کرده اومد
در نتیجه بهترین حالتش اینه که بعد از مراسم Vesemir سیو کنی واسه این پایانهای اصلی.
اما خب چیزهای دیگه ای هم هست مثل اینکه گرالت رابطه ش رو با کی ادامه میده یا اینکه جنگ نیلفگارد و Redania به کجا میرسه و سرنوشت قلمروهای شمالی چی میشه یا اینکه حاکم Skillege Islands کی میشه و ... که پایانهای فرعی رو تشکیل میدن
در ضمن امیر امپراطور نیلفگارد هست، پادشاه وایلد هانت Eredin هست

• Like
Reactions: stanley

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
چیزی که اکثر دوستان به عنوان پایانهای اصلی در نظر میگیرن اتفاقیه که برای سیری میفته. این اتفاق رو شما با چهار تا انتخاب شکل میدین.
اولیش اونجاست که از درسهای Avallac'h خسته شده و بین مشروب خوردن و برف بازی باید انتخاب کنید
دومیش اونجاست که میاد بیدارتون میکنه برای کشتن Imlerith که شما میتونید ببرینش ویزیما پیش امیر و در قبال خوش خدمتیتون پول بگیرید
سومیش هم مربوط به زمانیه که میخواد بره از افرادی که بهش کمک کردن تشکر کنه (اینجا کافیه رفتارتون مثل آدم باشه و تاثیرش مثل بقیه نیست)
چهارمیش هم اونجاست که میخواد بره ببینه چی به سر اون پسره که تو Skellige کمکش کرده اومد
در نتیجه بهترین حالتش اینه که بعد از مراسم Vesemir سیو کنی واسه این پایانهای اصلی.
اما خب چیزهای دیگه ای هم هست مثل اینکه گرالت رابطه ش رو با کی ادامه میده یا اینکه جنگ نیلفگارد و Redania به کجا میرسه و سرنوشت قلمروهای شمالی چی میشه یا اینکه حاکم Skillege Islands کی میشه و ... که پایانهای فرعی رو تشکیل میدن
در ضمن امیر امپراطور نیلفگارد هست، پادشاه وایلد هانت Eredin هست
ممنونم. بعضى از انتخابهايى كه گفتى اصلا فكر نميكردم بخواد روند پايانى داستان رو تغيير بده! فقط مورد اخرى مونده برام. فكر كنم قبل از اونجايى كه گفتى سيو داشته باشم.

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,509
نام
مهدی
چقد این بازی قسمتش لوتش خوبه معتادمون کرده
دوستان تاپیکی چیزی نیست شرح داستان هر منطقه رو گفته باشه؟حالا خارجی هم بود ایراد نداره میدیم ترجمه کنن . سایتهای ایرانی فقط زومجی مختصر گفته ک بدک نبود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر