The Witcher 3 در نسخه XBOX ONE و PS4 بر روی 30 فریم خواهد بود

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,762
نام
ممد
در مصاحبه با یک سایت ایتالیایی Balázs Török ,برنامه نویس ارشد استدیو CD Projekt RED ,درباره
فریم ریت این عنوان در کنسول های نسل بعدی این چنین گفت:
مثل همیشه,هدف ما ارائه بهترین گرافیک است و این به طور طبیعی باعث بوجود امدن محدودیت هایی
می شود.ما هنوز برای resolutions به نقطه نظر مشترکی نرسیدیم ولی هدف ما 30 فریم در ثانیه خواهد بود.

او همچنین درباره استفاده از NVIDIA PhysX در نسخه PC گفت:
ما در حال کار بر روی تخریب پذیری,به عنوان یکی از مهمترین بخش های بازی هستیم.ما دوست نداریم
چیزی را فقط بخاطر نشان دادن تکنولوژی خود,به بازی اضافه کنیم.در حال تجزیه و تحلیل راه های مختلف
برای تعامل پلیر با محیط بازی هستیم.در حال حاضر ما از سیستمی که بر اساس NVIDIA PhysX و
مخصوصا APEX آن است, برای تخریب پذیری و شبیه سازی لباس ها استفاده می کنیم.ما تمام تلاشمان
را برای بهینه سازی بازی انجام خواهیم داد همچنین برای بهترین عملکرد همیشه با NVIDIA در ارتباط هستیم.

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
خوشم نیومد فریم رو فدای گرافیک کنن کاش بر عکس بود
کلا همیشه کنسول همینه هر چقدرم قوی باشه بازم میان قدرت رو برای گرافیک استفاده میکنن تا فریم اکثر سازنده ها
این تشخیص سازنده بازیه بین گرافیک و پرفورمنس یکی رو انتخاب میکنه تو این مورد خاص ترجیح دادن گرافیک بالاتر باشه تو بتلفیلد تشخیص دادن 60 فریم باشه این به گیم پلی هم مربوط میشه هرچی اکشن بازی بیشتر باشه فریم بیشتر بدردش میخوره ولی تو یه بازی ادونچر 15 فریم هم که باشه از سرش زیاده به هر حال بازی ساز فکر کرده اینطور تجربه ی بهتری برای گیمر بدست میاد. حالا خوبی PC اینه که این تصمیم با خودته میتونی از گرافیک بزنی و فریم رو بالا ببری و یا بالعکس اما کنسول همه چیش بستس که البته مزایای خودشم داره اما بدیهایی هم داره تا بوده همین بوده

Optimus Prime

کاربر سایت
Sep 18, 2011
1,245
نام
ALEX
یکی میتونه بگه فرق30فریم با60 فریم چیه؟یعنی راحتتر اجرامیشه؟

فرق که دارن منتها بیشتر هدفشون از گفتن 60 فریم کردن کارت گرافیک قوی تو پاچه ملت هستش.
اگه به شما نگن یه بازی 30 فریمه یا 60 فریم خیلی جاها نمیتونی حتی تشخیص بدی که فریم 30 هستش یا 60.

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,600
نام
حسین
ولی تو یه بازی ادونچر 15 فریم هم که باشه از سرش زیاده به هر حال بازی ساز فکر کرده اینطور تجربه ی بهتری برای گیمر بدست میاد.
حرفت درسته همش احسان جان ولی نه این تیکش درسته توی مثلا بازی هایFPSروی عملکرد تاثیر بیشتری داره اما لذت همون لذته فرقی نمیکنه

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
کسی هم مجبور نکرده شما رو که این کار رو انجام بدی!
به نظر من و خیلی های دیگه ارتقای سیستم و حتی خرید تایتان ارزش داره و این کار رو هم انجام میدیم چون به نظرمون لذت بازی با PC خیلی بیشتر از کنسول هست، به همین راحتی!
هرکسی یه نظری داره!!
ضمن این که این تکنیکی که اشاره شده هنوز ابتدای راهش هست و با گذشت زمان کاملا بهینه میشه!!
خب داداش مگه گفتم کسی من رو مجبور کرده؟؟؟؟من کی همچین حرفی زدم؟؟!!!:d
این نظر من بودش!!!l-)
همین..

آخرین ویرایش:

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
خب داداش مگه گفتم کسی من رو مجبور کرده؟؟؟؟من کی همچین حرفی زدم؟؟!!!:d
این نظر من بودش!!!l-)
همین..

شما تو پستتون پرسیدین که ارزشش رو داره یا نه، منم جواب دادم به نظر خیلی ها ارزشش رو داره!
شما که به نظرت اصلا این کار به صرفه نیست چه دلیلی داره این همه توجه نشون بدی که یه تایتان میخواد یا 4 تا؟؟؟;)

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
فعلا اول نسله و در ادامه فریم ریت بازیها روی کنسولهای نسل بعد بهتر هم میشه.همین 30 فریم در صورتی که رزولوشن رو 1080 کنن به نظرم برای این بازی خوبه.

alimx360

کاربر سایت
Jul 13, 2008
438
نام
ali
فرق که دارن منتها بیشتر هدفشون از گفتن 60 فریم کردن کارت گرافیک قوی تو پاچه ملت هستش.
اگه به شما نگن یه بازی 30 فریمه یا 60 فریم خیلی جاها نمیتونی حتی تشخیص بدی که فریم 30 هستش یا 60.

داداش یه چیزی میگی شما رو نمیدونم ولی من با دیدن 5ثانیه میتونم تشخیص بدم که 30 هس یا 60 فریم .اصلا تصاویر 60 فریم نرم تر هست تفاوتشون هم کم نیست

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
یا حضرت CD Project !!!:D
از همین الآن خیز برداشته برا نسل نهم :D
من PC ام فکر کنم نکشه این بازی رو

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
شما تو پستتون پرسیدین که ارزشش رو داره یا نه، منم جواب دادم به نظر خیلی ها ارزشش رو داره!
شما که به نظرت اصلا این کار به صرفه نیست چه دلیلی داره این همه توجه نشون بدی که یه تایتان میخواد یا 4 تا؟؟؟;)
به این دلیل که خود بنده هم دارم و با pc هم بعضی بازیها رو میرم، دیگه حتما نباید داد بزنیم بگیم که pc داریم..:dبعدشم گفتم که نظرم بودش،..نظر ، همین.

.Maximum.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
298
پناه بر خدا ادم اینجا صحبتهایی میشنوه که باور کردنش سخته!!!من در عجبم پس این همه سال من در مقدار فریم بازیها توهم میزدم انگار...
مثلا یه دوستی گفتند (اگه به شما نگن یه بازی 30 فریمه یا 60 فریم خیلی جاها نمیتونی حتی تشخیص بدی که فریم 30 هستش یا 60)!!!!!
یا مثلا به این جمله دقت کنید
تو یه بازی ادونچر 15 فریم هم که باشه از سرش زیاده!!!!!
من قصد بی احترامی ندارم هر کسی هم عقیده خاص خودشو داره ولی فقط یک کنسول باز که نهایت فریمی که دیده بین 24 تا 30 بوده ممکنه این حرفو بزنه خدا رو شکر بچه های اینجا همه استادن و اینجور مسائل مثل تعداد فریم و تفاوت اونها دیگه جزء بدهی ترین نکات یه بازیه.تعصب بیجا و فن بازی فقط باعث میشه ادم خودشو از چیزهای بهتر محروم کنه...

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,291
نام
Afshin

مزاح می‌فرمایید دیگه؟!! مطمئناً جدی نیست این حرفتون.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر