The Witcher 2: Assassins of the Kings | PC [پست اول خوانده شود]

این اولین و آخرین اخطار.
پست حاوی موارد داستانی بدون اسپویلر، دفعه اول کارت قرمز 2 امتیازی، دفعه دوم بن 1 هفته.
پست در مورد مشکلات بازی توی این تاپیک کارت قرمز 2 امتیازی.

witcher2leakedvid.jpg

Developer: CD Projekt RED
Publisher: Atari
Genre: Action RPG
Platform: PC
Release Date: Q1 2011

تصاویر تریلر‌هایی‌ که باید ببینید

1
2
3

The Witcher یکی‌ از به یاد ماندگار‌ترین بازی‌های نقش آفرینی در ۳ ساله اخیر برای گیمر‌های pc بود. داستان فوق‌العاده به همراه گرافیک بصری زیبا و گیمپلی یگانه و منحصر به فرد از عواملی بود این بازی اختصاصی رایانه توانست بیش از ۱.۵ میلیون به فروش برود. اما در این پی‌ مشکلاتی از جمله بیش از حد و طولانی بودن لودینگ‌ها که خیلی‌ هارا از به پایان رساندن بازی منصرف کرد، صدا گذاری نامناسب برای شخصیت‌ها و مکالمه‌های خشک به همراهی ترجمه نادرست، نیز به چشم میخورد. اینبار CD Project آماده تا با The Witcher ۲ سری را به سطحی دیگر ببرد.

اولین چیزی که در The Witcher ۲ مشاهده خواهید کرد جهش گرفیکی نسبت به نسخهٔ قبل است. CD Project انجین Aurora را ترک کرده و انجین مخصوص خودرا طراحی کردند. محیط‌های بازی بزرگ و فوق‌العاده زیبا هستند. همچنین اعلام شده که محیط‌ها فقط برای تماشا نیست و گرالت میتواند برروی محیط و اطراف خود تاثیر گذار باشد. گیمپلی بازی نیز بهبود یافته. در دموی Prison Break قابلیتهای جدید از جمله اثرات جدید کت پشن که باعث دیدن دشمن از میان دیوار مشابه به Detective Eye در BAA میشود، وجود مخفیکاری در بازی و همچنین کمبات بهبود یافته نمایش داده شد. بازی دارای ۳ شروع که بستگی به تصمیم‌های شما در نسخهٔ اول و ۱۶ پایان است.

The Witcher ۲ در ساله ۲۰۱۱ عرضه خواهد شد.

Last edited by a moderator:

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,489
نام
Nimo
خب موضوع اینجاست که یا همشون lock ستن یا اون یدونه که رو مینی مپ هم زده علامتشو احتیاج به کلید داره!!!
کلیدشم نمیدونم کجاست نه تو اینونتوریم بود نه تو سیاه چاله!

---------- نوشته در 11:27 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:28 AM ارسال شده بود ----------

ایها الناس کمک کنید کلیدو از کجا پیدا کنم؟

از همون دری که وارد میشی فکر کنم میتونستی کلید اون یکی در رو ور داری همیشه کلید z رو بزن تا ببینی چیا میتونی ور داری

---------- نوشته در 10:30 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:28 AM ارسال شده بود ----------

خب به سلامتي من گير كردم و نميتونم از اون منطقه جنگي خارج بشم و اون مه رنگي رو پيدا نميكنم و فيليپا هم نميدونم كجاست و هيچ دسترسي به اون شهرك كه پادشاه اونجاست ندارم و هيچ كس هم كه من رو دوست نداره كه كمكم كنه.

این رویال بلاد باید با یه quest دیگه انجام بشه شما اونو که بگیری فیلیپیا باهات اونجا قرار میزار و از مه رد میکنتت

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
خب موضوع اینجاست که یا همشون lock ستن یا اون یدونه که رو مینی مپ هم زده علامتشو احتیاج به کلید داره!!!
کلیدشم نمیدونم کجاست نه تو اینونتوریم بود نه تو سیاه چاله!

بیا جکی جون برو حالشو ببر :

باید بری اونجایی که مامورا یه سری آدم رو دستگیر کردن و نشوندن و دارن ازشون اعتراف میگیرن همونجا دقت کنی کنار اون آدما یه نفر رو می بینی که بیحال افتاده جلوی یه دری داخل که شدی با استفاده از دکمه ی Ctrl قدرت هل دادنت رو انتخاب کن و با استفاده از دکمه ی Q به اون دیوار چوبی در مانند ضربه بزن تا بشکنه و بتونی بری اون پشت و ادامه ...

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
مولانا جون من اونجا رو نمیگم من جلو تر رفتم
ببینید من کامل از تو اون زیر زمین که موجود هجیب توش هست رو رفتم( آبه کفش)
بعد از نردبون بالا رفتم یه جای دیووار خرابه خوش نگاه میکنه میبینه 3 نفر با قایق دارن میان تو ساحل و یه چیزی هم میگه
بعدش میری جلو 3 سربازو میکشی بعد میری تو محوطه قبرستون اونجا هم سربازا رو میکشی یه ساختمون بقلت هست که دو تا در ورودی کنار هم داره واردش میشی ( فرقی هم نداره از کودوم در) بعد یه در دیگ همونتو هست که توی مینی مپ روش علامت زده که باید اونجا بری.ولی میرم روش چپ کلیک میکنم مینویسه : key require (کلید احتیاج داره) بعد که از دو در خروجی( که مث دو در وروودی هستند:D) خارج میشی توی محوطه ای میوفتی که یک شوالیه و کلی سرباز اونجا هستند. من اونا رو مث آب خوردن کشتم:D
بعد سمت چپ دروازه ای بود که شاه پشتشه یه ور هم 2 تا در خیلی بزگه که 2 آتیش هم کنارشون روشنه که میتونی خاموش روشنش کنی با جادوت)
همون دروازه temple من قبل از اینکه وارد اون ناحیه بشم کل شهرو گشتم و همه خونه هایی که درشون رو میشد باز کرد رو رفتم ولی کلیدی پیادا نکردم.
حتی 56-8 تا آدم هم از دست سرببازای خودی نجات دادم!
حالا باید چیکار کنم؟ میخواید عکس بیشتر بذارم؟

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
آره چندتا عکس دیگه هم بذار ولی فکر می کنم اونجایی هستی که توی قبرستون باید یه مرده ای رو پیدا کنی که کلید دستشه اگه اینطوره توی قبرستون توی اتاقهای مختلف برو و با روحها مبارزه کن تا اون جنازه ای که کلید دستشه رو پیدا کنی .

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
اینم از عکس :
http://img.online-dl.com/images/t2728_DSC00208.jpg
http://img.online-dl.com/images/a2329_DSC00198.jpg
http://img.online-dl.com/images/j2198_DSC00201.jpg
http://img.online-dl.com/images/l9277_DSC00202.jpg
نمیدونم ولی همونطور که گفتم با 6 - 8 تا ادم جنگیدم!
ببینید پشت اون در که کلید میخواد یه اهرم ـه که ماله دروازه ست! چجوری برم:(( جای کلید رو بگین تمومه!
----
به مولا قسم جوابمو بدین بهتون اعتبار میدم و ماله منم زیاد حساب میشه!
پ.ن : کلا بعضی وقتها BC ما فقیر فقرات( :D ) رو از یاد میبره :( بازم دمه اون چن نفر بالایی گرم :( هرچند..:( )

آخرین ویرایش:

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,489
نام
Nimo
jaki همون کاری که گفتم رو بکن از همون دری که میای کلید رو ور میداری اونجا یا یه جعبه ای چیزی بود یا یه در بود فکر کنم میرفتی ور میداشتی هیمنی که میگم هست(اینجا گیر کردی جبوتر چیکار میکنی ) اگه خیلی گیر هستی save بزار برات رد کنیمش

Johnny_23

کاربر سایت
Jul 23, 2007
615
نام
JÄVID
درود
بچه ها کسی میدونه این تنظیمات گرافیک کجاست؟من هر چی میگردم چیزی پیدا نمیکنم, نصب بازی هم یه چیز هشل هفتی بود
یه جایی تو تهران میشناسید که بازی را با ستاپ درست و حسابی بفروشند؟
یا یه لینک دانلود بازی که سالم باشه بدید دانلود کنم
سپاس

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba

witcher2leakedvid.jpg

Developer: CD Projekt RED
Publisher: Atari
Genre: Action RPG
Platform: PC
Release Date: Q1 2011

تصاویر تریلر‌هایی‌ که باید ببینید

1
2
3

The Witcher یکی‌ از به یاد ماندگار‌ترین بازی‌های نقش آفرینی در ۳ ساله اخیر برای گیمر‌های pc بود. داستان فوق‌العاده به همراه گرافیک بصری زیبا و گیمپلی یگانه و منحصر به فرد از عواملی بود این بازی اختصاصی رایانه توانست بیش از ۱.۵ میلیون به فروش برود. اما در این پی‌ مشکلاتی از جمله بیش از حد و طولانی بودن لودینگ‌ها که خیلی‌ هارا از به پایان رساندن بازی منصرف کرد، صدا گذاری نامناسب برای شخصیت‌ها و مکالمه‌های خشک به همراهی ترجمه نادرست، نیز به چشم میخورد. اینبار CD Project آماده تا با The Witcher ۲ سری را به سطحی دیگر ببرد.

اولین چیزی که در The Witcher ۲ مشاهده خواهید کرد جهش گرفیکی نسبت به نسخهٔ قبل است. CD Project انجین Aurora را ترک کرده و انجین مخصوص خودرا طراحی کردند. محیط‌های بازی بزرگ و فوق‌العاده زیبا هستند. همچنین اعلام شده که محیط‌ها فقط برای تماشا نیست و گرالت میتواند برروی محیط و اطراف خود تاثیر گذار باشد. گیمپلی بازی نیز بهبود یافته. در دموی Prison Break قابلیتهای جدید از جمله اثرات جدید کت پشن که باعث دیدن دشمن از میان دیوار مشابه به Detective Eye در BAA میشود، وجود مخفیکاری در بازی و همچنین کمبات بهبود یافته نمایش داده شد. بازی دارای ۳ شروع که بستگی به تصمیم‌های شما در نسخهٔ اول و ۱۶ پایان است.

The Witcher ۲ در ساله ۲۰۱۱ عرضه خواهد شد.[/QUOTE]

موافقم

---------- نوشته در 06:23 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:19 PM ارسال شده بود ----------

بازی دقیقا کی ریلیز می شود.

راست می گه هنوز تاریخش مشخص نیست.

---------- نوشته در 06:24 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:23 PM ارسال شده بود ----------

چیش ممنوعه!!!!!؟؟؟؟

prince.ali

کاربر سایت
Aug 9, 2006
297
نام
علی
[LTR]با سلام دوستان من در اکت 3 قسمت اول هستم for the higher reason همون اولش قبل از اینکه دستگیر بشیم یه زیر زمسنی هست توش یه صندوق نوریای هست 4 تام شکل رو دیواره که رو هر کدوم کلیک میکنی خاموش میشه اما من ترتیب درستشو نمیدونم لطفا اگه کسی میدونه بگه با تشکر[/LTR]

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر