The Witcher 2: Assassins of the Kings | PC [پست اول خوانده شود]

این اولین و آخرین اخطار.
پست حاوی موارد داستانی بدون اسپویلر، دفعه اول کارت قرمز 2 امتیازی، دفعه دوم بن 1 هفته.
پست در مورد مشکلات بازی توی این تاپیک کارت قرمز 2 امتیازی.

witcher2leakedvid.jpg

Developer: CD Projekt RED
Publisher: Atari
Genre: Action RPG
Platform: PC
Release Date: Q1 2011

تصاویر تریلر‌هایی‌ که باید ببینید

1
2
3

The Witcher یکی‌ از به یاد ماندگار‌ترین بازی‌های نقش آفرینی در ۳ ساله اخیر برای گیمر‌های pc بود. داستان فوق‌العاده به همراه گرافیک بصری زیبا و گیمپلی یگانه و منحصر به فرد از عواملی بود این بازی اختصاصی رایانه توانست بیش از ۱.۵ میلیون به فروش برود. اما در این پی‌ مشکلاتی از جمله بیش از حد و طولانی بودن لودینگ‌ها که خیلی‌ هارا از به پایان رساندن بازی منصرف کرد، صدا گذاری نامناسب برای شخصیت‌ها و مکالمه‌های خشک به همراهی ترجمه نادرست، نیز به چشم میخورد. اینبار CD Project آماده تا با The Witcher ۲ سری را به سطحی دیگر ببرد.

اولین چیزی که در The Witcher ۲ مشاهده خواهید کرد جهش گرفیکی نسبت به نسخهٔ قبل است. CD Project انجین Aurora را ترک کرده و انجین مخصوص خودرا طراحی کردند. محیط‌های بازی بزرگ و فوق‌العاده زیبا هستند. همچنین اعلام شده که محیط‌ها فقط برای تماشا نیست و گرالت میتواند برروی محیط و اطراف خود تاثیر گذار باشد. گیمپلی بازی نیز بهبود یافته. در دموی Prison Break قابلیتهای جدید از جمله اثرات جدید کت پشن که باعث دیدن دشمن از میان دیوار مشابه به Detective Eye در BAA میشود، وجود مخفیکاری در بازی و همچنین کمبات بهبود یافته نمایش داده شد. بازی دارای ۳ شروع که بستگی به تصمیم‌های شما در نسخهٔ اول و ۱۶ پایان است.

The Witcher ۲ در ساله ۲۰۱۱ عرضه خواهد شد.

Last edited by a moderator:

ehsan_jan3

کاربر سایت
Dec 31, 2006
266
من نمی تونم از زره ها استفاده کنم . الان اوایل بازی توی دهکده ای با درختهای بلند هستم . چکار کنم ؟ شاید هنوز لولم بالا نرفته .

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
سلام
دوستان این چند ساعت طول می کشه (برای یکی که rpg باز نیست)؟
چند ساعتش صحنه داره؟
اگه RPG باز نباشه شاید یه 23-24 ساعت طول بکشه(بدون Side Quest ها) و بعدش هم مگه فیلم ... هست که قرار باشه چند ساعت صحنه داشته باشه، کلا برای من توی کل بازی یه بار بیشتر اتفاق نیافتاد که اونم نهایتش 2-3 دقیقه بود!

amirpers

کاربر سایت
Oct 14, 2006
1,409
نام
امیر
دوستان
من چون زبان انگلیسی قوی ای ندارم ، علی رغم اینکه خیلی بازی های RPG رو دوست دارم اما همیشه باهاشون مشکل دارم.
چند تا سوال دارم در مورد ویچر 2 که اگه کمک کنید ممنون میشم.

1) چرا اینقدر زود وزن اجناسی که همراهمونه زیاد میشه و راه رفتن مشکل ؟ آخه می ترسم یه چیزی رو بندازم پایین و از شانس بد من اون جنس مربوط به یکی از مراحل باشه و بعد بیا و درستش کن.
2)اینکه برای اسلحه ها می نویسه مثلا Damage با عدد 11-8 یا 9-5 یعنی چی ؟
3)مراحل اصلی بازی کدوما هستند و آیا میشه به یه مرحله که مثلا تو چپتر 1 بوده و انجام نشده دوباره برگشت ؟(در صورتی که تو چپترهای بالاتر باشیم)
4)خیلی از مراحل هیچ چیزی رو نقشه ندارند و گذروندن اونها سخته . باید چکارشون کرد ؟
ممنون از همه

ehsan_jan3

کاربر سایت
Dec 31, 2006
266
اگر میخوای مراحل فرعی را توی نقشه نشونت بده باید در قسمت ژورنال روی هر کدام از مراحل دوبار کلیک کنی .

من توی اون شهری که درختای زیادی داره گیر افتادم فکر کنم اشکال از بازی باشه .گفته برو توی inn و با دوستانت
صحبت کن ولی اون دوستی که باید باهاش صحبت کنم علامت talk روی سرش ظاهر نمیشه !!!!! چکار کنم ؟؟؟

Tirdad.6880

کاربر سایت
Jun 17, 2011
1
سلام
دو تا سوال داشتم:
1.ميخواستم بدونم اين بازي با SLI مشكل داره يا نه.
2.با اين سيستم فكر ميكنيد اگه همه چي رو بالا ترين حالت باشه حدودا چند فرم بگيرم:

Core i5 2600
P67A-GD55
2*460GTX
2*2GB 1600 XMS3 Cl9

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
سلام و عرض ادب ،
خوب منم دیروز بازی رو تموم کردم و واقعا ً لذت بردم ، با اینکه علاقه ی خاصی به سبک RPG ندارم ولی این عنوان منو واقعا ً جذب کرد و تصمیم دارم چند وقت دیگه بازی رو یه بار دیگه با انتخاب های متفاوت دوباره تموم کنم ! به نظرم تا الان بهترین عنوانی که در سال 2011 منتشر شده همین بازی بوده اما برای Goty شدن راه سختی داره ضمن اینکه برای بهترین RPG سال هم باید منتظر Skyrim هم باشیم که البته بعید می دونم skyrim بتونه بهتر از 2 the witcher ظاهر بشه !

نقاط ضعف و قوت بازی به نظر بنده :

نقاط قوت :
1- گرافیک عالی و چشم نواز
2- روایت داستانی عالی
3- گیم پلی خوب
4-گستردگی و تنوع جادوها و امکانات
5- موسیقی و صداگذاری خوب

نقاط ضعف : ( زیاد به چشم نمیان )
1- نوشته نشدن نام مناطق روی نقشه ی اصلی
2- وجود معجونهای متعدد اما کم کاربرد به طوری که به جز یکجا در بقیه ی بازی نیازی به این معجونها احساس نشد !
3- کمبوهای کم و تکراری در قسمتهای اکشن بازی

اینم یه چندتا عکس از بازی : ( خطر اسپویل ! )

hamhami_333

کاربر سایت
May 20, 2009
333
نام
نوید
دوستان یه سوال داشتم من دارم الان میچر 1 رو بازی میکنم شنیدم ه چیز زیاد داره تو این بازی الان با اولیش مواجه شدم که واسه تریسا معجون بردم تا خوب شه اما خوب هیچی نشون نداد به طور خاص به جز یه کارت میخواستم ببینم همه قسمتها این طوریه که با خیاله راحت بازی کنم ؟

ac.amir

کاربر سایت
Jul 16, 2009
1,226
دوستان من بازی شروع نکردم تا پچ 1.03 بیاد به خاطر 4:3
فقط یه سوال که پچ 1.02 این قضیه islamic .. چیه؟یعنی بازی به طور کل سانسور میشه اگه از اول شروع کنم؟

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
دوستان من بازی شروع نکردم تا پچ 1.03 بیاد به خاطر 4:3
فقط یه سوال که پچ 1.02 این قضیه islamic .. چیه؟یعنی بازی به طور کل سانسور میشه اگه از اول شروع کنم؟

نه دادا هیچی سانسور نمیشه بحث بر سر عکس یه مسجد روی یه قالیچه توی فحشاخونه بوده !:dکه عکس قالیچه عوض شده !
بقیه ی موارد پابرجاست !:d
(البته اونقدرا هم که فکر کنی صحنه ی خاصی نداره برای خود من در کل بازی فقط دوبار اتفاق افتاد :">)

123list

کاربر سایت
Jun 5, 2007
17
با سلام
یک غولی کنار پل شکسته توی جنگل است است برای اون باید کمی معجونی برای سردردش پیدا کنم یا درست کنم این رو از کجا باید بگیریم

amirpers

کاربر سایت
Oct 14, 2006
1,409
نام
امیر
دوستان من هنوز به بازی مسلط نشدم. این غول اول (Kayran) رو چه جوری باید کشت ؟ آخه بازوهاش رو از بس تکون میخوره نمیتونم بزنم تا قطع شه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر