The Witcher 2: Assassins of the Kings | PC [پست اول خوانده شود]

این اولین و آخرین اخطار.
پست حاوی موارد داستانی بدون اسپویلر، دفعه اول کارت قرمز 2 امتیازی، دفعه دوم بن 1 هفته.
پست در مورد مشکلات بازی توی این تاپیک کارت قرمز 2 امتیازی.

witcher2leakedvid.jpg

Developer: CD Projekt RED
Publisher: Atari
Genre: Action RPG
Platform: PC
Release Date: Q1 2011

تصاویر تریلر‌هایی‌ که باید ببینید

1
2
3

The Witcher یکی‌ از به یاد ماندگار‌ترین بازی‌های نقش آفرینی در ۳ ساله اخیر برای گیمر‌های pc بود. داستان فوق‌العاده به همراه گرافیک بصری زیبا و گیمپلی یگانه و منحصر به فرد از عواملی بود این بازی اختصاصی رایانه توانست بیش از ۱.۵ میلیون به فروش برود. اما در این پی‌ مشکلاتی از جمله بیش از حد و طولانی بودن لودینگ‌ها که خیلی‌ هارا از به پایان رساندن بازی منصرف کرد، صدا گذاری نامناسب برای شخصیت‌ها و مکالمه‌های خشک به همراهی ترجمه نادرست، نیز به چشم میخورد. اینبار CD Project آماده تا با The Witcher ۲ سری را به سطحی دیگر ببرد.

اولین چیزی که در The Witcher ۲ مشاهده خواهید کرد جهش گرفیکی نسبت به نسخهٔ قبل است. CD Project انجین Aurora را ترک کرده و انجین مخصوص خودرا طراحی کردند. محیط‌های بازی بزرگ و فوق‌العاده زیبا هستند. همچنین اعلام شده که محیط‌ها فقط برای تماشا نیست و گرالت میتواند برروی محیط و اطراف خود تاثیر گذار باشد. گیمپلی بازی نیز بهبود یافته. در دموی Prison Break قابلیتهای جدید از جمله اثرات جدید کت پشن که باعث دیدن دشمن از میان دیوار مشابه به Detective Eye در BAA میشود، وجود مخفیکاری در بازی و همچنین کمبات بهبود یافته نمایش داده شد. بازی دارای ۳ شروع که بستگی به تصمیم‌های شما در نسخهٔ اول و ۱۶ پایان است.

The Witcher ۲ در ساله ۲۰۱۱ عرضه خواهد شد.

Last edited by a moderator:

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
دوستان Patch v1.2 بازی هم فردا برای PC و 360 منمتشر میشه گفته میشه شما قابلیت تغییر موی گارتل رو نیز دارید و بر طرف کردن باگهایی زیادی در بازی میشه

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
دوستان من امروز بازی رو گرفتم
از این Easy Setup ها مزخرف. اول بازی یه سری نوشته میاد که فکر می کنم داستان بازی هست ولی به زبان روسی هست! ماله همه همین جوریه یا اینی که من گرفتم مشکل داره؟
در ضمن این اپشن Uber Sampling چی به بازی اضافه می کنه؟ من شات گرفتم در هر دو حالتی که این روشن یا خاموش باشه ولی تفاوتی به هیچ وجه ندیدم. فکر می کنم یه مدل رندر باشه
پ.ن
درسته. این یه مدل رندر هست که بالاترین کیفیت ممکن رو به تکسچر ها و بقیه ویژگی های گرافیکی بازی میده که یه سیستم کاملا بالا میخواد واسه روشن کردنش
e whole scene is rendered multiple times to give best possible texture and object details and antialiasing (better than antialias and anisotropy even on highest settings)." The developer says this is intended only for those with both the best possible CPU and GPU available now (X4 980 / i7 980X and 6990 / 590).

بعد یه سوال. مگه قرار نبود این بازی کلا 2-3 لودینگ داشته باشه! این که دم به دیقه یه لود چند ثانیه ای می کنه؟!

با این وجود 10 دیقه اول رو رفتم و لذت بردم. حیف که وقتش نیست و باید بزارمش واسه بعد امتحانات

آخرین ویرایش:

Cs Mili

کاربر سایت
Mar 17, 2011
31
دوستان Patch v1.2 بازی هم فردا برای PC و 360 منمتشر میشه گفته میشه شما قابلیت تغییر موی گارتل رو نیز دارید و بر طرف کردن باگهایی زیادی در بازی میشه
داداش شما حالت خوبه؟ بازی برای 360 نوامبر منتشر میشه، بعد پچش الان میاد؟ :|
چی زدی :d

• Like
Reactions: Thomas_Anders

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
دوستان من امروز بازی رو گرفتم
از این Easy Setup ها مزخرف. اول بازی یه سری نوشته میاد که فکر می کنم داستان بازی هست ولی به زبان روسی هست! ماله همه همین جوریه یا اینی که من گرفتم مشکل داره؟
در ضمن این اپشن Uber Sampling چی به بازی اضافه می کنه؟ من شات گرفتم در هر دو حالتی که این روشن یا خاموش باشه ولی تفاوتی به هیچ وجه ندیدم. فکر می کنم یه مدل رندر باشه
پ.ن
درسته. این یه مدل رندر هست که بالاترین کیفیت ممکن رو به تکسچر ها و بقیه ویژگی های گرافیکی بازی میده که یه سیستم کاملا بالا میخواد واسه روشن کردنش
e whole scene is rendered multiple times to give best possible texture and object details and antialiasing (better than antialias and anisotropy even on highest settings)." The developer says this is intended only for those with both the best possible CPU and GPU available now (X4 980 / i7 980X and 6990 / 590).

بعد یه سوال. مگه قرار نبود این بازی کلا 2-3 لودینگ داشته باشه! این که دم به دیقه یه لود چند ثانیه ای می کنه؟!

با این وجود 10 دیقه اول رو رفتم و لذت بردم. حیف که وقتش نیست و باید بزارمش واسه بعد امتحانات
محمد اگه می تونی نسخه اصلی بگیر متاسفانه مشکل داره نباید اینطوری باشه :(
اون گزینه Uber Sampling را هم کلا بی خیال بشو که بود نبودش اصلا به چشم نمیاد جز بدبختی مربوط به افت فریم

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
داداش شما حالت خوبه؟ بازی برای 360 نوامبر منتشر میشه، بعد پچش الان میاد؟ :|
چی زدی :d

برو 4 تا صفحه اینترنت جلوت باز کن بعد بیاد چرت و پرت بگو
CD Projekt Red Confirms The Witcher 2 for Xbox 360, PC Patch v1.2 Tomorrow
اینم منبعش Gamespy
شوخی هم باهات ندارم که اینطوری حرف میزنی حواست جمع کن

pedram_dadgar

کاربر سایت
Aug 24, 2006
385
نام
پدرام
اینم منبعش Gamespy

دوست عزیز حالا یک شوخی کرد نباید اینقدر زود عصبانی بشید.

شما هم اون رو اشتباه فهمیدی اون کاما که گذاشته دو قسمت رو جدا کرده.

CD Projekt Red ویچر2 رو برای Xbox 360 تایید کرد, پچ 1.2 فردا برای PC (یک چیزی توی این مایه ها)

On that note, CD Projekt also announced the next patch for The Witcher 2 (v1.2), will be available for download on PC tomorrow

• Like

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
محمد اگه می تونی نسخه اصلی بگیر متاسفانه مشکل داره نباید اینطوری باشه
اون گزینه Uber Sampling را هم کلا بی خیال بشو که بود نبودش اصلا به چشم نمیاد جز بدبختی مربوط به افت فریم
چه مشکلی؟
...........

bluestar

کاربر سایت
Oct 7, 2005
1,024
پچ بازی رو نصب کردم . کلا زیاد بازی نکردم . ولی اولین تفاوت این بود که تو همون اول بازی قسمتی که اژدها میاد لباسش عوض شده بود!

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا
سلام دوستان
من آپدیت 1.2 رو دانلود کردم .ولی وقتی که میخوام نصبش کنم این ارور میده
l1xp8pfsfz7eunlxcq9.bmp

کسی از دوستان میدونه مشکل از کجاست

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,150
نام
بهزاد
تو تاپیک مشکلات باید بگی
من هم برام همینجوریه.فعلا تمومش میکنم دوباره نصب میکنم ایشالا درست میشه دیگه
اول بازی نصب کن
بعد پچ EFIGS نصب کن
بعد پچ 1.1 و .12
باید درست بشه.حالا بزن اگه درست بود منم انجام میدم چون میخوام تمومش کنم بار اول تا بعد :d

hamhami_333

کاربر سایت
May 20, 2009
333
نام
نوید
اینم منبعش Gamespy
شما که اینطوری به یکی حمله میکنی بهتره یه ذره فکر کنی بعد این طوری با یک نفر حرف بزنی گفته که بازی واسه 360 تایید شده، پچ 1.2 هم برای پی سی فردا عرضه میشه !!!

• Like

h_cj

کاربر سایت
Oct 30, 2007
37
من امروز برای دومین بار این بازی رو تموم کردم و تصمیمات متفاوتی نسبب به دفعه اول گرفتم و باید بگم غیر از قسمت هایی فصل یک ، از فصل دو به نظر میرسید دارم بازی رو برای اولین بار بازی میکنم چون داستان بازی و چگونگی رسیدن به هدف کاملا فرق میکرد.
تنها ایرادی که میشه از بازی نسبت به نسخه قبل گرفت نحوه جنگیدن گرالت هست که در نسخه یک نحوه جنگیدن کاما ابتکاری و جذاب بود و بازیباز باید برای کشتن هر دشمنی استیل یا فرم خاصی رو انتخاب میکرد اما در نسخه 2 همانطور که شما میدونید به دلیل مولتی پلتفرم شدن بازی سازندگان مجبور شدند بعضی المان ها نقش آفرینی بازی رو حذف کنن (که ای کاش این کار رو نمیکردند)
از فردا هم برای سومین بار شروع میکنم ، البته اینبار می خوام بدون زره و با استفاده از معجون برم جلو !!!

آخرین ویرایش:

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141
اینم منبعش Gamespy

بازی واسه 360 هنوز نیومده که بخواد واسش پچ بیاد/:)

باید میگفتی بازی واسه 360 تایید شده و پچ واسه pc عرضه میشه
سرتا پای بیچاره رو شستی

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر