The Witcher 2: Assassins of the Kings | PC [پست اول خوانده شود]

این اولین و آخرین اخطار.
پست حاوی موارد داستانی بدون اسپویلر، دفعه اول کارت قرمز 2 امتیازی، دفعه دوم بن 1 هفته.
پست در مورد مشکلات بازی توی این تاپیک کارت قرمز 2 امتیازی.

witcher2leakedvid.jpg

Developer: CD Projekt RED
Publisher: Atari
Genre: Action RPG
Platform: PC
Release Date: Q1 2011

تصاویر تریلر‌هایی‌ که باید ببینید

1
2
3

The Witcher یکی‌ از به یاد ماندگار‌ترین بازی‌های نقش آفرینی در ۳ ساله اخیر برای گیمر‌های pc بود. داستان فوق‌العاده به همراه گرافیک بصری زیبا و گیمپلی یگانه و منحصر به فرد از عواملی بود این بازی اختصاصی رایانه توانست بیش از ۱.۵ میلیون به فروش برود. اما در این پی‌ مشکلاتی از جمله بیش از حد و طولانی بودن لودینگ‌ها که خیلی‌ هارا از به پایان رساندن بازی منصرف کرد، صدا گذاری نامناسب برای شخصیت‌ها و مکالمه‌های خشک به همراهی ترجمه نادرست، نیز به چشم میخورد. اینبار CD Project آماده تا با The Witcher ۲ سری را به سطحی دیگر ببرد.

اولین چیزی که در The Witcher ۲ مشاهده خواهید کرد جهش گرفیکی نسبت به نسخهٔ قبل است. CD Project انجین Aurora را ترک کرده و انجین مخصوص خودرا طراحی کردند. محیط‌های بازی بزرگ و فوق‌العاده زیبا هستند. همچنین اعلام شده که محیط‌ها فقط برای تماشا نیست و گرالت میتواند برروی محیط و اطراف خود تاثیر گذار باشد. گیمپلی بازی نیز بهبود یافته. در دموی Prison Break قابلیتهای جدید از جمله اثرات جدید کت پشن که باعث دیدن دشمن از میان دیوار مشابه به Detective Eye در BAA میشود، وجود مخفیکاری در بازی و همچنین کمبات بهبود یافته نمایش داده شد. بازی دارای ۳ شروع که بستگی به تصمیم‌های شما در نسخهٔ اول و ۱۶ پایان است.

The Witcher ۲ در ساله ۲۰۱۱ عرضه خواهد شد.

Last edited by a moderator:

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141
من مایل هستم بدونم که اینجا دوستان عزیز بر چه اساسی در مورد سیستم مورد نیاز بازی اظهار نظر می فرمایند.

اولا تا جایی که من اطلاع دارم موتور این بازی فقط از DirectX 9C و Shader 3 پشتیبانی می کنه و فعلا خبری از DirectX 10 و 11 نیست ... حتی تا به حال هیچ قول و وعده ای هم در این زمینه داده نشده.

دوما در سیستم پیشنهادی بازی ( توجه داشته باشید نگفتم حداقل سیستم مورد نیاز ) برای کارت گرافیک قید شده :
Nvidia GeForce 260, 1 GB memory / Radeon HD 4850 with 1 GB memory

حالا اگر دوستانی هستند که اعتقاد دارند که با مشخصات سیستم پیشنهادی منتشر شده توسط خود سازنده نمیشه این بازی را به صورت قابل قبول اجرا کرد من دیگه حرفی نزنم بهتره.

جدا از دایرکس 11 ژشتیبانی نمیکنه؟
من خبرشو همینجا خونده بودم که بازی دایرکس 11 رو ساپورت میکنه!:-s

اگه اینجوری باشه که سیستم خیلی قوی نمیخواد

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,262
نام
امیرحسین
ظاهرا دوستان دارن فراموش میکنن که با یه عنوان وسع نقش آفرینی طرفا !

انتظار ندارید که افکت های Crysis 2 رو اینجا ببینید ؟!

Witcher عنوان بسیار زیبایی بود از لحاظ هنری و تا حدودی تکنیکی

Witcher 2 ]م از لحاظ تکنیکی پیشرفت هایی داره اما نه آنچنان وحشتناک جچون انجین همون انجینه ولی تقویت شده ، اما از لحاظ هنری کم نظیره !

بازی به عنوان یک RPG از لحاظ تکنیکی واقعا قابل تقدیره اما اینقدر بزرگ نمایی نکنید لطفا !
بعد از عرضه هم مشخص خواهد شد چند درصد از دوستان حوصله ی سر وکله زدن با یه rpg نسبتا پیچیده رو دارند .

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,947
نام
حسین

Witcher 2 ]م از لحاظ تکنیکی پیشرفت هایی داره اما نه آنچنان وحشتناک جچون انجین همون انجینه ولی تقویت شده ، اما از لحاظ هنری کم نظیره !

بازی به عنوان یک RPG از لحاظ تکنیکی واقعا قابل تقدیره اما اینقدر بزرگ نمایی نکنید لطفا !
بعد از عرضه هم مشخص خواهد شد چند درصد از دوستان حوصله ی سر وکله زدن با یه rpg نسبتا پیچیده رو دارند .
تو خوب بودن باز ی که شکی نیست ولی وحید راست میگه من خودم تو همین سایت خبرشو خونده بودم که بازی از دایرکس 11 پشتیبانی می کنه !!!!!!!!!!!!!

• Like
Reactions: S.T Infamous

.:Mahdi:.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,614
نام
ʍʎɦɖї
Wooooooooooooooooow
گـــــــــــــــــــرافـــــــــــــــــیـــــــــــــکــــــــــــــــــش منو کشته.:-o

sheypooorchi

کاربر سایت
Dec 29, 2010
544
عزیزان این بازی هیچ ربطی به کرایسیس پیدا نمی کنه .
نه گیم پلی . نه سبکش. نه گرافیکش.
این یک بازی RPG هست که در نوع خودش یعنی بین بازی های RPG که تا حالا بازی کردید مثل DRAGON AGE و DIVINITY و OBLIVION که نسخه جدیدش در راهه این یکی نظیر نداره. بهترین RPG از همه نظر . داستان طولانی . گرافیک منحصر به فرد .

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
بازی مثل شماره اول نیست
کنسولی شده و اکشنش خیلی بیشتر شده
مطمئنم که اکثر افراد خوششون میاد

• Like
Reactions: VahiD_ST

S.T Infamous

کاربر سایت
Jun 12, 2008
342
نام
Enzo Maresca

W2 از انجین RED که توسط خود CD ساخته شده استفاده می‌کنه نه از انجین Aurora.

466c7868-37531.jpg

0aac539a-37533.jpg

aa73ff46-37551.jpg

3ebe4dd0-37532.jpg

5e20c407-37534.jpg

77439efc-37546.jpg

e5e52612-37552.jpg

fa5170e0-37537.jpg

85fdd237-37540.jpg

16511265-37554.jpg

a09561ee-37547.jpg

d860b919-37553.jpg

تو اینجام تصاویری که قبلا اومدن رو با رزولوشن بالا ببینید

آخرین ویرایش:

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
گرافيك خيلي عاليه !!
اما منم به اين فكر ميكنم كه سيستم انچناني كه دوستان ميگن احتياج نباشه !!
همون يك 460 بطور كامل جواب كارشو خواهد داد ;)

sheypooorchi

کاربر سایت
Dec 29, 2010
544
متاسفانه این عکس ها نوید یک بازی کنسولی دیگه رو میده .
اگه اینطور باشه باز هم یک عنوان دیگه فدای کنسول شده .
اصلا چرا pc نباید یک عنوان اختصاصی برای خودش داشته باشه ؟
هر چی میاد کنسولش زودتر بیرون میاد .
این عکس ها با اون عکس هایی که حسین گذاشته زمین تا آسمون فرق می کنه .
خدا کنه DX 11 داشته باشه . آقا اصلا من با 2 فریم بازی می کنم b-)
اما ببینم نسخه کنسولش کاغذه . د باید ی فرقی باشه خب !)x

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
سیستم اکشن بازی خیلی تغییر کرده و روون تر شده ولی انگ کنسولی شدن رو نمیشه به این بازی چسبوند. یعنی خیلی باید بی انصاف باشیم که مثلا در مورد DA2 بگیم کنسولی شده، بعد به این بازی هم بگیم کنسولی شده.
در مورد گرافیک، من نمیدونم توقع دوستان چیه، ولی طبق چیزایی که من میبینم یکی از زیباترین بازیهای فانتزی قراره عرضه بشه. شخصا اگه بخوام طبق تریلرها و شاتها نظر بدم، فقط Castlevania: Lords of Shadow رو میشناسم که شاید از نظر زیبایی و جزئیات محیطهای یه دنیای فانتزی به پای این بازی برسه! که اون بازی هم از نظر سبک و پلتفرم ها و وسعت محیط و ... از زمین تا آسمون با این بازی تفاوت داره. سیستم مورد نیاز هم هر چقدر کمتر بهتر!! جریان Crysis 2 فرق داره کلا. همه از اون بازی توقع جهش گرافیکی وحشتناک دارن (و من نمیدونم که انجام شده یا نه چون بازیش نکردم). بازم برای اینکه بهتر متوجه بشید، یه مقایسه ای با همین DA2 که مثلا از DX11 هم پشتیبانی میکنه بکنید.
کلا هم Cd Project خیلیبه نسخه ی PC اهمیت میده. خیلی بیشتر از استودیوهای مدعی. حتما میدونید که نسخه های کنسولی این بازی به خاطر کار بیشتر بروی نسخه ی PC تا مدت نامعلومی به تاخیر افتاده!
خلاصه اینکه من به این بازی خیلی امید دارم. البته نه به این معنی که مثلا حتما میانگین این بازی بالای 90 میشه و اینا، اما حدس میزنم بازی خیلی خوبی از آب دربیاد. فقط امیدوارم بازی خیلی باگ آزاردهنده نداشته باشه، چون تقریبا غیر ممکنه که بازی باگ نداشته باشه!

• Like
Reactions: Wander

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
من اگه گفتم کنسولی شده منظورم این نیست که بازی بد شده. من عاشق یک بازی RPG هستم که اکشنش بیشتر بشه. موضوع اینجاست که تا کمی بازی اکشنش بیشتر میشه سریع بهش انگ کنسولی شدن زده میشه که بخوایم یا نخوایم درسته و کنسولی ها خوشش نمیاد نیم ساعت مدام فقط X بزنن!برای همین اکشن بازی بیشتر شده. البته شماره اول هم اکشنش خیلی بیشتر از RPG های دیگه بود و می شد توش کمبو زد. ولی بیشتر شدن اکشن به این معنی نیست که بازی کاملا کنسولی شده و دیگه هیچ جذابیتی واسه PC گیمر ها نداره. مطمئنا CP به فکر طرفدارها و فن های بازی بوده و هست و مطمئنا اونها رو ناامید نمی کنه.
در کل من منظورم از کنسولی شدن همون جور که گفتم اکشن بیشتر بود و در نهایت جذابیت بیشتر واسه افرادی که RPG باز نیستن

در مورد گرافیک هم به نظر من Castlevania: Lords of Shadow هم به گرد پای این بازی نمی رسه!:D و اصلا قابل مقایسه نیست. جزییات که توی شات های این بازی وجود داره، رک بگم، خیره کننده است و هیچ اشکالی نمی شه بهش گرفت!

• Like
Reactions: Ooops

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر