The Witcher 2: Assassins of the Kings | PC [پست اول خوانده شود]

این اولین و آخرین اخطار.
پست حاوی موارد داستانی بدون اسپویلر، دفعه اول کارت قرمز 2 امتیازی، دفعه دوم بن 1 هفته.
پست در مورد مشکلات بازی توی این تاپیک کارت قرمز 2 امتیازی.

witcher2leakedvid.jpg

Developer: CD Projekt RED
Publisher: Atari
Genre: Action RPG
Platform: PC
Release Date: Q1 2011

تصاویر تریلر‌هایی‌ که باید ببینید

1
2
3

The Witcher یکی‌ از به یاد ماندگار‌ترین بازی‌های نقش آفرینی در ۳ ساله اخیر برای گیمر‌های pc بود. داستان فوق‌العاده به همراه گرافیک بصری زیبا و گیمپلی یگانه و منحصر به فرد از عواملی بود این بازی اختصاصی رایانه توانست بیش از ۱.۵ میلیون به فروش برود. اما در این پی‌ مشکلاتی از جمله بیش از حد و طولانی بودن لودینگ‌ها که خیلی‌ هارا از به پایان رساندن بازی منصرف کرد، صدا گذاری نامناسب برای شخصیت‌ها و مکالمه‌های خشک به همراهی ترجمه نادرست، نیز به چشم میخورد. اینبار CD Project آماده تا با The Witcher ۲ سری را به سطحی دیگر ببرد.

اولین چیزی که در The Witcher ۲ مشاهده خواهید کرد جهش گرفیکی نسبت به نسخهٔ قبل است. CD Project انجین Aurora را ترک کرده و انجین مخصوص خودرا طراحی کردند. محیط‌های بازی بزرگ و فوق‌العاده زیبا هستند. همچنین اعلام شده که محیط‌ها فقط برای تماشا نیست و گرالت میتواند برروی محیط و اطراف خود تاثیر گذار باشد. گیمپلی بازی نیز بهبود یافته. در دموی Prison Break قابلیتهای جدید از جمله اثرات جدید کت پشن که باعث دیدن دشمن از میان دیوار مشابه به Detective Eye در BAA میشود، وجود مخفیکاری در بازی و همچنین کمبات بهبود یافته نمایش داده شد. بازی دارای ۳ شروع که بستگی به تصمیم‌های شما در نسخهٔ اول و ۱۶ پایان است.

The Witcher ۲ در ساله ۲۰۱۱ عرضه خواهد شد.

Last edited by a moderator:

POOYA1989

Future Breed Machine
کاربر سایت
Jan 1, 2011
1,341
نام
Pooya
سلام دوستان.من تا حالا نه witcher رو بازی کردم نه سبک RPG رو.از بازیهای ترسناکو تخیلی هم خوشم نمیاد.از طرفی انگلیسیم قویه.به نظر شما witcher 2 ارزششو داره واسش وقت بزارم؟بگیرمش؟خواهشا راهنماییم کنید.اینم سیستمم
nvdia 9400gt
ram:3gig
cpu:amd x2 240 2.8 GH

خب این بازی یک RPG خالص نیست، و در واقع میشه اکشن و نقش آفرینی هست سبکش.به همین علت طیف گسترده ایی از مخابین رو پوشش میده
بازی بسیار خوبی هست هم از لحاظ فنی و هم از لحاظ محتوایی،اگه زیبان انگلیسیت خوبه حتما امتحان کن بازی رو.

• Like
Reactions: CriRo7

anathema69

کاربر سایت
Sep 5, 2011
195
نام
Alireza
خب این بازی یک RPG خالص نیست، و در واقع میشه اکشن و نقش آفرینی هست سبکش.به همین علت طیف گسترده ایی از مخابین رو پوشش میده
بازی بسیار خوبی هست هم از لحاظ فنی و هم از لحاظ محتوایی،اگه زیبان انگلیسیت خوبه حتما امتحان کن بازی رو.
مرسی از رهانماییت حتما امروز میخرمش

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
بچه ها من بازی رو تموم کردم.
آخرش گذاشتم لتو بره، نمیدونم این کدوم پایان میشد؟ کسی میتونه بگه پایان های دیگه ای هم داشت بهتر از این؟ چون پایانش یه جوری بود :D.

ولی اولین بازی ای بود که تو این سال گذشته 10 میدم.

Agent-47-

کاربر سایت
Nov 15, 2010
22
سلام
من میخوام نسخه اول این بازی رو بگیرم ولی جایی پیدا نمیکنم اگه کسی جایی رو میشناسه که آرشیو بازیهای قدیمی رو داره لطفا منو راهنمایی کنه ترجیحا شرق تهران8-|

n.m.o

کاربر سایت
Nov 17, 2011
14
دوستان تو این بازی حتما باید زبان آدم فول باشه ؟ منی که زبانم ضعیفه یعنی این بازی بهم حال نمیده ؟
جایی رو نمیشناسین راجع به جزییات داستان باری کامل توضیح داده باشه ؟ مثل اون تاپیکی که برای alan wake زده بودن

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
دوستان تو این بازی حتما باید زبان آدم فول باشه ؟ منی که زبانم ضعیفه یعنی این بازی بهم حال نمیده ؟
جایی رو نمیشناسین راجع به جزییات داستان باری کامل توضیح داده باشه ؟ مثل اون تاپیکی که برای alan wake زده بودن

سلام عزیز زبان فول که نمی خواد ولی باید ی چیزهای بلد باشی شما بشین برو اینجا هر جا گیر کردی خودم و بچه ها کمکت می کنند

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
تا اینجا که همه پست ها رو چک کردم ندیدم کسی بازی رو به ورژن 2.0 ارتقاء داده باشه . من آپدیتشو دانلود کردم تا نسخه 2.1 !‌ نصب کردم کلا بازی رو زیر و رو کردن . کلی چیزا بالانس شده و یه بخش آموزشی و یه بخش به نام Arena اضافه شده که میری توش و مبارزه میکنی و آیتم بهت میدن و ... . کلا پیشنهاد میکنم دانلود کنید حرف نداره . بازی رو هم بدون کرک اجرا کردم و تو سایتش هم ثبت نام کردم وسه لیدر بورد :d

آخرین ویرایش:

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,150
نام
بهزاد
سلام
کسی آپدیت 2.1 بازی رو داره تا دانلود کنیم؟
من خودم 2 دانلود کردم بازی خیلی عالی شد.این بخش ها که اضافه شدن بازی رو خیلی بهتر کرده

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
خوب این پچ 2 را ریختم بازی را کلا دگرگون کرد و عالی این بخش arena که به بازی اضافه شد واقعا عالی هست می تونه ساعت ها مشغولتون کنه :d
انصافا گرافیک بازی هم که دیگه بی نظیر هست !!!

هر چی مشکل هم داشت همه راحل کرد رفت

Positive

کاربر سایت
Jun 14, 2011
262
نام
علیرضا
دوستان من سر این Kayran همون شبیه عنکبوته یه مشکلی دارم لطفا کمک کنید !

من سه تا از دست هاشو قطع می کنم ... بعد یکی از دست هاشو روی زمین میکشه و من با راست کلیک میرم روی دستش سوار میشم و کاملا همون طور که بازی می خواد اینقدر چپ کلیک میزنم که اون خط پر میشه و چند ضربه ای با شمشیر به دستش میزنم ولی مشکل کمی بعدش هست !

من تو ویدئو دیدم که تو یه لحظه خودش رو از روی دست هیولا میندازه روی زمین و ادامه ماجرا ! ولی مشکل من همین جاست ... این خودش رو نمیندازه روی زمین و همین طوری باقی می مونه تا کوبیده میشه به اون دیوار اخری و کشته میشه ... بازی هم نسخه 2.1 است ...

کلید خاصی باید بزنم چون برای نیم ثانیه ظاهرا یه چیزی ظاهر میشه و ازم می خواد کلید خاصی بزنم !!

دوستان راهنمایی کنید لطفا ! بالا 20 بار رفتم حالم گرفته شده !

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
دوستان من سر این Kayran همون شبیه عنکبوته یه مشکلی دارم لطفا کمک کنید !

من سه تا از دست هاشو قطع می کنم ... بعد یکی از دست هاشو روی زمین میکشه و من با راست کلیک میرم روی دستش سوار میشم و کاملا همون طور که بازی می خواد اینقدر چپ کلیک میزنم که اون خط پر میشه و چند ضربه ای با شمشیر به دستش میزنم ولی مشکل کمی بعدش هست !

من تو ویدئو دیدم که تو یه لحظه خودش رو از روی دست هیولا میندازه روی زمین و ادامه ماجرا ! ولی مشکل من همین جاست ... این خودش رو نمیندازه روی زمین و همین طوری باقی می مونه تا کوبیده میشه به اون دیوار اخری و کشته میشه ... بازی هم نسخه 2.1 است ...

کلید خاصی باید بزنم چون برای نیم ثانیه ظاهرا یه چیزی ظاهر میشه و ازم می خواد کلید خاصی بزنم !!

دوستان راهنمایی کنید لطفا ! بالا 20 بار رفتم حالم گرفته شده !

دوست عزیز تا جایی که یادمه کلید Space بود که باید میزدی که از اون بازوش بپره پایین!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر