The Walking Dead | Xbox 360

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,965
نام
نـــــــویـــــــــد
بالاخره فرصت شد قسمت سوم رو بازی کنم . اصلا یادم نبود دانلودش تموم شده :d
خیلی جالب بود و همچنین پُر از غافلگیری . واقعا مُخم هنگ کرد خدایی خیلی خوب بود این اپیزود البته به پای 2 نمیرسه اما بازم خوب بود

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,825
نام
مرتضی
بالاخره فرصت شد قسمت سوم رو بازی کنم . اصلا یادم نبود دانلودش تموم شده :d
خیلی جالب بود و همچنین پُر از غافلگیری . واقعا مُخم هنگ کرد خدایی خیلی خوب بود این اپیزود البته به پای 2 نمیرسه اما بازم خوب بود

اپیزود دو واقعا تکرار شدنی نیست حس و حال اون اپیزود تو تاریخ موندگار شد واقعا شاهکار بود:d

The Hound

کاربر سایت
Sep 6, 2011
760
نام
نوید
دقیقا اپیزود 2 بهت اور بود مخصوصا اینکه از اولش می فهمیدی یه جای کار ایراد داره ولی بازم اخراش بهت زده می شدی!!!

amirgolo

کاربر سایت
Jun 3, 2009
450
نام
امیرعلی
اپیزود دو واقعا تکرار شدنی نیست حس و حال اون اپیزود تو تاریخ موندگار شد واقعا شاهکار بود:d

یک ادمه بی شعوری برام اتفاق اپیزود 2 اسپویل کرد ری. به....:D
تو اپیزود 2 میشه خودتو به خریت بزنی نری...عینه ادم سره میز بشینی؟

آخرین ویرایش:

Sir Nate Drake

کاربر سایت
Aug 31, 2011
438
نام
سید پرهام
دوستان واسه ی شما هم بازی افت فریم افتضاح توی کاتسینها(کات سین که نداره به اون صورت.خودتون میدونید کدوما رو میگم مثلا" مثل اول بازی که تو ماشینه)داره؟من دیسک رو گرفتم و فریم افتضاحی میده اصلا" نمیشه اون قسمتها رو بازی کرد

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,965
نام
نـــــــویـــــــــد
دوستان واسه ی شما هم بازی افت فریم افتضاح توی کاتسینها(کات سین که نداره به اون صورت.خودتون میدونید کدوما رو میگم مثلا" مثل اول بازی که تو ماشینه)داره؟من دیسک رو گرفتم و فریم افتضاحی میده اصلا" نمیشه اون قسمتها رو بازی کرد

برای من یه جاهایی یارو غیب میشه مشکلات ریز و درشت فنی زیاد داره متاسفانه

amirhossein7

کاربر سایت
Feb 11, 2012
158
نام
hossein
سلام دوستان عزیز
اومده این بازی ؟؟:d
سبکش مثل الان ویک هست یا اویل یا سایلنت ؟؟
مرا راهنمایی بفرمایید
به نظر من الان کیفیت خوبی نداشت
اویل زیادی تخیلی هستش ادما و موجودات
سایلنت حالا بد نبود گرچه بازم تخیل داشت
ترس واقعی بخوایم کدوم بازی خوبه یعنی موجود عجیب غریب
نداشته باشه ولی ترسناک باشه ؟؟

amirgolo

کاربر سایت
Jun 3, 2009
450
نام
امیرعلی
سلام دوستان عزیز
اومده این بازی ؟؟:d
سبکش مثل الان ویک هست یا اویل یا سایلنت ؟؟
مرا راهنمایی بفرمایید
به نظر من الان کیفیت خوبی نداشت
اویل زیادی تخیلی هستش ادما و موجودات
سایلنت حالا بد نبود گرچه بازم تخیل داشت
ترس واقعی بخوایم کدوم بازی خوبه یعنی موجود عجیب غریب
نداشته باشه ولی ترسناک باشه ؟؟
فصله 1 بطور کامل اومد
بازی از سبک heavy rain الهام گرفته
ترسناک نیست.
و فقط زامبی داره.

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
بازی رو دیشب تموم کردم با یه علامت سوال بسیار بزرگ رو سرم!
چرا این بازی گوتی شد؟ همه دوستان گفته بودن که آخر این بازی نظرم عوض میشه ولی به نظر من این بازی یه داستان وقعا فوق العاده عالی داشت و دیگر هیچ.
یعنی وقتی تموم شد حس کردم یه سریال بسیار بسیار زیبا دیدم که خودم می تونستم توش تصمیم بگیرم، یعنی تو این دو روزه اندازه یه کتاب انگلیسی 400 صفحه ای متن خوندم، واقعا داستان عالی بود، ولی به نظرم گوتی شد حقش نبود چون واقعا گیم پلی خسته کننده ای داشت که گاها میخواستم دراز بکشم و فقط از زیبا بودن داستان و ماجراهایی که اتفاق میفته لذت ببرم. گرافیکه بازی در نوع خودش در مقایسه با دارکنس خیلی بهتر بود، صداگذاریه خوبی داشت.
در کل عالی بود یه تجربه واقعا عالی و متفاوت بود از سبک بازی های امروزی، حیف آخر بازی خستگی به تنم موند وقتی:
وای اون لحظه خداحافظی لی با کلمنتاین واقعا اشک تو چشمام حلقه زده بود، اه اصلا اون بچه خیلی معصوم بود نباید لا به لا اون همه خطر تنها ول میشد آخه چرااااا آخر بازی یه راه نجاتی پیدا نشد برای اون بچه:((

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
میدونم خیلی ها لذت بردن از این بازی ولی شخصا اصلا باهاش حال نکردم و... در ضمن پر از باگ بود و آدم خوابش میگرفت !... نهایت امتیاز حقش 6.5 !

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
آقا راهی نیست محتویات دیسک رو تو فلش ریخت و بازی کرد؟ از رو دیسک اصلا قابل بازی نیست و سر صحنه های شلوغ و یا هجوم واکر ها تصویر فریز میشه. بعد اینکه دوباره راه میافته میبینم همه مردن. :| (یبار سعی کردم ولی وقتی رو فلش ریخته میشه اپیزود اول به دمو تبدیل میشه.)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر